Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

+звіт омв осінні канікули 2014

317 views

Published on

Звіт підготувала завідувач організаційно – масового
відділу ЦДЮТ
Вінс Ірина Василівна
листопад, 2014 року

Published in: Education
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

+звіт омв осінні канікули 2014

  1. 1. ЗВІТ про організацію та проведення осінніх канікул ЦДЮТ (27.10.2014 – 01.11.2014 н. р) Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 22.06.2014 №19-303 «Щодо організації навчального – виховного процесу у 20142015 навчальному році»,наказу управління освіти Енергодарської міської ради від 24.10.2014 №274 « Про організацію змістового дозвілля дітей під час осінніх канікул 20142015 навчального року та запобігання дитячому травматизму», наказу ЦДЮТ від 24.10.2014 №131 «Про затвердження плану роботи ЦДЮТ на період осінніх канікул» згідно з річним планом роботи позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» на 2013 – 2014 навчальний рік та з метою активного залучення вихованців та учнів загальноосвітніх закладів міста до змістового дозвілля завідувачем організаційно – масового відділу Вінс І.В. спільно з культорганізаторами ЦДЮТ: Компанієць А.Г., Проказою Н.С., звукорежисером Канавкою А.В. був розроблений план масових заходів ЦДЮТ під час осінніх канікул та затверджений директором Каплею Л.В. Керівники гуртків ЦДЮТ були ознайомлені та проінформовані про проведення запланованих заходів. План масових заходів ЦДЮТ під час канікул» був розміщений для ознайомлення вихованців, батьків гостей ЦДЮТ у фойє ЦДЮТ. За тиждень до початку канікулярного часу культорганізатори Проказа Н.С., Компанієць А.Г розробили та розповсюдили інформаційно – рекламний матеріал про заплановані та запропоновані заходи для дітей у загальноосвітніх закладах міста. Для вихованців ЦДЮТ та дітей міста в період з 27 по 31 жовтня 2014 року в ЦДЮТ щоденно було організовано роботу ігрової кімнати,відео зали,кабінету практичного психолога, гуртків ЦДЮТ. До роботи ігрової кімнати та проведення заходів залучилися члени дитячого Парламенту ЦДЮТ під керівництвом Президента Шаповала Максима.
  2. 2. Згідно плану роботи організаційно – масового відділу щоденно в ЦДЮТ працювала для дітей ігрова кімната, де проводилися цікаві пізнавальні – розважальні програми та конкурси: ігрова програма «Світ техніки»,тематичні вікторини «Обери життя», «Світ тварин», загадки, рухливі хвилинки «Адреса дитинства – гра»,заняття за інтересами тощо. Ігрові програми та тематичні заходи підготували та провели культорганізатори ЦДЮТ Компанієць А.Г., Проказа Н.С. 27 жовтня 2014 року о 10.00 годині відбулося традиційне відкриття ігрової кімнати, де культорганізатор ЦДЮТ Компанієць А.Г. розповіла дітям про заплановані заходи та запросила прийняти активну участь у конкурсах та іграх. Допомогу у придбанні ігрового інвентарю, настільних розвиваючих ігор надали члени батьківської Ради ЦДЮТ на чолі з головою Ради - Вандером О.В. Пазли з улюбленими казковими героями, книжки, іграшки зібрали та надали для ігрової кімнати батьки. Весела жартівлива вікторина «Самый, самая, самое» активізувала не тільки інтерес дітей до знань про різні предмети та поняття, а ще й піднесла настрій учасникам вікторини. В рамках проведення в ЦДЮТ Місячника безпеки в ігрову кімнату були запрошені вихованці гуртка «ЮІР» кер.Степашко П.В., які провели цікаву подорож до країни «Світлофора» та нагадали дітям про правила безпеки на дорозі. По завершенню подорожі члени дитячого Парламенту та вихованці гуртка «ЮІР» провели конкурс малюнку серед відвідувачів ігрової кімнати та розмістили виставку дитячих малюнків у фойє ЦДЮТ.
  3. 3. 27 жовтня 2014 року діти міста та вихованці ЦДЮТ прийняли участь у ігровій пізнавальній грі «Світ техніки» , яку провела культорганізатор ЦДЮТ Компанієць А.Г., яка проводилась в рамках Місячники безпеки ЦДЮТ. Багато цікавого та корисного діти узнали про побутову техніку, комп’ютери , про шкідливість та переваги техніки. В цікавій ігровій формі з використанням музичного супроводу пограли в ігри «Фіксіки». Свої враження та побажання про ігрову програму залишили в «Книзі відгуків та пропозицій ЦДЮТ». Під час канікул завідувачем організаційно – масового відділу ЦДЮТ Вінс І.В. були підготовлені та проведені тематичні екскурсії до міськвиконкому та розважального Центру «Островок» з метою ознайомлення з роботою даних закладів та закріплення співпраці. 27 жовтня 2014 року вихованці гуртків та діти міста в кількості 15 чоловік здійснили екскурсію до міськвиконкому м. Енергодара – відділ з питань виникнення надзвичайних ситуацій. Дітей зустрів начальник відділу Овчатов О,А., який спільно з представниками пожежних частин міста розповіли та надали багато цікавої та корисної інформації при діях у випадку пожежної небезпеки та надзвичайних ситуацій. Учасники екскурсії розширили свої знання про види вогнегасників, засоби першої допомоги та інше. На згадку про зустріч для відео зали був переданий навчально – пізнавальний диск «Пожежна безпека».
  4. 4. 28 жовтня 2014 року відбулася екскурсія до міського розважального Центру «Островок», в якій взяли участь вихованці гуртків ЦДЮТ: «Англійська мова» кер.Предеїн О.М., «Дніпряночка» кер.Вінс І.В., «Вишивка стрічками» кер.Радєва С.В. Вихованці були запрошені на майстер клас по виготовленню піци в рамках спільного проекту» Піца ОК!» туристичного агентства «Веселий глобус» директор Кириленко Г.М. та директора розважального Центру Псьол Л.А. Екскурсія принесла дуже вразливі почуття у вихованців та батьків : участь у іграх, цікава пізнавальна інформація про історію виникнення піци, практична робота вихованців по приготуванню піци не залишили байдужим не одного учасника. 29 жовтня 2014 року до відвідувачем ігрової кімнати завітали чудові друзі міського телебачення «Оріон» та «ЕНТС», які поспілкувалися з дітками про їх участь у заходах ЦДЮТ під час канікул, про нових друзів та інше. Діти з задоволенням розповідали про дружню атмосферу їх перебування та відпочинку в ігровій кімнаті, відео залі, зустрічі з практичним психологом, членами дитячого Парламенту ЦДЮТ. Свої відгуки та пропозиції про відвідування та участь у заходах ЦДЮТ під час осінніх канікул діти та батьки виразили у «Книзі відгуків та пропозицій ЦДЮТ». Серед вихованців гуртків ЦДЮТ найактивнішими були вихованці гуртків: «Умілі рученята» кер.Степашко П.В., «Дніпряночка» кер.Вінс І.В., «Англійська мова» кер. Предеїн О.М., «Вишивка стрічками» кер .Радєва С.В., «ЮІР» кер. Степашко П.В., дитячий Парламент ЦДЮТ куратор Компанієць А.Г.
  5. 5. Загальна кількість дітей та вихованців ЦДЮТ, які прийняли участь в заходах під час канікул склала 138 чоловік. Загальна кількість дітей, які відвідали ігрову кімнату складає 92 дитини. Звіт підготувала завідувач організаційно – масового відділу ЦДЮТ Вінс Ірина Василівна листопад, 2014 року
  6. 6. Загальна кількість дітей та вихованців ЦДЮТ, які прийняли участь в заходах під час канікул склала 138 чоловік. Загальна кількість дітей, які відвідали ігрову кімнату складає 92 дитини. Звіт підготувала завідувач організаційно – масового відділу ЦДЮТ Вінс Ірина Василівна листопад, 2014 року

×