Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

of

CubeBox SAYS Dokuman Yonetim Sistemi Slide 1 CubeBox SAYS Dokuman Yonetim Sistemi Slide 2 CubeBox SAYS Dokuman Yonetim Sistemi Slide 3 CubeBox SAYS Dokuman Yonetim Sistemi Slide 4
Upcoming SlideShare
What to Upload to SlideShare
Next
Download to read offline and view in fullscreen.

1 Like

Share

Download to read offline

CubeBox SAYS Dokuman Yonetim Sistemi

Download to read offline

CubeBox SAYS Dokuman Yonetim Sistemi for more information http://www.secube.com.tr

Related Books

Free with a 30 day trial from Scribd

See all

Related Audiobooks

Free with a 30 day trial from Scribd

See all

CubeBox SAYS Dokuman Yonetim Sistemi

  1. 1. SAYS Sayısal Değer Arşiv Yönetim Sistemi SECUBE Sayısal Değer Arşiv Yönetim Sistemi (SAYS); belge kimlik bilgilerinde (öz nitelik veya üst veri), belgelerin içeriğinde veya belge kimlik bilgi tanıtıcılarını kullanarak arama yapmayı sağlar. SAYS'nin amacı; arşivlenen belgeleri kullanıcılar için en kısa sürede erişilebilir hale getirerek kullanıcı ihtiyacını karşılamaktır. “Google” benzeri akıllı arama motoru sayesinde milyonlarca belge içerisinde arama yaparak arzu edilen belgeye saliseler mertebesinde erişebilmeyi sağlar. ABBYY Recognation Server ve benzeri yazılımlar ile entegre çalışan ürünümüz ile arşiv sistemine yeni bir bakış açısı getiriyoruz.
  2. 2. Doküman Arama İçerikten Arama Yapabilme Belge içeriğinin yanı sıra XMP standardında belge üst verilerinde içerik aramasının yapılabilmesi, belge üst verilerinin veri alanları ile doğrudan nokta atış tarzında aramaların yapılabilmesi, bulunan kelimenin yandaki resimdeki gibi "kırmızı çerçeve"içine alınarak gösterilmesi Sonuçları Ön İzleme Belge Üzerine Not Düşme Araştırmacının, ilgili personelin XMP standardında belge üzerine notlar düşebilmesi, bu notların da içerik aramada kullanılabilmesi.Yapısal olmayan (unstructured data) mimari ile tüm arşiv ve fonları kapsayan esnek bir yapı sayesinde veritabanı bağımlılığının ortadan kaldırılması, belgelerin kendisinin ve üst verilerin güvence altına alınması, belgenin ve üst verilerinin kompakt ve taşınabilir yapısı.
  3. 3. Milyarlarca Belge Saklar Belge/Veri Saklama Yüzlerce Peta Byte kapasitedeki veriye sahip milyarlarca belgenin saklanabilmesi. Yapısal olmayan (unstructured data) mimari ile tüm arşiv ve fonları kapsayan esnek bir yapı sayesinde veritabanı bağımlılığının ortadan kaldırılması, belgelerin kendisinin ve üst verilerin güvence altına alınması, belgenin ve üst verilerinin kompakt ve taşınabilir yapısı. EBYS Entegrasyonu EBYS Sistemleri ile Entegre TS 13298 standardında EBYS sistemleri ile entegre arşiv sistemi olması. SECUBE ARGE BİLİŞİM MÜHENDİSLİK VE TİC.LTD.ŞTİ. Copyright © |2015| |SECUBE Mühendislik| Tüm Hakları Saklıdır.
  4. 4. SECUBE Web Site: http://w w w.secube.com.tr
  • CagdasEryuksel

    Dec. 14, 2020

CubeBox SAYS Dokuman Yonetim Sistemi for more information http://www.secube.com.tr

Views

Total views

163

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

0

Actions

Downloads

2

Shares

0

Comments

0

Likes

1

×