Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Аналіз роботи ШМО зар.літ

21 views

Published on

Аналіз роботи шкільного методичного об'єднання учителів зарубіжної літератури ЗШ №10 за 2016-2017 н.р.

Published in: Education
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Аналіз роботи ШМО зар.літ

  1. 1. Аналіз роботи ШМО вчителів зарубіжної літератури та російської мови за 2016-2017 н.р. Проблема ШМО вчителів зарубіжної літератури та російської мови: «Розвиток мислення школярів, активація їх пізнавальної діяльності. Розвиток творчої особистості учня через удосконалення урок та форм позакласної роботи з використанням здоров’язберігаючих технологій» Досягнення і перемоги наших учнів:  Кабатова Анна, 11 клас – І місце у міській олімпіаді з російської мови та літератури, ІІІ місце на обласній олімпіаді.  Панова Анна, 9-А клас – ІІ місце у міській олімпіаді з російської мови та літератури Тиждень російської мови та зарубіжної літератури (20-24.02.2017р.)  20.02.2017 року відбулось відкриття тижня. Протягом дня учні 5-11 класів захищали випущений ними альманах «Ювілейні дати письменників і поетів 2016-2017». Окрім того учні та вчителі школи мали змогу побувати на дуже цікавому вернісажі літературних перевтілень серед учнів 5-11 класів.  20.02.2017 учні 5-11 класів презентували свої перевтілення в улюблених літературних героїв. Результатами цих перевтілень учні та вчителі школи могли насолоджуватися, спостерігаючи вернісаж.  21.02.2016 року відбулася незвичайна та яскрава виставка малюнків, що мала назву «Світ літератури очима дітей». У виставці прийняли участь усі учні 5-11 класів.  21.02.2017 відбувся захід, присвячений історіям кохання у літературі. Учні 9-А класу познайомили всіх з творчістю Пушкіна, Єсеніна, Ахматової та Цветаєвої. Окрім того, свою поезію зачитала і Панова Анна.  22.02.2017 відбулвся відкритий урок за участі учнів 7-Б класу, присвячений річниці Миколи Гоголя під красномовною назвою «До вічного Гоголя». Учні мали можливість не лише ознайомитися з творчістю відомого митця, а й переглянути інсценізацовані уривки з деяких його творів. Урок провела вчитель зарубіжної літератури та російської мови Ковальова С.Б.  Протягом тижня російської мови та літератури також відбувся відкритий урок у 9-А класі на тему: «О.Пушкін – великий російський поет. Жанрове різноманіття Пушкіна. Аналіз поезій». Урок провела вчитель російської мови та зарубіжної літератури Гаврилюк І.Б.  Також відкритий урок у 9-Б класі на тему: «О.Пушкін – світоч російської поезії» провела Кранкус О.М. Під час уроку учні мали змогу ознайомитися з темою використовуючи відеоматеріали та повідомлення учнів.  У рамках проведення тижня, був створений хіт-парад зошитів, серед яких журі виділило зошити наступних учнів:  Гайдадим Поліна, 9-А клас;  Кабатова Анна, 11 клас;  Скопіч Валерія, 6-А клас.
  2. 2.  За час проведення тижня учні та вчителі отримали незабутні враження. Кожний учасник мав змогу поринути у чарівний світ зарубіжної літератури, знову закохатися у російську мову та, звичайно ж, зарядитися позитивом, який ні на хвилину не покидав школу під час тижня.  З впевненістю можна стверджувати, що головна мета, поставлена перед шкільним методоб’єднанням була виконана: учні поглибили свій інтерес до книги та цікавість до предмету в цілому, а творчий потенціал кожного учня був повністю розкритий.  «Залишається лише сподіватися, що після такого феєричного тижня кожний відкриє щось нове у цьому надзвичайному та чарівному світі мистецтва, а поціновувачам російської мови та зарубіжної літератури залишається з нетерпінням очікувати наступного предметного тижня, не полишаючи спогадів та вражень про цікавий світ, у який поринула школа під час цих п’яти днів» - Кабатова Анна

×