Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

План роботи

22 views

Published on

План роботи шкільного методичного об'єднання учителів іноземних мов на 2017-2018 н.р.

Published in: Education
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

План роботи

  1. 1. Тематика засідань Тематика засідань Форма проведення Методи проведення Дата проведення Місце проведення Відповідальний Примітка Викладання іноземних мов в 2017-2018 н.р. Організація навчально-виховної роботи в 5-9 кл. Участь вчителів в творчих групах та педагогічних майстернях ,як один з засобів професійного розвитку. Теоретичний семінар Обговорення навчально- методичної літератури. Знайомство з нормативними документами Серпень Каб.№17 Кохно В.В. Особливості організації роботи з викладання іноземних мов в 9 кл. Перехід до старшої школи. Підготовка учнів до участі в міській олімпіаді з англійської мови. Теоретичний семінар Лекція- консультація Жовтень Каб.№17 Кохно В.В., Петренко І.Ю., Бочарова О.В. Аналіз успішності за І семестр та участі Круглий стіл Доповідь. Обговорення. Січень Каб.№17 Кохно В.В., Петренко І.Ю.,
  2. 2. учнівських колективів у Всеукраїнських конкурсах. Затвердження плану проведення тижня англійської мови. Бочарова О.В. Підготовка класів до участі в проведенні тижня англійської мови. Визначення до нагородження найактивніших учнів. Круглий стіл Обговорення. Доповідь Березень Каб.№17 Кохно В.В., Петренко І.Ю., Бочарова О.В. Особливості проведення ЗНО з англійської мови в 2017-2018н.р. Аналіз проведення тижня та роботи ШМО за рік. Організація і аналіз роботи мовної школи. Навчально- методичний семінар Обговорення нормативних документів Травень Каб.№17 Кохно В.В., Петренко І.Ю., Бочарова О.В.

×