Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Звіт євроклубу

55 views

Published on

До нових берегів

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Звіт євроклубу

 1. 1. До нових берегів Поторицька ЗШ І-ІІІст. 2016-2017
 2. 2. Євроклуб  Євроклуб – одна з найбільш ефективних форм позакласної роботи, яка сприяє засвоєнню європейської тематики, теми дружби та миру. Такий клуб відіграє велику роль у вихованні учнів, так як він дає змогу не лише об’єднати, але й знайомить їх з історією та життям інших народів.
 3. 3.  Євроклубу має на меті підтримати прагнення молодих громадян України, сусіда ЄС, до європейської інтеграції, зміцнити співробітництво та підтримати реформи, не допустити створення нових бар'єрів у Європі у зв'язку з розширенням Європейського Союзу.
 4. 4. Наша команда
 5. 5. Пізнання світу Взаємо допомога Постійний пошук істини Взаємо розуміння Спілкування Вдосконалення Наша мета
 6. 6. План роботи євроклубу  Важливим напрямком діяльності євроклубу є запровадження проектної діяльності, де учні намагаються самостійно підібрати матеріал, беручи деяку інформацію з таких предметів як географія, світова література, історія, музика, правознавство, а також беруть інтерв’ю та готують доповіді.
 7. 7. Здобутки клубу  Організаційні  сформовано структуру Клубу на чолі з президентом;  визначено назву Клубу: “До нових берегів”,  розроблено та реалізовується програма діяльності Клубу.
 8. 8. Здобутки клубу Практичні  Проведено відкрите засідання гуртка «Мандруємо Європою» 10.04.2014 в рамках ОМО  І місце в районному конкурсі "Історія та сучасність Європи,2014  Розроблено програму гуртка Шкільного європейського клубу.  Проведено гру – квест «Що я знаю про Європу» (19 травня 2014).  6. Дні Європи. Діалоги про цінності ( 19.05.2014 – 23.05.2014)
 9. 9. Емблема клубу
 10. 10. налагодження співробітництва із дитячими об’єднаннями та громадськими організаціями, що діють у регіоні;
 11. 11. рольові, інтелектуальні ігри участь у конкурсах, вікторинах, «круглих столах»
 12. 12. проведення розважально-пізнавальних програм;
 13. 13. Наші проекти
 14. 14. www.Postcrossing.com  Участь в проекті - дозволяє учням отримувати листівки з усього світу, безкоштовно. Тобто практично безкоштовно! Основна ідея така: якщо ви вiдсилаєте листівку, то отримаєте як мінімум одну натомість від випадкового посткросера з якогось куточка земної кулі.
 15. 15. Європейський куточок  На базі кабінету англійської мови створено європейський куточок  Куточок декоровано євопейською символікою, відведено місце для національних символів та сувенірів.
 16. 16. Плани на майбутнє:  налагодження електронного листування із школярами Європи та України;  поглиблення зв’язків із клубами України;

×