Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Механізм відшкодування ПДВ

Уряд схвалив новий Порядок ведення Реєстру з відшкодування ПДВ, розроблений Мінфіном з метою полегшення ведення бізнесу в Україні та зменшення корупції. Ухвалений проект робить механізм відшкодування ПДВ прозорим і своєчасним та встановлює рівні умови для всіх платників податку.

Related Books

Free with a 30 day trial from Scribd

See all
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Механізм відшкодування ПДВ

 1. 1. Механізм відшкодування ПДВ
 2. 2. Схема відшкодуваньдо 2017 року Декларація з ПДВ Заява на бюджетне відшкодування ПДВ на рахунок платника та в рахунок погашення зобов'язань та боргу по платежах до Державного бюджету до 20 числа місяця наступного за звітним періодом 1. 2. 3. Камеральна перевірка протягом 30 календарних днів • Потрапляння заяви до реєстру відшкодування ПДВ платникам податку, що відповідають критеріям визначеним п.200.19 • Потрапляння заяви до реєстру відшкодування ПДВ платникам податку, що не відповідають критеріям, визначеним п.200.19
 3. 3. 5. 6. 4. Схема відшкодуваньдо 2017 року Документальна перевірка (за наявності підстав, визначених п. 200.11 ПКУ протягом 25 робочих днів) Відшкодування ПДВ Казначейством на рахунок платника податків (на підставі висновків отриманих від ДФС) ДФС надсилає висновок Казначействущодо правомірності відшкодування ПДВ
 4. 4. Державна фіскальна служба Казначейство Нова схема відшкодуваньз 2017 року • інформація щодо платників та сум ПДВ, заявлених до відшкодування; • інформація щодо податкової перевірки правомірності відшкодування ПДВ та її результатів; • інформація щодо оскарження податкового повідомлення рішення; • інформація щодо дати та суми бюджетного відшкодування, поверненого на рахунок платника або рахунок сплати грошових зобов’язань або погашення податкового боргу інших платежів, що сплачуються до бюджету. Єдиний реєстр відшкодування ПДВ (адмініструється Міністерством фінансів України)
 5. 5. Механізм відшкодування ПДВ Декларація з ПДВ Заява на бюджетне відшкодування ПДВ на рахунок платника та в рахунок погашення зобов'язань та боргу по платежах до Державного бюджету до 20 числа місяця наступного за звітним періодом Потрапляння заяви на відшкодування ПДВ до Єдиного реєстру відшкодування ПДВ протягом операційного дня Камеральна перевірка протягом 30 календарних днів 1. 2. 3.
 6. 6. Документальна перевірка (за наявності підстав, визначених п. 200.11 ПКУ протягом 30 календарних днів) Узгодження суми відшкодування ПДВ (відображається в Реєстрі в автоматичному режимі на наступний робочий день після виникнення випадку, коли органом ДФС не внесені до реєстру відомості про: дату початку та закінчення проведення перевірки або дату складання акта перевірки) Відшкодування ПДВ Казначейством на рахунок платника податків (на підставі інформації, отриманої з Реєстру про узгодження суми) Механізм відшкодування ПДВ 5. 6. 4.
 7. 7. Новації Автоматичне відображення у Реєстрі інформації про узгодженість суми відшкодування ПДВ,у тому числі в разі відсутності відомостей, що мають бути внесені органом ДФС; Відшкодування ПДВ здійснюється без передачі до органів Казначейства висновків органів ДФС щодо суми ПДВ, заявленої до відшкодування; Адміністрування реєстру, як окремого інформаційного ресурсу, здійснюється Міністерством фінансів України на підставі баз даних ДФС та Казначейства; Міністерство фінансів України забезпечує щоденне оприлюднення Реєстру на своєму офіційному веб-сайті.
 8. 8. Що це дає? Єдиний автоматизований реєстр: Міністерство фінансів України адмініструє ведення єдиного реєстру відшкодування ПДВ. Формування реєстру здійснюється автоматично на підставі інформації, отриманої з баз даних ДФС та Казначейства. Своєчасне відшкодування: Відшкодування ПДВ здійснюється в хронологічному порядку в межах коштів, наявних на єдиному казначейському рахунку. Прозоре відшкодування: Запровадження єдиного реєстру відшкодування ПДВ буде сприяти прозорості у відшкодуванні.

  Be the first to comment

  Login to see the comments

Уряд схвалив новий Порядок ведення Реєстру з відшкодування ПДВ, розроблений Мінфіном з метою полегшення ведення бізнесу в Україні та зменшення корупції. Ухвалений проект робить механізм відшкодування ПДВ прозорим і своєчасним та встановлює рівні умови для всіх платників податку.

Views

Total views

153

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

12

Actions

Downloads

1

Shares

0

Comments

0

Likes

0

×