Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
ZetGayrettepe PHİLİPS Tv Servisi 0212 532 00 15  PHİLİPS Tv Tamiri Gayrettepe
ZetGayrettepe PHİLİPS Tv Servisi 0212 532 00 15  PHİLİPS Tv Tamiri Gayrettepe
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×
Upcoming SlideShare
Estudio del caso
Next
Download to read offline and view in fullscreen.

0

Share

Download to read offline

ZetGayrettepe PHİLİPS Tv Servisi 0212 532 00 15 PHİLİPS Tv Tamiri Gayrettepe

Download to read offline


Atölyemiz İstanbul radyo tv tamircileri derneği üyesidir ve yetkili Tv servisi olarak hizmet vermektedir.
Gayrettepe Tv Servis personelimizin tamamı elektronik teknisyeni olup hem çıraklıktan yetişme hem kendi dallarında gerekli olan eğitimi almış profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

İstanbul PHİLİPS tv tamir servisi disiplinli çalışan bir kadroyla müşterilerine en iyi hizmeti verme gayreti içindedir. Profesyonel Kadrosuyla Gayrettepe PHİLİPS Tv tamir Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için bizim ana prensibimiz. Uzman teknisyenlerimizle en kaliteli hizmeti en kısa sürede sorunsuz bir şekilde verip cihazlarınızı ilk aldığınız günkü performansıyla tekrar kullanımınıza sunmaktır.
http://www.televizyonteknik.com

İstanbulda Gayrettepe PHİLİPS Lcd, Led ve Plazma tv tamiri alanında uzman tamir servis personeli ile Gayrettepe PHİLİPS Tv servisi olarak tüm lcd, plazma ve led modellere teknik hizmet vermek için elimizden gelen tüm imkanları kullanmaya devam ediyoruz. PHİLİPS lcd led ve plazma tv servisliğinde istanbul avrupa yakasında öncü olan teknik servisimiz internet (interaktif) sayfasınıda istanbul hatta türkiyede ilk yapan firma olma özelliği taşımaktadır, yetkili servislerde olmayan müşteri ile bire bir tv arızasının durumu hakkında detaylı biPhilipsi gerektiğinde müşterilerimizin atölyemizin tamir bölümüne girip cihazlarının tamir ediliş anını görebilme şansına sahip nadir servislerden birtanesi olmak bizim bir diğer ilklerimizdendir. tv kullanıcılarının cihazlarının tamiri konusunda hassas oldukları bir hususta süpriz tamir ücretleridir, biz atölyeye alınan bütün Tv ler için müşterimize ortalama maliyet hakkında müşterilerimizi önceden biPhilipsilendiririz. Bizden servis hizmeti almak isterseniz iletişim bölümünden irtibata geçip biPhilipsilerinizi vermeniz yeterlidir, hizmet böPhilipse kapsamımız avrupa yakası ile sınırlıdır, anadolu yakasına henüz hizmet vermiyoruz, ama bununla iPhilipsilide çalışmalarımız devam etmektedir. Avrupa yakası ilçelerinin tamamına ortalama bir saat içerisinde servis gönderebilecek ekipmana sahibiz, bu bir saat içerisinde cihaz arızasının yerinde tespit ve mümkünse yerinde tamiri,de içindedir.

Related Books

Free with a 30 day trial from Scribd

See all

Related Audiobooks

Free with a 30 day trial from Scribd

See all
  • Be the first to like this

Atölyemiz İstanbul radyo tv tamircileri derneği üyesidir ve yetkili Tv servisi olarak hizmet vermektedir. Gayrettepe Tv Servis personelimizin tamamı elektronik teknisyeni olup hem çıraklıktan yetişme hem kendi dallarında gerekli olan eğitimi almış profesyonel kişilerden oluşmaktadır. İstanbul PHİLİPS tv tamir servisi disiplinli çalışan bir kadroyla müşterilerine en iyi hizmeti verme gayreti içindedir. Profesyonel Kadrosuyla Gayrettepe PHİLİPS Tv tamir Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için bizim ana prensibimiz. Uzman teknisyenlerimizle en kaliteli hizmeti en kısa sürede sorunsuz bir şekilde verip cihazlarınızı ilk aldığınız günkü performansıyla tekrar kullanımınıza sunmaktır. http://www.televizyonteknik.com İstanbulda Gayrettepe PHİLİPS Lcd, Led ve Plazma tv tamiri alanında uzman tamir servis personeli ile Gayrettepe PHİLİPS Tv servisi olarak tüm lcd, plazma ve led modellere teknik hizmet vermek için elimizden gelen tüm imkanları kullanmaya devam ediyoruz. PHİLİPS lcd led ve plazma tv servisliğinde istanbul avrupa yakasında öncü olan teknik servisimiz internet (interaktif) sayfasınıda istanbul hatta türkiyede ilk yapan firma olma özelliği taşımaktadır, yetkili servislerde olmayan müşteri ile bire bir tv arızasının durumu hakkında detaylı biPhilipsi gerektiğinde müşterilerimizin atölyemizin tamir bölümüne girip cihazlarının tamir ediliş anını görebilme şansına sahip nadir servislerden birtanesi olmak bizim bir diğer ilklerimizdendir. tv kullanıcılarının cihazlarının tamiri konusunda hassas oldukları bir hususta süpriz tamir ücretleridir, biz atölyeye alınan bütün Tv ler için müşterimize ortalama maliyet hakkında müşterilerimizi önceden biPhilipsilendiririz. Bizden servis hizmeti almak isterseniz iletişim bölümünden irtibata geçip biPhilipsilerinizi vermeniz yeterlidir, hizmet böPhilipse kapsamımız avrupa yakası ile sınırlıdır, anadolu yakasına henüz hizmet vermiyoruz, ama bununla iPhilipsilide çalışmalarımız devam etmektedir. Avrupa yakası ilçelerinin tamamına ortalama bir saat içerisinde servis gönderebilecek ekipmana sahibiz, bu bir saat içerisinde cihaz arızasının yerinde tespit ve mümkünse yerinde tamiri,de içindedir.

Views

Total views

90

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

2

Actions

Downloads

1

Shares

0

Comments

0

Likes

0

×