Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Симфонічна музика

583 views

Published on

Симфонічна музика

Published in: Education
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Симфонічна музика

  1. 1. Симфонічна музика
  2. 2. ВИДИ ОРКЕСТРІВ СимфонічнийСимфонічний КамернийКамерний ДуховийДуховий Народних інструментів Народних інструментів
  3. 3. Радянський композитор і піаніст, народний артист
  4. 4. Г.Свиридов. Вальс до повісті О.Пушкіна “Заметіль”
  5. 5. 1. Прийшов на село Музикант-старичок Приніс диво-скрипку Й чарівний смичок. Ударив по струнах, Дарма, що без нот ,- Співає, танцює, Сміється народ, 2. Проходив багач І почув скрипача, І заздрість збудилась В душі багача - Продай ,- мовив , -скрипку! За цей твій товар Я дам, не вагаючись, Хліба амбар! 3. -Ні! Скрипка моя Не на продаж, о ні! Вона ж не самому Потрібна мені, Під звуки її, Хоч і граю без нот, Танцює, співає Увесь наш народ!
  6. 6. 1. Матуся навчила нас пісню співати, У полі ранкову стрічати зорю. Матуся навчила людей шанувати | І вірно любити Вкраїну свою! | (2) Приспів: Там червона калина, Мов святий оберіг, Споришева стежина Приведе на поріг. Там матуся співала Колискові пісні, На добро дарувала Вишиванку мені. 2. Матуся навчила добро пам'ятати, Стежину топтати у ріднім краю. Матуся навчила утоми не знати | І вірно любити Вкраїну свою! | (2) Приспів. (2)
  7. 7. Узагальнення вивченого матеріалу  Що таке оркестр? Які види оркестрів ви знаєте?  Чим відрізняється великий симфонічний оркестр від камерного?  Який твір виконував симфонічний оркестр? Назвіть автора танцю.  Яка музика створила вам святковий настрій?  Розкажіть, які інструменти входять до складу оркестру.  Хто такий диригент? У чому полягає його роль?

×