Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Kıyasoğlu Prodüksiyon

840 views

Published on

Published in: Entertainment & Humor
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Kıyasoğlu Prodüksiyon

 1. 1. Türkiye’de çok yeni olan ve ciddi merak uyandıran 6D sinema sistemleri çok yoğun ziyaret edilen bireğlence cazibesi haline gelmiştir. Salonlarımızda gerilim, heyecan, adrenalin ve eğlenceyi bir arada yaşayan ziyaretçiler kalabalık arkadaşçevrelerini de yanlarına alarak salonlarımızı sık sık ziyaret etmektedirler. Her yaş grubuna ait filmleri bünyesinde bulunduran Simulator Makine Produksiyon Salonlarında periyodikaktiviteler düzenleyen okullar, dershaneler ve gençlik grupları bu sektöre olan ilginin bir kanıtıdır. Kadın erkek ve çocuk olmak üzere tüm bireyler potansiyel müşteri kabul edilir.Çocuk ziyaretçilerin 7yaşından büyük olmaları yeterlidir.Böylece Simulator Makine Produksiyon alışveriş ve eğlencemerkezlerinin olmazsa olmazları arasında yer almaktadır.
 2. 2. Uzakdoğudan tek bir ürün almaksızın %100 yerli üretim çalışan Simulatör Makine Produksiyon yurt içi veyurt dışı olmak üzere toplamda 28 salona sahiptir. Satılan cihazlar 2 yıl garantili olup tüm bakımlar ve onarımlar tarafımızdan yapılmaktadır.Böyleceyatırımcılar tüm kurumsal desteği tarafımızdan alarak operasyonel süreçle meşgul olmazlar.
 3. 3. Seans önceleri alınan kısa reklamlar da yatırımcılara gelir sağlamaktadır.Gerek alışveriş merkezlerigerek bölgede bulunan firmalar reklamlarını yayınlamaları için salonlarımızdan faydalanmakistemektedirler.Böylece gelir kaynakları artmaktadır. 5dk lık seanslar için salonlarımızda kişi başına en düşük 5 TL ücret alındığını göz önüne aldığımızda9 kişilik salonlarda saatte 90 kişiye hizmet verilebilmektedir.Böylelikle saatte 450 TL cirogerçekleşebilir.Salondaki koltuk sayısının arttığını ve seans başına alınan ücretin 7,50 TL ye kadarcıktığını düşündüğümüzde saatlik ciro dahada artabilir.
 4. 4. SALONLAR
 5. 5. FİLMLER VE OYUNLAR
 6. 6. FORMULA SIMULATOR
 7. 7. BALON SIMULATOR
 8. 8. TIR SIMULATOR
 9. 9. İLETİŞİMMehmet KISAYOĞLUYerleşim Plaza K Blok Nilüfer / BURSATelefon: 0224 483 72 12E-Mail: media@kiyasoglugrup.com

×