Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Dlaczego warto uczyć się języków obcych

68 views

Published on

Dlaczego warto uczyć się języków obcych

Published in: Education
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Dlaczego warto uczyć się języków obcych

  1. 1. Gdy jedziemy za granice: na wycieczkę, na wakacje, do znajomych, bądź rodziny, język obcy możne nam się przydać w każdej sytuacji, np. kiedy chcemy spytać o drogę, ale i także w wielu innych sytuacjach. Warto znać przynajmniej jeden język – angielski, który jest używany w większości krajów.
  2. 2. W dzisiejszych czasach, wielu ludzi wyjeżdża za granicę w poszukiwaniu dobrze płatnej pracy. Większość z nich znajduję ją w Anglii, bądź Stanach Zjednoczonych, w których znajomość języka angielskiego jest niezbędna.
  3. 3. Kiedy znamy języki obce, możemy bez ograniczeń realizować swoje marzenia o podróżowaniu do różnych krajów.
  4. 4. Dzięki podróżom można poznawać zwyczaje, kulturę oraz historię innych krajów i ich mieszkańców. Warto poznawać ich codzienne życie, które dla nich jest normalnością, a dla nas czymś całkiem nowym oraz doznać wyjątkowych doświadczeń i zachować je na zawsze w swoich wspomnieniach.
  5. 5. Odkrywamy nowe możliwości i podczas dalekich podróży zdobywamy prawdziwych przyjaciół z całego świata. Otwieramy się na ludzi, nawiązujemy nowe znajomości, które często trwają długie lata.
  6. 6. Prezentacje wykonała: Julia Szczepanek 7c Źródła: Google Grafika Pomysły Własne

×