Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Kurtuluş Vestel Buzdolabı Servisi 212 532 00 15 Vestel Kurtuluş Buzdolabı Tamiri

115 views

Published on

Kurtuluş Vestel Buzdolabı, Kurtuluş Vestel Çamaşır Makinesi, Kurtuluş Vestel Bulaşık Makinesi gibi beyaz eşyalarınızda yaşanan her hangi bir arızayı gidermek için Beyaz Eşya Servisi olarak en asgari zaman ve maddi olanaklarla hizmetinizdeyiz.
Kurtuluş Vestel Beyaz Eşyanızdan istediğiniz verimi almanız için bakımını ihmal etmemenizi öneriyoruz. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi çağımızın ihtiyaçları doğrultusunda yaşam alanlarımızda bulunan beyaz eşyalarımıza gerektiği değeri vermeniz konusunda size yardımcı oluyoruz. Yüklendiğimiz misyon; kaliteli, güvenilir ve uzman servis elemanlarımızla evinizde, iş yerinizde ya da başka bir yerde kullandığınız her hangi bir beyaz eşyanın başınıza bir sorun açmasını önlemek için varız.
‘Çözülmeyecek sorun yoktur’ misyonu yüklenen Kurtuluş Vestel Beyaz Eşya Servisi olarak, sizi zor durumda bırakmak yerine en elverişli kullanım rahatlığı sağlayacak beyaz eşyalarınızın tamir, bakım, onarım ihtiyacını giderecek, bu ihtiyaç doğrultusunda ekonomik zararınızı en asgari ölçüde tutacağınızın garantisini veriyoruz. Beyaz Eşya Servisimiz, rahatlığınıza, konforunuza önem verir.

Published in: Services
  • Login to see the comments

  • Be the first to like this

×