Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Sosyal Medya Nedir? Sosyal Medya Nedir Sunum?

7,438 views

Published on

Sosyal Medya Nedir adını verdiğimiz sunumda sosyal medya nedir, bireyler için sosyal medya sunumun önemi, kurumlar için sosyal medya nedir ve kurumlar için sosyal medya neden önemlidir konularını ele aldık. Sosyal medya sunumu araya kişilerin bakması gereken bir sunum. Site: http://sosyalmedyadanismani.co/ Kişisel Site: http://serdartezguler.com/

Published in: Internet
 • You can hardly find a student who enjoys writing a college papers. Among all the other tasks they get assigned in college, writing essays is one of the most difficult assignments. Fortunately for students, there are many offers nowadays which help to make this process easier. The best service which can help you is ⇒ www.HelpWriting.net ⇐
     Reply 
  Are you sure you want to  Yes  No
  Your message goes here

Sosyal Medya Nedir? Sosyal Medya Nedir Sunum?

 1. 1. { Sosyal Medya Nedir? Sunumuna Hoşgeldiniz. Bu sunum sosyalmedyadanismani.co için hazırlanmış olup, sosyal medya nedir konusunu ele almıştır. Sosyal Medya Danışmanı olmak isteyen kişilerin sosyal medya danışmanı kategorimize bakarak bir çok konu hakkında faydalanabileceğini belirtmek isterim.
 2. 2.  Sosyal Medya Nedir adını verdiğimiz her ne kadar geç kalınmış bir sunum olsa da sosyal medya danışmanı olmak isteyen arkadaşlarımız için faydalı kaynaklarla öğrenmesi gerektiği bigileri vereceğimize inanıyoruz. Sosyal Medya Nedir?
 3. 3.  Yeni nesil web teknolojilerinin getirdiği kullanıcı kolaylığı ve iletişim hızla yakalanan eş zamanlı bilgi paylaşımının takip edildiği dijital platformdur diyebiliriz.  Sosyal medya sayesinde bireyler belki hayatlarında ulaşamayacağı kişilere ulaşıyor ve belki de hayatının şansını yakalabiliyor. Sosyal Medya Bireyler İçin Neden Önemlidir?
 4. 4.  Markayla ile ilgili bir sorun olduğunda direk Twitter veya Facebook üzerinden markaya ilettiğinizde hemen size dönüş imkanı sağlanıyor.  Ulaşmaya hayal edemeyeceğiniz kişilere ulaşabilme imkanı buluyorsunuz.  Özgürce siyaset, müzik, filmler hakkında eleştiri, yorum yapabiliyorsunuz.  Birkaç aydır olan organize olabiliyorsunuz.  En önemlisi de hastalık, kayıp gibi durumlarda binlerce kişiye ulaşabiliyor, onların yardımlarını alabiliyorsunuz.
 5. 5. Kurumlar İçin Sosyal Medya Nedir?
 6. 6.  Kurumlar için Sosyal Medya müşterilerini anlama, onların sorununu çözme, tüketicilerden aldığı dönüşlerle kendini daha iyi konumlandırdığı yer diyebiliriz. Kurumlar İçin Sosyal Medya Neden Önemlidir?
 7. 7.  Müşterilerin yaşadıkları sorunlarını başka yerlerde paylaşmak yerine direkt sosyal medya platformlardan markaya ileterek çözüm bulabiliyor.  Müşterilerini anlama ve onlara değer verdiğini göstermek için önemli.  Tüketicinizin hangi ürünü daha çok sevdiğini öğrenme imkanı.  Eksikliklerinizi tüketicilerden aldığı dönüşlerle optimize edebilme imkanı olduğundan dolayı kurumlar için sosyal medya önemlidir. Sosyal Medya Mecraları Nelerdir?
 8. 8.  Facebook  Twitter  Google +  Tumblr  LinkedIn  Youtube, Vimeo  Foursquare  Pinterest  Web Site & Blog Burada sadece sosyal medya/ dijital mecraların neler olduğunu ele aldık. Sosyal Mecraları geniş bir şekilde başka bir sunumda inceleyeceğimizi belirtmek isterim.
 9. 9.  Sosyal Medya Bireyler ve Kurumlar için neden önemlidir konusunu ele aldık.  Sosyal Medya Danışmanı olmak isteyen arkadaşlar buraya tıklayarak bir çok bilgiye ulaşabilirler.  Ek olarak dijital pazarlama hakkında bilgi almak isteyenleriniz olursa buraya tıklayabilirsiniz.
 10. 10. Sosyal Medya İle Kalmanız Dileğimizle..
 11. 11. Teşekkürler..

×