Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Dace Kaņepone

220 views

Published on

Dūlas Daces Kaņepones piedāvātie pakalpojumi un skatījums uz dūlošanu

Published in: Healthcare
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Dace Kaņepone

  1. 1. Ja bērni šurp nākdami izraugās vecākus, varbūt viņi izraugās arī dūlas un vecmātes, un atved pie tām savas mammas un tētus? Tāpēc savstarpēja izraudzīšanās ir būtiska, jo katra satikšanās veido stāstu Visumā. Trīs bērnu mamma. Atbalsts pieejams Jelgavā. Tālr. 29413251, e-pasts: dace.kanepone.dk@gmail.com Dūla - Dace Kaņepone 2016 Dace Kaņepone - grūtniecības laika, dzemdību un pēcdzemdību perioda dūla
  2. 2. Mazuļa gaidīšanas laikā palīdzēšu ar .. emocionālu, psiholoģisku un praktisku atbalstu dzemdību plāna tapšanu un apspriešanu mācīšanos mazuli sajust - fiziski un garīgi izvēli pieņemamākajiem dzemdību atbalsta veidiem un vietām baiļu, bažu ieraudzīšanu tavu iekšējo resursu atpazīšanu Dūla - Dace Kaņepone 2016
  3. 3. Dzemdībās ... Dūla - Dace Kaņepone 2016 būtu līdzās līdz ar kontrakciju, sāpju kāpumu vai citu izjūtu pieaugumu; palīdzētu tev rast sevī spēkus dzemdību darbam; meklēsim patīkamākos atslābināšanās veidus, kas ķermenim ļauj atvērties, bet bērniņam virzīties pa dzemdību ceļiem (dažādas pozas, masāža, meditācija, utt.) piedzīvosim tikai tavu dzemdību stāstu – lai kur tas noritētu – dzemdību stacionārā vai mājās; nepieciešamības gadījumā varu pieskatīt tavus vecākos bērnus, atbalstīt ģimenes locekļus Dzemdības sievietei ir visas viņas iekšējās būtības darbs, bet atbalsta personām – sastrādāšanās, prasme katra bērna atnākšanā līdzdarboties, iesaistoties trim: Bērnam, Sievietei un Dievam.
  4. 4. Dūla - Dace Kaņepone 2016 Pēcdzemdību laikā ... atskats uz tavu dzemdību stāsta izjūtām jauna sevis pieņemšana - mammas lomā dienas ritma sakārtošanās atbalsts bērniņa kopšanai un krūts ēdināšanai tevis kā sievietes pašsajūta un vajadzību īstenošana Tavām domām un jūtām šajā saudzīgajā laikā ir būtiska loma un svarīga nozīme - topot par mammu, tu kļūsti dziļāka kā sieviete, taču dažkārt pārtapšana ir mulsinoša, trauksmaina un nemiera pilna. Dažkārt palīdzību ir jāuzdrošinās prasīt - gan sevis, gan mazuļa labā.
  5. 5. Dūla - Dace Kaņepone 2016 Manā dūlas darbā izmantotās «valodas» Emociju līdzsvarošanai strādāju ar Baha ziedu esencēm. Relaksējoša masāža grūtniecības laikā un aktīva pēcdzemdību laika masāža ļauj fiziskajam ķermenim gan atslābt, gan atmodina iekšējus resursus atgūt spēku, vitalitāti. Aromterapija caur maņām - ožu iedarbojas uz emocijām un fiziskā ķermeņa reakcijām – tā dažādiem palaidējmehānismiem. Pieskārieni, klātbūtne, ieinteresētība, iedziļināšanās, pieņemšana. Rebozo jeb lakatu tehnika ļauj gaidību laikā sievietei izbaudīt relaksāciju, dzemdībās – bērniņa pozas koriģēšanu, pēcdzemdību laikā – emocionālu nosvērtību un jaunās lomas pieņemšanu.
  6. 6. Dūla - Dace Kaņepone 2016 ... kad Tev ir smagi Dziļi personiska pieredze, trīs bērniņus zaudējot - gan grūtniecības vidusposmā, gan dzemdībās, - ļauj man tev piedāvāt atbalstu un ieteikumus iespējami saudzīgākam sērošanas laikam, bērna piemiņas saglabāšanai, savu domu, jūtu sakopošanai.
  7. 7. Dūla - Dace Kaņepone 2016 Dzīvība ir svētīta dāvana un dārgums. To sagaidot līdzās būt – pagodinājums un cieņpilns darbs.

×