Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Школа управління меблевим бізнесом

262 views

Published on

Перший набір у 2018 році розпочне навчання 15 лютого.

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Школа управління меблевим бізнесом

 1. 1. Школа управління меблевим бізнесом Практична навчальна програма
 2. 2. Програма реалізується ЄБРР і фінансується у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу. Ініціатива EU4Business об’єднує усі програми ЄС, спрямовані на підтримку малих і середніх підприємств у регіоні Східного партнерства, до якого входять ЄС, його держави-члени і шість країн-партнерів: Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна. Більш детальна інформація на офіційному веб-сайті www.eu4business.eu Аудиторія програми Власники та керівники українських меблевих компаній, які : • прагнуть побудувати системний бізнес; • працюють на ринку b2b; • прагнуть вийти на новий рівень розвитку; • зацікавлені в експорті своєї продукції.
 3. 3. Програма реалізується ЄБРР і фінансується у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу. Ініціатива EU4Business об’єднує усі програми ЄС, спрямовані на підтримку малих і середніх підприємств у регіоні Східного партнерства, до якого входять ЄС, його держави-члени і шість країн-партнерів: Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна. Більш детальна інформація на офіційному веб-сайті www.eu4business.eu Структура навчальної програми: • Стратегічна ідея компанії та роль дизайну • Управління продажем • Побудова системи сервісу • Побудова бізнес-процесів • Ощадливе виробництво • Управління фінансами • Стратегічний маркетинг • Управління персоналом • Захист дипломних проектів
 4. 4. Програма реалізується ЄБРР і фінансується у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу. Ініціатива EU4Business об’єднує усі програми ЄС, спрямовані на підтримку малих і середніх підприємств у регіоні Східного партнерства, до якого входять ЄС, його держави-члени і шість країн-партнерів: Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна. Більш детальна інформація на офіційному веб-сайті www.eu4business.eu • Опанувати сучасні підходи до управління меблевим бізнесом • Зрозуміти типові помилки, які роблять власники меблевих компаній • Отримати необхідні знання для підготовки плану розвитку меблевої компанії Програма дозволить:
 5. 5. Програма реалізується ЄБРР і фінансується у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу. Ініціатива EU4Business об’єднує усі програми ЄС, спрямовані на підтримку малих і середніх підприємств у регіоні Східного партнерства, до якого входять ЄС, його держави-члени і шість країн-партнерів: Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна. Більш детальна інформація на офіційному веб-сайті www.eu4business.eu Упродовж навчання учасники: • Підготують проект розвитку своєї компанії (на основі виконаних домашніх завдань у рамках п’яти навчальних модулів); • Отримають рекомендації для розробки плану створення чіткої та зрозумілої моделі управління меблевою компанією;
 6. 6. Програма реалізується ЄБРР і фінансується у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу. Ініціатива EU4Business об’єднує усі програми ЄС, спрямовані на підтримку малих і середніх підприємств у регіоні Східного партнерства, до якого входять ЄС, його держави-члени і шість країн-партнерів: Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна. Більш детальна інформація на офіційному веб-сайті www.eu4business.eu Експерти програми: Віталій Івахов - засновник мережі салонів “100% інтер’ єр”, власник українського кавового бренду ISLA, власник групи компаній “Іспанський дім”, експерт з маркетингу та дизайну провідних бізнес-шкіл України. Оксана Стець - директор з маркетингу компані “Молокія”, випускниця "Школи маркетингу" Києво-Могилянської бізнес-школи, викладач маркетингу. Оксана Стець брала участь у створенні й позиціонуванні ТМ "Молокія", формуванні торгового асортименту і розробці нових продуктів. За час роботи Оксани ТМ "Молокія" стала брендом №1 в Західній Україні в своїй категорі за часткою ринку, а завод увійшов у ТОП-5 виробників питного молока в Україні.
 7. 7. Програма реалізується ЄБРР і фінансується у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу. Ініціатива EU4Business об’єднує усі програми ЄС, спрямовані на підтримку малих і середніх підприємств у регіоні Східного партнерства, до якого входять ЄС, його держави-члени і шість країн-партнерів: Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна. Більш детальна інформація на офіційному веб-сайті www.eu4business.eu Експерти програми: Михайло Винницький - автор та викладач програм із продажів Києво- Могилянської та Львівської бізнес-шкіл., Ph.D. Кембриджського університету (Великобританія) з економічної соціологі в Кембриджському університеті. 7 років працював віце-президентом з продажу та маркетингу компані Lava Computer Mfg Inc. у Торонто. Михайло консультує провідні українські компані з питань управління продажем. Серед його клієнтів компані Автек, Asbis, КЗЕСУ, Євроіндекс, Росава, ПриватБанк, Siemens, AXA, SI BIS LLC, Danfoss Україна, Bonduelle central europe kft. Анастасія Владичинська - міжнародний консультант з сервісу. З 2005 року змінює рівень сервісу в Україні та Росі . Єдиний сертифікований консультант з сервісу в Східній Європі, партнер компані TheDijulius Group, USA (Клієнти: Starbucks, Lexus, The Ritz-Carlton, Domino’s Pizza, Hallmark). В Україні працює з банками, IT компаніями, приватними клініками, ресторанами та готелями. Основний напрямок - комплексна побудова системи сервісу в компаніях та робота з існуючими Клієнтами замість постійного пошуку нових.
 8. 8. Програма реалізується ЄБРР і фінансується у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу. Ініціатива EU4Business об’єднує усі програми ЄС, спрямовані на підтримку малих і середніх підприємств у регіоні Східного партнерства, до якого входять ЄС, його держави-члени і шість країн-партнерів: Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна. Більш детальна інформація на офіційному веб-сайті www.eu4business.eu Експерти програми: Валентин Яроменко -виконавчий директор консалтингової компані “Mark&Sales”, засновник першої школи продажів ”White Sales School” (м. Київ), співвласник девелоперської компані "Elyseum". Автор філософі білих продажів. Із 2009 року Валентин працює консультантом з управління та організаці продажів. Валентин викладає в бізнес-школах: White Sales School, kmbs, Вільна школа підприємництва, IoT Lab (Microsoft), Startup Ukraine. Оксана Погородник - консультант з бізнес-процесів, запрошений викладач Києво-Могилянської бізнес-школи.
 9. 9. Програма реалізується ЄБРР і фінансується у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу. Ініціатива EU4Business об’єднує усі програми ЄС, спрямовані на підтримку малих і середніх підприємств у регіоні Східного партнерства, до якого входять ЄС, його держави-члени і шість країн-партнерів: Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна. Більш детальна інформація на офіційному веб-сайті www.eu4business.eu Експерти програми: Богдан Мазуркевич - lean-manager Modern-Expo Group, інтелектуальний керівник програми. Має багаторічний практичний досвід впровадження ощадливого виробництва у великих транснаціональних компаніях. Пройшов базове навчання по Total Productive Management (системний підхід до виробництва з метою усунення втрат, пов'язаних з виробничим обладнанням та технікою) у Німеччині (м. Гамбург). Оксана Андрощук - експерт із управління фінансами, керівник і засновник консалтингової компані Evolving finance. Член Національної ради реформ цільової команди “Податкова реформа” Міністерства фінансів України. Екс- радник з фінансових питань IFC (World bank). Фінансовий директор та член наглядових рад з 15 річним досвідом роботи у ТОВ “Українські новітні технологі ” (ТМ “Альтернет”, WI-MAX), УК “Октава Капітал” (понад 5 компаній в управлінні), бренд “Modnakasta”, УК готельного бізнесу ТОВ "Прем'єр Інтернешнл" (в управлінні 19 готелів - Прем’єр Палас, Харків Палас, Дністер, Оріанда). Має ступінь MBA: Global finance в Université Nice Sophia Antipolis. Серед клієнтів Оксани Андрощук - Eskada-M, ELIO, DEPS Ukraine, ASBIS-Україна, Belleza.
 10. 10. Програма реалізується ЄБРР і фінансується у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу. Ініціатива EU4Business об’єднує усі програми ЄС, спрямовані на підтримку малих і середніх підприємств у регіоні Східного партнерства, до якого входять ЄС, його держави-члени і шість країн-партнерів: Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна. Більш детальна інформація на офіційному веб-сайті www.eu4business.eu Експерти програми: Олена Рижкова - експерт організаційної діагностики та розвитку управлінських команд, побудови внутрішніх корпоративних комунікацій. Партнер консалтингової компані Jansen Capital Management. Автор і викладач Школи Лідерства ЕВА (Європейської Бізнес Асоціаці ). Основний напрямок роботи Олени - перетворення корпоративної культури, внутрішні корпоративні й зовнішні переговори, вирішення конфліктів, технологі управління талантами.
 11. 11. Програма реалізується ЄБРР і фінансується у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу. Ініціатива EU4Business об’єднує усі програми ЄС, спрямовані на підтримку малих і середніх підприємств у регіоні Східного партнерства, до якого входять ЄС, його держави-члени і шість країн-партнерів: Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна. Більш детальна інформація на офіційному веб-сайті www.eu4business.eu Формат навчання: 5 модулів по 3 дні з 10:00 до 18:00: ● 1-й модуль - 15-17 лютого ● 2-й модуль - 22-24 березня ● 3-й модуль - 19-21 квітня ● 4-й модуль - 17-19 травня ● 5-й модуль - 14-16 червня Дедлайн реєстрації: 26 січня (до 23:59) Модерація заявок та підтвердження участі: до 5 лютого
 12. 12. Програма реалізується ЄБРР і фінансується у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу. Ініціатива EU4Business об’єднує усі програми ЄС, спрямовані на підтримку малих і середніх підприємств у регіоні Східного партнерства, до якого входять ЄС, його держави-члени і шість країн-партнерів: Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна. Більш детальна інформація на офіційному веб-сайті www.eu4business.eu Школа управління меблевим бізнесом • Кількість учасників: 28 • Місце проведення: м. Рівне • Вартість участі: €500
 13. 13. Програма реалізується ЄБРР і фінансується у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу. Ініціатива EU4Business об’єднує усі програми ЄС, спрямовані на підтримку малих і середніх підприємств у регіоні Східного партнерства, до якого входять ЄС, його держави-члени і шість країн-партнерів: Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна. Більш детальна інформація на офіційному веб-сайті www.eu4business.eu Контакти Тарас Комаренко Керівник Центру підтримки бізнесу м.Рівне +38 067 382 1074 taras.komarenko@gmail.com
 14. 14. Корисна інформація: • ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні - fb.com/ebrdbasukraine • Анонс подій ЦПБ у Рівному - fb.com/smartpeople.com.ua

×