Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Музика та інші види мистецтва

584 views

Published on

Музика та інші види мистецтва

Published in: Education
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Музика та інші види мистецтва

  1. 1. Музика та інші види мистецтва
  2. 2. Творче завдання “ Впізнай різновиди музичного мистецтва за малюнком”
  3. 3. Французький композитор, автор балетів, опер, оперет. “Навшпиньки” з балету “Сільвія” (піцикато)
  4. 4. “Навшпиньки” з балету “Сільвія” (піцикато)
  5. 5. Творче завдання Театр Кіно Танець Цирк
  6. 6. 1. Прийди, прийди, весно красна, Чепури наш рідний край, Засвіти нам сонце ясне, З нами в гурті погуляй. Там, та-ба-да-ба-там, та-ба-да-ба-там, та-ба-да-ба-там, та-ба-да-ба Приспів. Принеси, весно, нам рясні дощі, рясні дощі, Принеси, весно нам, радощі, радощі. Хай всюди пісня луна, пісня луна, пісня луна, Хай нам зустрінеться дівчинонька гарна. 2. Прийди, весно, в наші села, Принеси нам дивних див, Очі синії веселок З хуртовинами садів.
  7. 7. “ Школярі-школярики Сл. Вратарьова, муз. О.Злотника 1. На підвіконні в класі квіти, Навпроти - Гоголя портрет. А ми блукаємо по світу Через мережу "Інтернет". Якби не вчилися у школі, Ніколи б не почули ми Про теорему Піфагора, І про частинки "не" і "ні". Приспів: Школярі - школярики, Очі, як ліхтарики По законах фізики Зимно край вікна. Школярі - школярики, Очі, як ліхтарики, По законах лірики - Круглий рік весна! 2. Але найкращий час - у школі, Це добре знає кожний клас, Коли співа веселий дзвоник І на перерву кличе нас. У всіх такі цікаві теми: Про макіяж і Брітні Спірс І тільки мій рудий Ромео Про мене знов складає вірш.
  8. 8.  Із якими видами мистецтва “товаришує” музика?  Яка музика звучала на уроці? Хто її автор?

×