Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Мета дослідження 
Створення психолого-педагогічних умов 
для реалізації інтегративно-діяльнісного підходу 
до навчально-ви...
Учасники навчально-виховного процесу та 
сам педагогічний процес, побудований на 
засадах інтегративно - діяльнісного підх...
 Здійснення психолого-педагогічної підготовки 
педагогічного колективу та батьківської громадськості до 
організації та н...
 Апробація навчального плану та програм окремих 
навчальних предметів за комплексною Програмою 
“Росток”. 
 Виявлення вп...
 Принцип гуманізації 
 Принцип екологізації 
 Принцип особистісного підходу 
 Принцип пріоритету розвивального 
навчан...
 02 .04. 2012 р. – 30.12.2016 р.
 Розробка та затвердження програми дослідно- 
експериментальної роботи; 
 методичне забезпечення експериментальної 
робо...
 Початок апробації навчально-методичних комплектів із 
забезпечення курсу математики (1, 5 кл.), інтегрованого 
курсу “На...
 Обгрунтування різних форм , методів, прийомів 
засобів реалізації інтегративно-діяльнісного 
підходу в навчально-виховни...
 Підготовка методичних рекомендацій, 
дидактичних матеріалів та іншого методичного 
забезпечення реалізації інтегративно-...
 Розробка та впровадження ефективної 
навчально-виховної системи, спрямованої на 
реалізацію інтегративно-діяльнісного пі...
3
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

3

175 views

Published on

3

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

3

 1. 1. Мета дослідження Створення психолого-педагогічних умов для реалізації інтегративно-діяльнісного підходу до навчально-виховного процесу на принципах комплексної Програми розвитку дітей “Росток”
 2. 2. Учасники навчально-виховного процесу та сам педагогічний процес, побудований на засадах інтегративно - діяльнісного підходу до організації навчання і виховання в межах комплексної Програми розвитку дітей “Росток” Предмет дослідження: Предметом дослідження є процес реалізації інтегративно - діяльнісного підходу до навчально-виховного процесу початкової та основної школи.
 3. 3.  Здійснення психолого-педагогічної підготовки педагогічного колективу та батьківської громадськості до організації та навчання учнів на основі інтегративно- діяльнісного підходу.  Створення необхідних психологічних та педагогічних умов для всебічного розвитку творчого потенціалу учнів, становлення духовної, культурної та високоморальної особистості.  Апробація педагогічних технологій (форм, методів, способів, прийомів навчання), спрямованих на реалізацію інтегративно-діяльнісного підходу до вивчення природничо-математичних дисциплін та вивчення англійської мови на основі використання програм і підручників математики, англійської мови та курсу “Навколишній світ”, розроблених у межах науково- педагогічного проекту “Росток”.
 4. 4.  Апробація навчального плану та програм окремих навчальних предметів за комплексною Програмою “Росток”.  Виявлення впливу інтегративно-діяльнісного підходу на розвиток розумових здібностей та творчого потенціалу учнів у ході навчально-виховного процесу, спроектованого на засадах науково-педагогічного проекту “Росток”.  Організація моніторингових досліджень щодо виявлення рівня навчальних досягнень учнів за проектом “Росток”.  Розробка психолого-педагогічних рекомендацій щодо навчання школярів на основі інтегративно-діяльнісного підходу.  Поширення досвіду реалізації інтегративно-діяльнісного підходу до навчально-виховного процесу за науково- педагогічним проектом “Росток” серед освітян.
 5. 5.  Принцип гуманізації  Принцип екологізації  Принцип особистісного підходу  Принцип пріоритету розвивального навчання  Принцип системності  Принцип гуманітаризації  Принцип пріоритету творчої діяльності  Принцип додатковості  Принцип інтеграції
 6. 6.  02 .04. 2012 р. – 30.12.2016 р.
 7. 7.  Розробка та затвердження програми дослідно- експериментальної роботи;  методичне забезпечення експериментальної роботи: ознайомлення з навчальним планом та навчальними програмами нового курсу , вивчення методичної літератури;  пошук наукового керівника, консультанта;  набір класів;  організація спеціальної підготовки педагогічних кадрів та курсів за науково-педагогічним проектом “Росток”;  підготовка матеріально-технічної бази;  отримання дозволу на проведення експериментальної роботи в школі.
 8. 8.  Початок апробації навчально-методичних комплектів із забезпечення курсу математики (1, 5 кл.), інтегрованого курсу “Навколишній світ” (1, 5 кл.), англійської мови (1 кл.);  психодіагностична робота з учнями;  розробка та впровадження “Індивідуальної психолого -педагогічної картки учня”;  апробація педагогічних технологій на основі інтегративно-діяльнісного підходу до учнів ;  пошук та розробка шляхів реалізації інтегративно- діяльнісного підходу в навчально-виховний процес;  визначення позитивних і негативних прогнозів експериментальної роботи;  розробка анкет, тестів та інших діагностичних методик визначення рівня загального розвитку загальнонавчальних умінь та навичок, рівня розвитку творчого потенціалу учнів.
 9. 9.  Обгрунтування різних форм , методів, прийомів засобів реалізації інтегративно-діяльнісного підходу в навчально-виховний процес;  проведення щорічних установчих та підсумкових семінарів для педагогічного колективу;  проведення поетапного моніторингу щодо підвищення якості навчально-виховного процесу шляхом реалізації інтегративно-діяльнісного підходу;  моніторинг результатів роботи навчального закладу в умовах проведення дослідно- експериментальної діяльності.
 10. 10.  Підготовка методичних рекомендацій, дидактичних матеріалів та іншого методичного забезпечення реалізації інтегративно- діяльнісного підходу в навчально-виховний процес;  обробка та аналіз результатів експериментальної роботи;  поширення досвіду роботи школи щодо проведення дослідно-екпериментальної роботи через проведення семінарів та публікацій у пресі;  підготовка звіту про результати експериментальної діяльності.
 11. 11.  Розробка та впровадження ефективної навчально-виховної системи, спрямованої на реалізацію інтегративно-діяльнісного підходу до навчально-виховного процесу.  Підготовка психолого-педагогічних рекомендацій щодо навчання школярів на основі інтегративно-діяльнісного підходу.  Підвищення професійної майстерності вчителів школи в межах дослідно-експериментальної роботи, активізація їхньої творчо-пошукової діяльності.  Узагальнення та поширення досвіду реалізації інтегративно-діяльнісного підходу в навчально- виховному процесі за науково-педагогічним проектом “Росток” серед освітян.

×