Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Як запобігти інтернет – залежності вашої дитини

1,636 views

Published on

Як запобігти інтернет – залежності вашої дитини

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Як запобігти інтернет – залежності вашої дитини

 1. 1. Як запобігти інтернет – залежності вашої дитини. Презентацію підготувала Бузуляк Зоя Борисівна Вчитель початкових класів Високобайрацького НВК Кіровоградського району
 2. 2. Ми маємо захищати дітей від впливу шкідливої інформації, що міститься в Інтернеті. Дітей слід навчити критично ставитися до інтернет – матеріалів та визначати сайти, що викликають негативне ставлення до інших.
 3. 3. Дізнайтеся якнайбільше про Інтернет і про те, що діти роблять перебуваючи в мережі.  Попросіть дітей показати вам, які місця вони відвідують та що їм подобається. Нехай ваше спілкування буде відкритим, щоб за потреби діти могли без вагань прийти до вас по допомогу.
 4. 4. Складіть з дітьми угоду про роботу в Інтернеті.  Угода має містити чіткі інструкції щодо того, які сайти вони можуть відвідувати в Інтернеті та що вони там можуть робити.
 5. 5. Контролюйте використання Інтернету дітьми.  Діти до 10 років не мають навичок критичного мислення , достатніх для самостійної роботи в Інтернеті. Тому бажано розміщувати підключений до Інтернету комп‘ютер у загальній зоні оселі, а не в дитячій кімнаті.
 6. 6. Розкажіть дітям про прояви негативного ставлення в Інтернеті.  Дітям уде легше визначити інформацію , яка виховує погане ставлення до інших людей, якщо вони знатимуть про методи, які використовують для формування подібної інформації. Розкажіть їм про символи, що зазвичай розміщують на таких сайтах.
 7. 7. Використовуйте програми фільтрації.  Фільтри допомагають блокувати певні матеріали, які виховують жорстокість і негативне ставлення до інших людей. Проте ці технології не вирішують проблему остаточно.
 8. 8. Виховуйте норми гарної поведінки в Інтернеті.  Навчайте дітей бути толерантними і ввічливими під час спілкування в Інтернеті, поясніть, що не можна відправляти повідомлення , що виражають негативне ставлення , злість та образу.
 9. 9. «Батьки й вчителі зацікавлені в інструментах та навичках, які гарантуватимуть безпеку в Інтернеті. Ми просто зобов'язані більш активно приймати участь у житті наших дітей та навчати їх безпечному використанню Інтернету» (Вівіан Редінг)

×