Advertisement
Advertisement

More Related Content

Slideshows for you(20)

Similar to Інформаційні технології. Роль інформаційних технологій у житті сучасної людини.pptx(20)

Advertisement

Recently uploaded(20)

Інформаційні технології. Роль інформаційних технологій у житті сучасної людини.pptx

 1. КІЗІЧЕНКО ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА
 2. Повторимо правила роботи за комп’ютером КІЗІЧЕНКО ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА Вправа «Віримо — не віримо» «Чи вірите ви, що…» 6.Чи вірите ви, що на клавіатурі можуть лежати різні речі? 1.Чи вірите ви, що для підтримання правильного положення тіла під час роботи за комп’ютером, треба дібрати відповідні меблі? 2.Чи вірите ви, що руки під час роботи за комп’ютером мають бути чистими і сухими? 3.Чи вірите ви, що відстань від очей до екрана монітора має бути не більша від 50 см? 4.Чи вірите ви, що чіпати дроти небезпечно? 5.Чи вірите ви, що торкатися задньої панелі монітора та системного блока безпечно.
 3. Пригадаємо КІЗІЧЕНКО ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА По горизонталі: 1. Як називають процеси, які виконують над інформацією. 5. Повідомлення представлені у зручному для подання вигляді. По вертикалі: 2. Форма подання інформації. 3. Відомості про об'єкти Всесвіту. 4. Об'єкти живої та неживої природи, які входять до інформаційної системи. 6. Способи взаємодії об'єктів в інформаційній системі. і н ф о р м а ц і й н і д а н і н ф о р м а ц я п в і д о м л е н н я м е т о и з с о б и
 4. Знайдіть 5 відмінностей на малюнках КІЗІЧЕНКО ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА
 5. ПРИГАДАЄМО КІЗІЧЕНКО ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА Інформаційна система — це система, яка здійснює або в якій відбуваються інформаційні процеси.
 6. ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ КІЗІЧЕНКО ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА Слово «технологія» з грецької перекладається як «майстерність», «уміння». Мета застосування — створення інформаційних ресурсів: програм, документів, графічних зображень, аудіо- та відеоданих Інформаційна технологія(ІТ) — це організація інформаційних процесів з використанням технічних засобів та приладів.
 7. Ручна інформаційна технологія до середини ХІХ ст. Механічна технологія ХІХ ст. до 30-ті роки ХХ ст. Електричні технології 40-70-ті роки ХХ ст. Комп'ютерна технологія 80-ті роки ХХ ст. Інтернет технології 90-ті роки ХХ ст. Хмарні технології ХХІ ст. smart технології Нанотехнології Технології штучного інтелекту Розвиток інформаційних технологій
 8. Роль інформаційних технологій у житті сучасної людини КІЗІЧЕНКО ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА Як відомо, ще перші комп’ютери повністю виправдали свою назву (від англ. computer — обчислювач). Адже саме для автоматичного виконання дуже складних обчислень їх і створювали.
 9. Роль інформаційних технологій у житті сучасної людини КІЗІЧЕНКО ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА Основоположником обчислювальної техніки був академік Сергій Олексійович Лебедєв. Під його керівництвом у Київському електротехнічному інституті у 1951 році було створено перший у континентальній Європі комп’ютер «МЕСМ»
 10. Роль інформаційних технологій у житті сучасної людини КІЗІЧЕНКО ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА Пристрої для опрацювання даних, які набули найбільшого поширення.
 11. Роль інформаційних технологій у житті сучасної людини КІЗІЧЕНКО ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА Пристрої для опрацювання даних, які набули найбільшого поширення.
 12. Роль інформаційних технологій у житті сучасної людини КІЗІЧЕНКО ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА зв’язатися телефоном з абонентом на іншій півкулі Землі отримати електронного листа поспілкуватися в режимі відео пограти в комп’ютерну гру «помандрувати» музеями дізнатися про новини прогноз погоди рецепт смачної страви заплатити за комунальні послуги Завдяки розвитку сучасних інформаційних технологій світ став значно «прозорішим» і «тіснішим». Так, за кілька секунд ми можемо:
 13. Роль інформаційних технологій у житті сучасної людини КІЗІЧЕНКО ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА З’явилися нові види комп’ютерів: роботизовані іграшки, роботи-помічники по господарству тощо.
 14. Роль інформаційних технологій у житті сучасної людини КІЗІЧЕНКО ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА Комп’ютери дозволили створити такі цікаві й популярні технології, як «розумний дім» (англ. smart home).
 15. Роль інформаційних технологій у житті сучасної людини КІЗІЧЕНКО ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА Нові можливості для людини відкриває технологія «інтернет речей» (англ. Internet of Things, ІоТ) — сукупність з’єднаних з інтернетом пристроїв — «речей», оснащених засобами приймання й передавання інформації.
 16. Роль інформаційних технологій у житті сучасної людини КІЗІЧЕНКО ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА Винайдення комп’ютерних мереж, зокрема інтернету, значно розширило можливості інформаційних технологій. Віднедавна зросла популярність дистанційного навчання.
 17. Питання для самоперевірки КІЗІЧЕНКО ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА 1. Що таке інформаційна технологія? 2. Наведіть приклади інформаційних технологій у житті. 3. Виконаємо вправу 2
 18. ПРИКЛАД КІЗІЧЕНКО ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА
 19. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ КІЗІЧЕНКО ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА 1.Опрацювати § 2 с.16-20 2.Відповідати на питання 5-6 на с. 21(усно) 3.Записати в зошит визначення терміну: інформаційні технології 4.Виконати вправу 2 на с.22 5.Виконати завдання за посиланням: Фото д/з прикріпіть на дошку(НЕ ЗАБУВАЄМО ПІДПИСУВАТИ) https://learningapps.org/view5524343
Advertisement