Sybase hostingas

919 views

Published on

Sybase duomenu baziu hostinimo irankis

Published in: Technology
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Sybase hostingas

 1. 1. SYBASE duomenų bazių valdymo ir palaikymo serveryje sprendimas
 2. 2. Kas tai yra? SYBASE duomenų bazių valdymo ir palaikymo serveryje sprendimas
 3. 3. SYBASE duomenų bazių valdymo ir palaikymo serveryje sprendimas Hostingas SYBASE duomenų bazėms – vienas iš mūsų įmonės sprendimų skirtų maksimaliai efektyviai ir saugiai valdyti Jūsų verslo informaciją. Sprendimo pagrindą sudaro SYBASE duomenų bazių palaikymas sertifikuotame duomenų centre specialiai tam skirtuose serveriuose ir specializuota programinė įranga duomenų bazių valdymui.
 4. 4. SYBASE duomenų bazių valdymo ir palaikymo serveryje sprendimas Kuo tai Jum naudinga?
 5. 5. SYBASE duomenų bazių valdymo ir palaikymo serveryje sprendimas Taupys Jūsų pinigus Nebus išlaidų skirtų: - įsigijimui kompiuterinės technikos reikalingos darbui ir laikymui duomenų bazėms (serveris, nepertraukiamo maitinimo šaltinis, atsarginių kopijų įrenginys, kompiuterinio tinklo įranga, ...); - eksploatavimui (elektros sąnaudos, vieta įrangos laikymui, ...); - priežiūrai (programinių gedimų šalinimas); - remontui (aparatinių gedimų šalinimas); - valdymui (naujų bazių įkėlimas, atsarginių kopijų įkėlimas, patikrinimas bazių dėl klaidų, ...); - modernizavimui (didėjant įrašų skaičiui, didėja ir pačios duomenų bazės, todėl reikalinga modernizuoti duomenų bazėms skirtą kompiuterinę įrangą didinant aparatinės įrangos resursus).
 6. 6. SYBASE duomenų bazių valdymo ir palaikymo serveryje sprendimas Maksimaliai padidins duomenų bazių darbo patikimumą ir našumą - duomenų bazėms naudojama tik profesionali HP dubliuota serverinė įranga; - plačiajuostis internetinis kanalas iki 100Mbps greitam ir stabiliam duomenų perdavimui; - multiprocesorinės platformos (iki 8 CPU Xeon, 16Gb RAM, 400Gb HDD) greitam duomenų apdorojimui; - 24 val per parą, 7 dienas per savaitę kvalifikuotų specialistų priežiūra; - reguliarios techninės profilaktikos ir programinės įrangos atnaujinimas.
 7. 7. SYBASE duomenų bazių valdymo ir palaikymo serveryje sprendimas Maksimaliai užtikrins Jūsų duomenų saugumą - duomenų bazės laikomos sertifikuotame duomenų centre, todėl gaisro, vagystės ar kitų veiksnių galinčių sunaikinti Jūsų duomenis tikimybė yra lygi nuliui; - prisijungimas prie duomenų bazių Valdymo sistemos vyksta SSL (Secure Sockets Layer) sertifikatu apsaugotu internetiniu kanalu; - prisijungimas prie pačių duomenų bazių vyksta per VPN (Virtual Private Network). - VPN prisijungimo sertifikatus galima laikyti betkokioje kompiuterinėje laikmenoje (pvz.: USB rakte) ir tik įjungus šią laikmeną į kompiuterį galima užmegzti ryšį su duomenų bazėmis; - automatiškai kiekvieną dieną yra daromos duomenų bazių atsarginės kopijos; - automatiškai kiekvieną dieną duomenų bazės yra tikrinamos dėl klaidų. Jei sistema randa klaidų – apie tai informuoja Jus el. paštu su instrukcija ką daryti tokiu atveju.
 8. 8. SYBASE duomenų bazių valdymo ir palaikymo serveryje sprendimas Leis administruoti duomenų bazes be specialisto pagalbos Mūsų specializuotos programos dėka galėsite: - įkelti naujas, ištrinti nereikalingas duomenų bazes; - sustabdyti duomenų bazių veikimą ir vėl startuoti; - patikrinti ar nėra klaidų duomenų bazėse; - sužinoti kiek tam tikra duomenų bazė sunaudoja aparatinių resursų; - sužinoti duomenų bazių serverio ir kiekvienos duomenų bazės atskirai našumą; - keisti duomenų bazių prisijungimo slaptažodžius; - įkelti duomenų bazę iš atsarginių kopijų archyvo; - kurti, naikinti VPN prisijungimus; - susipažinti su VPN prisijungimų žurnalu.
 9. 9. SYBASE duomenų bazių valdymo ir palaikymo serveryje sprendimas Puikiai žinosite esamą situaciją ir galėsite priimti pagrįstus ir savalaikius sprendimus - remiantis paslaugų valdymo sistemos pateikiama statistine informacija galima nesunkiai nustatyti ar reikalingi papildomi aparatiniai resursai; - esant poreikiui, aparatiniai resursai pridedami 1 darbo valandos bėgyje. Tai sudaro puikias prielaidas mokėti tik už tai ką naudojate.
 10. 10. SYBASE duomenų bazių valdymo ir palaikymo serveryje sprendimas Išplėstos pasiekiamumo ribos Prisijungimui prie duomenų bazių yra naudojamas internetinis kanalas, todėl pasiekti duomenų bazes galite visur ir visada, tereikia tik kompiuterio su interneto prieiga.
 11. 11. SYBASE duomenų bazių valdymo ir palaikymo serveryje sprendimas Profesionalių specialistų pagalba ir techninis aptarnavimas U žsakius sprendimą Jums bus teikiamos konsultacijos iškilusiais klausimais, bei vykdoma duomenų bazių techninė ir programinė serverio priežiūra visą paslaugos galiojimo laikotarpį.
 12. 12. K iek tai Jum kainuos ? SYBASE duomenų bazių valdymo ir palaikymo serveryje sprendimas
 13. 13. SYBASE duomenų bazių valdymo ir palaikymo serveryje sprendimas Mes esame skaidrios paslaugų naudojimo apskaitos šalininkai – jokių „žvaigždučių“ ir neįskaitomų be padidinimo stiklo papildomų sąlygų. Todėl galime garantuoti, kad visą sutarties laikotarpį kaina nekis.
 14. 14. Užsakydami Planą Jūs gaunate - dedikuotą serverį su garantuotais aparatiniais resursais; - įdiegtą duomenų bazių Valdymo programą; - techninę ir programinę serverio priežiūrą 24 val per parą, 7 dienas per savaitę; - pagalbą valdymo ir naudojimo klausimais (video pamokos, naudotojo instrukcijos, - konsultacijos „gyvai“ iš VIPhost.lt tinklapio, el. paštu ir telefonu); - pagalbą įvertinant Jūsų dabartinę situaciją ir nustatant koks planas Jums reikalingas; - pagalbą perkeliant duomenų bazes į naująjį serverį. SYBASE duomenų bazių valdymo ir palaikymo serveryje sprendimas
 15. 15. <ul><li>Kas VALDO informaciją – Tas VALDO pasaulį </li></ul><ul><li>Neleiskite informacijai Jus valdyti </li></ul><ul><li>Valdykite informaciją Patys ! </li></ul>SYBASE duomenų bazių valdymo ir palaikymo serveryje sprendimas

×