Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Проект Енергія

96 views

Published on

Із метою глибшого впровадження цілей проекту «Екосвіт», євроклуб ліцею «ЄвроЧОПЛ» працює в напрямку поширення інформації щодо енергозбереження та енергоефективності у середовище ліцею, а також через ряд активностей – на території міста та області.

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Проект Енергія

 1. 1. Проект євроклубу “ЄвроЧОПЛ” Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради “Енергоефективність як національна ідея”
 2. 2. Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді позиціонує себе як Екошкола, усвідомлюючи екологію в широкому розумінні, як екологію душі, екологію свідомості, екологію середовища.
 3. 3. Реалізація проекту «Енергоефективність як національна ідея» відбувається протягом 2015-2017 років, та складається із таких напрямків: 1. Інформаційна кампанія серед учнів Чернігівського обласного педагогічного ліцею спільно з представниками ГО «ОПОРА». 2. Проведення Тижня енергозбереження (листопад 2015, 2016 років). 3. Участь у круглих столах, дискусійних клубах з теми. 4. Розробка та поширення порад з енергоефективності та енергозбереження на основі здобутих знань.
 4. 4. Інформаційна кампанія серед учнів Чернігівського обласного педагогічного ліцею спільно з представниками ГО «ОПОРА» Спільно з координатором житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі «ОПОРА» Наталією Висіканець протягом 2016, 2017 років у Чернігівському обласному педагогічному ліцеї проведено ряд заходів, пов’язаних із збереженням ресурсів, характеристикою основних альтернативних джерел енергії, поширенням досвіду енергозбереження у країнах Європейського Союзу. А саме:
 5. 5. •Енергозбереження як засіб покращення майбутнього: міф чи реальність, раз на квартал протягом реалізації проекту. Зустрічі проводяться у вигляді тренінгів, ерудит-шоу, які готують члени євроклубу.
 6. 6. •Енерджіквест для учнів 5-8 класів шкіл міста Чернігова, 3 вересня 2016 року (у рамках днів сталої енергії). Учні та координатор ЄвроЧОПЛ взяли участь у підготовці квесту, його проведенні (матеріали, локації тощо).
 7. 7. Тижні енергозбереження • Традиційно, у листопаді такі тижні проходять у навчальному закладі. Члени євроклубу створили енергетичний патруль, який займається моніторингом кількості використаної енергії. Також збирають пластикові кришечки, використані батарейки, макулатуру. Проводяться щорічні конкурси зі створення папероїдів – боксів для збору макулатури.
 8. 8. •28 жовтня 2015 року відбулася акція «Пиріг енергозбереження SPARE», учителі разом з учнями обговорили обговорили основні проблеми енергоефективності ліцею. (SPARE (School Project for Application for Resourses and Energy) – міжнародний шкільний проект із використання ресурсів та енергії, ліцей входить до шкіл SPARE).
 9. 9. Участь у круглих столах, дискусійних клубах з теми 28 листопада 2016 року Чернігів розмірковував над питанням: «Зима прийшла: Хто нас зігріє?» Дискусійний клуб проводився в рамках інформаційного проекту «ЄС: вибір молодого покоління України", який спрямований на поширення інформації про ЄС та процеси євроінтеграції України. Учні Чернігівського обласного педагогічного ліцею, учасники євроклубу, взяли участь в обговоренні нагального питання не тільки нашого міста, але й України в цілому.
 10. 10. 21 лютого 2017 року у прес-центрі "Чернігівський вибір" відбувся круглий стіл "Енергоефективність як частина національно-патріотичного виховання, при формуванні свідомого ставлення до енергоресурсів". У заході взяли участь представники влади, громадських організацій, учні та вчителі. Координатор ЄвроЧОПЛ та учасники виступали спікерами даного круглого столу.
 11. 11. Розробка та поширення порад з енергоефективності та енергозбереження на основі здобутих знань. Флешмоб енергоефективності та поширення енерджі- порад відбулися в День Європи, 20 травня у центральній частині міста представниками євроклубу ЄвроЧОПЛ.
 12. 12. У нас іще багато попереду! Майбутнє планети в наших руках!

×