Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Balmumcu Buderus Kombi Servisi 0212 532 00 15 Balmumcu Buderus Kombi Bakımı – Kombi Tamiri

85 views

Published on

Özellikle kış mevsiminde ev ve işyerlerimizde birçok işimizi kolaylaştıran aynı zamanda bulunduğumuz ortamın ısınmasını ve belli bir sıcaklıkta kalmasını sağlayan Kombilerimizin bakımlarını yaptırmadığınızda daha az ısıtıp daha çok performans harcadığı, arızalara daha açık olduğu, bunların yanı sıra peteklerinizin bakımı yapılmadığında belli çatlakların olması, su kaçırması vb. arızaların oluşması, normalin 1,5 katı fazla fatura ile karşılaşılması gibi durumların olacağını biliyor musunuz?
Balmumcu Kombi Servisi olarak kombi bakımınızı yaptırmadıysanız acilen yaptırmanızı ve bunu her yaz ve kış düzenli bir şekilde yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Bakımsızlıktan oluşacak her Kombi Arızası sizin bile bile lades demeniz anlamına gelir. Periyodik kombi bakımı cebinize iyi gelir.
Balmumcu Kombi Bakım veya arızaları için bizi arayabilirsiniz, İstanbu’un hangi bölgesinde olursanız olun, Size en hızlı servis hizmetini sağlayacağımızı garanti ederiz.
Bize : 0212 532 00 15 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Published in: Services
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Balmumcu Buderus Kombi Servisi 0212 532 00 15 Balmumcu Buderus Kombi Bakımı – Kombi Tamiri

  1. 1. [ıeıııirilökiinı
  2. 2. tü!) l .A
  3. 3. İ İİİİİİİİ 'İî İiİİİşİİİTHİi l .v1 'n, . il n' i" ij* b' ş ,[0 Kİ 'W 2 ş 11'. “ 0 (Mİ: 0 I . 5 LP!" . i. "T"" PKK:::- /5 İ" ş :5_`:4 İl. ' ` ı ` ` ,f gl ıp g* T _ T_ ı_ h ý __«:' İwı____:î$ğßT'ı - 2:_ . v i... ' İ İ İ 7 İ ß İ İ î 0 1 0 İ İ. İ İ .İ I İ İ î İ î İ î İ î İ İ” [İ I* *İ İİ: n” .İ DİE. ÜİÜ Ü” H_ i İİİİ İİİİ İİ

×