Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Дослідно-експериментальна
робота
регіонального рівня за темою
«Упровадження відкритої освіти
у навчально-виховний процес
в...
Педагогічний колектив
Всього:
Вчителів-дефектологів –
Перекладачів –
Психолог
Контингент учнів
Молодь з особливими потребами
Знання має право отримувати кожен,
незважаючи на
- фізичні вади;
- місце пр...
Експериментальна база
Загальноосвітній навчальний
заклад ІІ-ІІІ ступенів
«Вечірня (змінна) спеціальна
школа №27» міста Киє...
Актуальність дослідно-
експериментальної роботи
 Розвиток системи освіти молоді з особливими
потребами в контексті глобал...
Мета
теоретично обґрунтувати та
експериментально перевірити
організаційно-педагогічні умови
інноваційної освітньої діяльно...
Завдання
Аналіз підходів,
нормативно-правової
бази з питань
відкритого навчання
Характеристика
особливості
впровадження ві...
Об'єкт дослідження –
інноваційна освітня
діяльність у вечірньому
закладі
Предмет дослідження –
організаційно-педагогічні
з...
Наукова новизна та
теоретична значущість
- теоретично обґрунтовано й
експериментально перевірено
організаційно-педагогічні...
Очікувані результати
експерименту
-створення та апробація авторських
навчальних предметних баз для відкритої
освіти молоді...
Програма
Підготовчий
(січень 2015 –
серпень 2015)
Впроваджу
вальний
(вересень 2015 –
серпень 2016)
Експеримен
тальний
(вер...
Дякуємо за увагу!
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

експеримент

786 views

Published on

экспериментальна робота

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

експеримент

 1. 1. Дослідно-експериментальна робота регіонального рівня за темою «Упровадження відкритої освіти у навчально-виховний процес вечірньої спеціальної школи» (2015 – 2019 рр.) Доповідач: Заступник директора з НВР В(З)СШ №27 міста Києва Матусевич Г. В.
 2. 2. Педагогічний колектив Всього: Вчителів-дефектологів – Перекладачів – Психолог
 3. 3. Контингент учнів Молодь з особливими потребами Знання має право отримувати кожен, незважаючи на - фізичні вади; - місце проживання; - паралельне здобуття професії чи роботу; - професійну спортивну діяльність.
 4. 4. Експериментальна база Загальноосвітній навчальний заклад ІІ-ІІІ ступенів «Вечірня (змінна) спеціальна школа №27» міста Києва 2 експериментальні класи 10-ї паралелі учнів з вадами слуху
 5. 5. Актуальність дослідно- експериментальної роботи  Розвиток системи освіти молоді з особливими потребами в контексті глобальних освітніх тенденцій.  Запровадження відкритого навчання для реалізації принципово нових підходів модернізації освітнього простору.  Система спеціальної освіти молодих осіб в контексті переосмислення статусу молодої людини.  Молодь з особливими потребами – «найдискримінованіша» група з огляду на доступ до інформації та знань.  Відкрита освіта – дієвий інструментом у вирішенні типових недоліків в педагогічній діяльності вчителя, що навчає дітей з особливими потребами
 6. 6. Мета теоретично обґрунтувати та експериментально перевірити організаційно-педагогічні умови інноваційної освітньої діяльності – запровадження відкритої освіти для молоді з особливими потребами у загальноосвітньому навчальному закладі ІІ – ІІІ ступенів «Вечірня (змінна) спеціальна школа №27».
 7. 7. Завдання Аналіз підходів, нормативно-правової бази з питань відкритого навчання Характеристика особливості впровадження відкритої освіти для молоді з особливими потребами Обґрунтування умов впровадження відкритої освіти для молоді з особливими потребами Узагальнення одержаних результатів Перевірити ефективність запровадження відкритого навчання у закладі Інтегрування досвіду для реалізації у столичному Центрі відкритої освіти
 8. 8. Об'єкт дослідження – інноваційна освітня діяльність у вечірньому закладі Предмет дослідження – організаційно-педагогічні засади запровадження відкритої освіти у вечірньому закладі для осіб з особливими потребами
 9. 9. Наукова новизна та теоретична значущість - теоретично обґрунтовано й експериментально перевірено організаційно-педагогічні умови впровадження відкритої освіти у закладі вечірнього профілю для молоді з особливими потребами; -визначено доцільність впровадження відкритої освіти для забезпечення якісної освіти молоді з особливими потребами; - розроблено структуру навчального плану відкритої освіти для закладу вечірнього профілю.
 10. 10. Очікувані результати експерименту -створення та апробація авторських навчальних предметних баз для відкритої освіти молоді з особливими потребами; -долучення школи до столичного Центру відкритої освіти щодо надання якісної освіти для молоді особливими потребами; -створення умов для підготовки педагогічних працівників для професійного навчання та забезпечення якісної відкритої освіти; -збільшення контингенту учнів школи, тими хто не проживає в Києві.
 11. 11. Програма Підготовчий (січень 2015 – серпень 2015) Впроваджу вальний (вересень 2015 – серпень 2016) Експеримен тальний (вересень 2016 – серпень 2019) Узагальню ючий (серпень – грудень 2019)
 12. 12. Дякуємо за увагу!

×