Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

всеукраїнський проект

95 views

Published on

проект

Published in: Education
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

всеукраїнський проект

  1. 1. Навчальні заклади закликають долучитися до Всеукраїнського проекту «Громадянська освіта та електронна демократія в навчальних закладах» У квітні 2017 року стартує Всеукраїнський проект «Громадянська освіта та електронна демократія в навчальних закладах», що сприятиме впровадженню стандартів і засад демократичного суспільства, формуванню у вчителів та молодих громадян ключових компетентност ей ХХІ століття (соціальної, громадянської, інформаційно-цифрової). Проект надасть школі необхідні знання та інструменти для активізаціїроботи в напрямку електронноїдемократії, допоможе стати центром громади та згуртувати навколо школи активних громадян. Основними етапами та активностями проекту є:  систематичне безкоштовне навчання в он-лайн форматі на платформі «Академія навичок» (www.skillsacademy.com.ua): он-лайн курси на теми «Боротьба з корупцією», «Електронне урядування», «Електронна демократія», «Цифрова грамотність», «Європейські стандарти та цінності», «Демократичні цінності та механізми», «Участь у прийнятті рішень» тощо  проведення серії вебінарів (1 раз на місяць) на теми: «Електронна демократія» (оглядова лекція, історія), «Відкриті дані», «Корисні сервіси електронної демократії», «Петиції», «Електронне голосування», «Smart Cities», «Боротьба з корупцією, відкритий уряд» та інші;  розвиток мережі менторів та експертів у громадянській освіті та електронній демократії, що буде постійно поновлюватися новими учасниками;  напрацювання бази кейсів (успішних практик) щодо впровадження громадянської компетентності та електронної демократії в закладах освіти; проведення конкурсу успішних практик, відзначення найактивніших учасників конкурсу за різними номінаціями, авторів успішних кейсів/практик;  підготовка програм та методичних матеріалів щодо впровадження громадянської компетентності та електронної демократії в закладах освіти за участі вчителів-практиків;
  2. 2.  проведення Фестивалю успішних практик у сфері громадянської освіти електронної демократії. Термін реалізації проекту – 2017-2018 роки. Участь у проекті є безкоштовною. Учасниками проекту можуть стати представники освітньої системи, громадськості та просто активні громадяни, які зареєструються за посиланням: https://goo.gl/w5Z8lo. Також усіх охочих запрошують долучитись до он-лайн презентації проекту, що відбудеться 26 квітня з 14:00 до 15:30 на порталі «ПедПреса» за участі організаторів проекту та експертів в електронній демократії. Контактні особи: (044) 248-21-61 – Коломоєць Галина Анатоліївна, (044) 248-91-18 – Косик Вікторія Миколаївна. Зазначимо, що організаторами проекту є ВМГО «Українська студентська спілка», соціальний проект «Академія навичок», Асоціація інноваційноїта цифровоїосвіти, Міністерство освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» за підтримки Фонду Східної Європи та програми EGAP «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади».

×