Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Бізнес-клуб
www.bc-club.org.ua
КЛУБ ДІЛОВИХ
ЛЮДЕЙ
Антон Матіяш
+380979245038
avmatiiash@gmail.com
2
ГО «Клуб Ділових Людей»
www.bc-club.org.ua .
КЛУБ ДІЛОВИХ
ЛЮДЕЙ
КЛУБ ДІЛОВИХ
ЛЮДЕЙ
це міжнародний бізнес-клубце міжнарод...
ГО «Клуб Ділових Людей»
Ми розбудовуємо малий бізнес в УкраїніМи розбудовуємо малий бізнес в Україні
та об’єднуємо його у ...
СТРАТЕГІЧНІ ЦІЛІ КЛУБУ ДО 2021 РОКУ
КІЛЬКІСТЬ ФІЛІЙ В УКРАЇНІ
25 (у кожному обласному центрі)
КІЛЬКІСТЬ ПРЕДСТАВНИЦТВ ЗАКО...
5
ГО «Клуб Ділових Людей»
www.bc-club.org.ua .
СЕРВІСИ / ПРОЕКТИ
Інвестиційні проектиІнвестиційні проекти
ГО «Клуб Ділових Людей»
www.bc-club.org.ua .
МОЖЛИВІСТЬ ІНВЕСТУВАТИ У ВИРОБНИЧІ ПРОЕКТИ
У Клубі Ділових Людей створено Від...
ГО «Клуб Ділових Людей»
www.bc-club.org.ua .
МОЖЛИВІСТЬ ІНВЕСТУВАТИ У ВИРОБНИЧІ ПРОЕКТИ
Інвестувати в спільні проекти можу...
ГО «Клуб Ділових Людей»
www.bc-club.org.ua .
МОЖЛИВІСТЬ ІНВЕСТУВАТИ У ВИРОБНИЧІ ПРОЕКТИ
ЗАПРОШУЄМО
на презентацію черговог...
9
ГО «Клуб Ділових Людей»
www.bc-club.org.ua .
ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ !ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ !
З питань участі (членств...
9
ГО «Клуб Ділових Людей»
www.bc-club.org.ua .
ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ !ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ !
З питань участі (членств...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

кдл

2,077 views

Published on

2 презентація клубу інвестиції

Published in: Business
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

кдл

 1. 1. Бізнес-клуб www.bc-club.org.ua КЛУБ ДІЛОВИХ ЛЮДЕЙ Антон Матіяш +380979245038 avmatiiash@gmail.com
 2. 2. 2 ГО «Клуб Ділових Людей» www.bc-club.org.ua . КЛУБ ДІЛОВИХ ЛЮДЕЙ КЛУБ ДІЛОВИХ ЛЮДЕЙ це міжнародний бізнес-клубце міжнародний бізнес-клуб для керівників та власників малого бізнесу,для керівників та власників малого бізнесу, які мають надійну ділову репутаціюякі мають надійну ділову репутацію та дотримуються власного ділового слова.та дотримуються власного ділового слова. Клуб Ділових Людей — Клуб надійних Людей!Клуб Ділових Людей — Клуб надійних Людей! Ми хочемо жити в комфортній та безпечній країні,Ми хочемо жити в комфортній та безпечній країні, вести чесний бізнес та будувати добробут своїх сімей.вести чесний бізнес та будувати добробут своїх сімей. Ми віримо, що в Україні можна жити краще,Ми віримо, що в Україні можна жити краще, та хочемо збудувати країну, де проживають щасливі людита хочемо збудувати країну, де проживають щасливі люди та народжуються ідеї, варті визнання.та народжуються ідеї, варті визнання. Чому ми це робимо?Чому ми це робимо?
 3. 3. ГО «Клуб Ділових Людей» Ми розбудовуємо малий бізнес в УкраїніМи розбудовуємо малий бізнес в Україні та об’єднуємо його у великий репутаційний бізнес-клуб,та об’єднуємо його у великий репутаційний бізнес-клуб, який займає активну позицію у суспільстві та діє.який займає активну позицію у суспільстві та діє. Ми обмінюємось досвідом та навчаємось,Ми обмінюємось досвідом та навчаємось, налагоджуємо ділові контакти таналагоджуємо ділові контакти та розвиваємо власні бізнеси,розвиваємо власні бізнеси, інвестуємо у спільні підприємства таінвестуємо у спільні підприємства та створюємо нові бізнес-можливості,створюємо нові бізнес-можливості, впроваджуємо принципи етики бізнесу в суспільстві.впроваджуємо принципи етики бізнесу в суспільстві. www.bc-club.org.ua . ХОЧЕШ БУТИ ЧАСТИНОЮ ТАКОЇ БІЗНЕС-СПІЛЬНОТИ – ПРИЄДНУЙСЯ!ХОЧЕШ БУТИ ЧАСТИНОЮ ТАКОЇ БІЗНЕС-СПІЛЬНОТИ – ПРИЄДНУЙСЯ! Як ми це робимо?Як ми це робимо? Що ми робимо?Що ми робимо?
 4. 4. СТРАТЕГІЧНІ ЦІЛІ КЛУБУ ДО 2021 РОКУ КІЛЬКІСТЬ ФІЛІЙ В УКРАЇНІ 25 (у кожному обласному центрі) КІЛЬКІСТЬ ПРЕДСТАВНИЦТВ ЗАКОРДОНОМ 50 (у країнах з ринковою економікою) КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ КЛУБУ 50 000 ФІЛІЇ КЛУБУ це фізичні бізнес-центри з розбудови малого бізнесу в Україні ТЕРМІН РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ 12 років: 2009-2021 роки ГО «Клуб Ділових Людей» www.bc-club.org.ua .
 5. 5. 5 ГО «Клуб Ділових Людей» www.bc-club.org.ua . СЕРВІСИ / ПРОЕКТИ Інвестиційні проектиІнвестиційні проекти
 6. 6. ГО «Клуб Ділових Людей» www.bc-club.org.ua . МОЖЛИВІСТЬ ІНВЕСТУВАТИ У ВИРОБНИЧІ ПРОЕКТИ У Клубі Ділових Людей створено Відділ інвестиційних проектів, який займається: -пошуком та аналізом ідей та проектів для спільного інвестування; -розробкою інвестиційних бізнес-планів; -запуском виробництва та налагодженням збуту; -контролем ключових показників діючих підприємств. Учасники Клубу мають змогу інвестувати у дані проекти та ставати співвласниками реальних виробничих бізнесів і таким чином створювати власні джерела пасивного доходу.
 7. 7. ГО «Клуб Ділових Людей» www.bc-club.org.ua . МОЖЛИВІСТЬ ІНВЕСТУВАТИ У ВИРОБНИЧІ ПРОЕКТИ Інвестувати в спільні проекти можуть лише учасники Клубу. Кожен акціонер може отримати не більше 5% власності проекту. Інвестпроект може створюватись також на основі діючого бізнесу учасника Клубу. У 2016 році запущено перші два виробничі проекти: -«АТ Зелений Кошик» (вирошування зелені) - 1,9 млн. грн. інвестицій, 55 акціонерів. -«АТ Букова Гора» (деревообробка, мебельні заготовки) - 4,2 млн. грн. інвестицій, 42 акціонери. До кінця 2021 року планується запуск до 100 виробничих проектів з інвестиціями до 0,5 млн. дол. США в кожен проект, що дозволить створити додатково близько 10 000 робочих місць.
 8. 8. ГО «Клуб Ділових Людей» www.bc-club.org.ua . МОЖЛИВІСТЬ ІНВЕСТУВАТИ У ВИРОБНИЧІ ПРОЕКТИ ЗАПРОШУЄМО на презентацію чергового (третього) інвестиційного проекту учасників ГО «Клуб Ділових Людей» АТ Фрост Груп 31 березня 2017 (п'ятниця), 18:15 – 20:30 м. Київ, вул. Хрещатик, 2 Коротка суть проекту АТ Фрост Груп передбачає організацію підприємства з комплексом низькотемпературних приміщень для переробки, охолодження та зберігання продуктів харчування. Важливо! У травні 2017 року заплановано старт чергового інвестиційного підприємства АТ Чікен Фут з переробки продуктів харчування на території АТ Фрост Груп.
 9. 9. 9 ГО «Клуб Ділових Людей» www.bc-club.org.ua . ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ !ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ! З питань участі (членства) в Клубі: МАТІЯШ АНТОН +38 0979245038, avmatiiash@gmail.com www.bc-club.org.uawww.bc-club.org.ua
 10. 10. 9 ГО «Клуб Ділових Людей» www.bc-club.org.ua . ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ !ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ! З питань участі (членства) в Клубі: МАТІЯШ АНТОН +38 0979245038, avmatiiash@gmail.com www.bc-club.org.uawww.bc-club.org.ua

×