EDDI Business Technologies [Drošas nākotnes risinājumi]

4,421 views

Published on

EDDI ir Latvijas biznesa tehnoloģiju kompāniju ar 18 gadu starptautisku darbības pieredzi. EDDI sniedz dažādus biznesa un IT pakalpojumus.
Šī prezentācija kalpo kā īss ieskats EDDI darbībā. Ja vēlaties uzzināt vairāk par EDDI, apmeklējiet www.eddi.lv vai sekojiet mums Twitterī @eddi_lv.

Published in: Business
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
4,421
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
3,566
Actions
Shares
0
Downloads
3
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

EDDI Business Technologies [Drošas nākotnes risinājumi]

 1. 1. EDDI Drošas nākotnes risinājumi
 2. 2. Mums ir: Starptautiska pieredze, galvenokārt Baltijas valstīs; Vairāk kā 10 stratēģiskie partneri, tai skaitā Microsoft, Capgemini un 8Man; Vairāk kā 18 gadu pieredze; Vairāk kā 50 apmierinātas organizācijas – klienti un partneri; Vairāk kā 30 gatavi risinājumi un plašas iespējas tos izstrādāt un pielāgot arī pēc pasūtījuma.
 3. 3. Mēs piedāvājam: Inovācijas, Brīvību, Drošību, Apmierinātību Izmantojiet mūsu zināšanas savām inovācijām: Biznesa pārvaldība – Biznesa pārvaldības konsultācijas un risinājumu ieviešana Informācijas tehnoloģijas – Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju sakārtošana un pārvaldīšana Komunikācijas un tīkli – Komunikācijas tīklu izveide Ārpakalpojumi – Nodrošināšana ar nepieciešamajiem ārpakalpojumiem
 4. 4. Biznesa un IT attiecības Biznesa priekšstats par IT: «IT ir pārāk stīvs un ierobežo manas spējas veikt straujas izmaiņas." IT priekšstats par Biznesu: «Biznesam ir aplami priekšstati par to, ko spējam nodrošināt." Bizness: «Manam uzņēmumam ir jābūt pietiekami elastīgam, lai spētu mainīties līdz ar izmaiņām tirgū." IT: «IT infrastruktūrai ir jābūt veidotai uz stabiliem pamatiem, lai spētu nodrošināt drošību, uzticamību un stabilu darbību."
 5. 5. Cieša sadarbība starp biznesu un IT sniedz jaunas iespējas, un ieguvēji ir visi. Ieguvumi Biznesam: • Vadītājam ērtāk pārvaldīt un sekot līdzi notiekošajam; • Ciešāka sadarbība starp darbiniekiem, ko veicina ieviestās procedūras; • Operatīva lēmumu pieņemšana, kas balstīta uz rezultātiem; • Informācija ir pieejama neatkarīgi no cilvēku pieejamības. Ieguvumi IT: • Infrastruktūra ir sakārtota un viegli pārvaldāma; • Informācija tiek uzglabāta; • Procedūru ieviešana uzlabo darba efektivitāti; • Ir saprotamas biznesa vajadzības un iespējas, kā tās realizēt.
 6. 6. Kāpēc izvēlēties mūs: Mēs esam vērsti uz klientam vispiemērotākā rezultāta sasniegšanu; Jebkuru sadarbību mēs uzsākam ar padziļinātu uzņēmuma stratēģisko mērķu analīzi un izpratni; Mēs spējam panākt, ka IT infrastruktūra kalpo uzņēmuma darbībai un stratēģiskajiem mērķiem, nevis otrādi; 18 gadu laikā mēs esam ieguvuši lielu pieredzi strādājot ar simtiem mazu un lielu uzņēmumu; Mēs atšķiramies, jo esam atvērti, vienmēr gatavi pārmaiņām un pretimnākoši jebkurām klienta vēlmēm.
 7. 7. Mēs esam Capgemini pārstāvji Baltijas valstīs jau 9 gadus. Mēs esam iekļauti ziemeļu valstu blokā, kurā ietilpst Dānija, Zviedrija, Somija, Norvēģija, Latvija, Lietuva un Igaunija, un veiksmīgi darbojamies Capgemini Ziemeļvalstu Infrastruktūras vadības grupā. Mēs nodrošinām IT ārpakalpojumus un Capgemini politikas uzturēšanu Schneider Electric Baltijas valstīs esošajās pārstāvniecībās un koncernā ietilpstošajos uzņēmumos – Lexel fabrika un Baltijas Izplatīšanas centrs. Mēs esam ieviesuši vairākus inovatīvus IT infrastruktūras attīstības projektus. Projekti, ar kuriem īpaši lepojamies:
 8. 8. Situācija: Jaunas ražotnes atvēršana Daudz dažādi sadarbības partneri ar dažādiem principiem Darbību saskaņošana ar mātes uzņēmumu Risinājums: Vairāku projektu vadība un realizācija infrastruktūras uzlabošanai Stratēģiskā partnerība IS un IT projektos "Šo septiņu gadu laikā nav bijusi reize, kad kāds CEMEX projekts nav izraisījis SIA Eddi darbiniekos patiesu aizrautību. Aizrautība ir tā, kas nosaka, cik ilgi mēs sadarbojamies ar biznesa partneri." Jānis Jakaitis, CEMEX Infrastruktūras un lietojumprogrammu nodaļas vadītājs Projekti, ar kuriem īpaši lepojamies:
 9. 9. Situācija: 6 filiāles visā Latvijā Neapmierinātība ar iepriekšējā IT uzturētāja paveikto attiecībā uz infrastruktūras attīstību Risinājums: Serveru infrastruktūras optimizācija Serveru infrastruktūras izbūvēšana izmantojot kļūmjpārlēces klāstera risinājumu (failover cluster) Biznesa nepārtrauktības plāna izstrāde IT stratēģijas izstrāde, dokumentācija un izpildes uzraudzība «Ar pārliecību varu teikt, ka kopš sadarbojamies ar Eddi, SLO Latvia IT infrastruktūra ir piedzīvojusi būtisku lēcienu attīstībā un esam sasnieguši tādu līmeni, kad IT infrastruktūra pārliecinoši atbalsta biznesa funkcijas.» Māris Renigers, Web nodaļas vadītājs Projekti, ar kuriem īpaši lepojamies:
 10. 10. Mūsu klienti:
 11. 11. EDDI Beyond Technologies PALDIES PAR UZMANĪBU!
 12. 12. SIA EDDI "Jaunbūmaņi", Dreiliņi, Stopiņu novads, LV-2130, Latvija Tālrunis: +371 67549756 Fakss: +371 67549757 E-pasts: eddi@eddi.lv Twitter: @eddi_lv Sīkāka informācija: www.eddi.lv

×