Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Положення Яскраві Діти України додатковий відбір

1,212 views

Published on

Положення про додатковий відбір на конкурс дитячої творчості "Яскраві діти України" 13 лютого 2018 року. Можна завантажити за посиланням https://goo.gl/rnoXTS

Published in: Self Improvement
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Положення Яскраві Діти України додатковий відбір

  1. 1. Положення про додатковий відбір на конкурс дитячої творчості «Яскраві діти України» 13.02.2018 Україна, м. Київ Засновники та організатори конкурсу • Громадська організація «Яскраві діти України» Участь у додатковому відборі на конкурс беруть:  Дитячі художні колективи (малі форми, дуети та тріо)  Солісти-вокалісти.  конкурсанти, що на момент відбору на конкурс досягли 6-15 років*  представники з регіонів, де не було проведено та не заплановано обласних конкурсів дитячої творчості «Яскраві діти України», а саме:  Одеська область  Дніпропетровська область  Миколаївська область  Кіровоградська область  Житомирська область  Вінницька область  Херсонська область  Івано-Франківська область  Тернопільська область  Закарпатська область  Львівська область  Черкаська область  Чернівецька область *Учасники фіналу національного етапу конкурсу, що відбудеться у березні 2018 року, повинні досягти 15-річного віку в період між 1 січня та 31 грудня 2018 року. Мета конкурсу:  Національно-патріотичне виховання молоді;  Популяризація сучасної естрадної пісні;  Виявлення юних талановитих виконавців;  Виховання художнього смаку та поваги до мистецтва, професіоналізму;  Відродження кращих традицій вокальних жанрів;  встановлення творчих контактів, Зміцнення дружніх зв'язків. Завдання конкурсу:  Пошук та підтримка обдарованої молоді;  Підвищення виконавської майстерності та активізація творчої діяльності аматорських колективів, окремих виконавців. Формування високохудожнього смаку, та разом з тим і попиту на музичні твори високого художнього змісту;  Створення умов для формування та розвитку сучасного вокального виконання;  Сприяння національно-патріотичного виховання молоді.
  2. 2. РЕГЛАМЕНТ ДОДАТКОВОГО ВІДБОРУ НА КОНКУРС: 1. ПОПЕРЕДНІЙ ВІДБІР Учасники представляють два вокальні твори (українська народна або сучасна пісня, а також світовий хіт) із загальним часом звучання на композицію до 3 хвилин. Вокал – академічний, народний, естрадний, джазовий. Кожний конкурсант не пізніше, ніж за вісім днів до проведення додаткового відбору (до 5 лютого 2018 року) надсилає заповнену за встановленим зразком анкету учасника, а також відеозапис своєї конкурсної пісні в особистому виконанні на офіційну електронну пошту конкурсу. Оргкомітет конкурсу на основі надісланих анкет та відеозаписів проводить попередній відбір та визначає по три учасники з кожної вищенаведеної області, що допускаються до участі в додатковому відборі. Результати попереднього відбору публікуються 7 лютого 2018 року на офіційній facebook-сторінці конкурсу. 2. ДОДАТКОВИЙ ВІДБІР Конкурсанти, що були допущені за результатами попереднього відбору, не пізніше, ніж за добу до проведення додаткового відбору, мають надіслати на офіційну електронну пошту конкурсу аудіозаписи з фонограмами без голосу двох конкурсних творів, з якими конкурсант брав участь у попередньому відборі, а також надати відповідні записи до початку додаткового відбору на електронному носії. За результатами додаткового відбору, сформованого рішенням професійного журі, визначається по одному конкурсанту з кожної вищенаведеної області, що візьме участь у національному фіналі конкурсу. 3. КОНКУРСНІ ВИМОГИ Виступ конкурсанта оцінюється за такими критеріями:  Чистота інтонації;  Краса тембру і сила голосу;  Володіння динамікою звуку;  Артистизм і виразність;  Зовнішній вигляд;  Тематика і підбір репертуару;  Виконавча майстерність;  Постановка номеру і оригінальність;  Артистизм і виконавча майстерність. Сценічний костюм оцінюється членами журі окремим балом. 4. РЕЗУЛЬТАТИ ДОДАТКОВОГО ВІДБОРУ 3.1. Рішенням професійного журі (у складі якого провідні композитори, співаки та діячі мистецтв України та закордону) визначаються представники областей, де не було проведено та не заплановано обласних конкурсів дитячої творчості «Яскраві діти України», для участі у національному фіналі конкурсу. 3.2. Журі оцінює конкурсне виконання по 10-бальній шкалі. Найменшим балом є бал «4» (чотири).
  3. 3. 3.3. Підсумкове рішення журі ухвалює після обговорення - більшістю голосів при відкритому голосуванні. Кожен член журі має один голос. У разі рівної кількості голосів голова журі має право двох голосів. 5. ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ 5.1. ВСІ АНКЕТИ ДЛЯ ПОПЕРЕДНЬОГО ВІДБОРУ НАДСИЛАЮТЬСЯ ОРГАНІЗАТОРАМ на пошту brightchildren@ukr.net У ФОРМАТІ *.DOC АБО *.DOCX ЗА ВСТАНОВЛЕНИМ ЗРАЗКОМ НЕ ПІЗНІШЕ, НІЖ ЗА ВІСІМ ДНІВ (ДО 5 ЛЮТОГО 2018 РОКУ) ДО ПОЧАТКУ ДОДАТКОВОГО ВІДБОРУ. 5.2 ВІДЕОЗАПИСИ З ВИКОНАННЯМИ УЧАСНИКІВ ДЛЯ ПОПЕРЕДНЬОГО ВІДБОРУ НАДСИЛАЮТЬСЯ ОРГАНІЗАТОРАМ на пошту brightchildren@ukr.net У ФОРМАТІ *.MP4 НЕ ПІЗНІШЕ, НІЖ ЗА ВІСІМ ДНІВ (ДО 5 ЛЮТОГО 2018 РОКУ) ДО ПОЧАТКУ ДОДАТКОВОГО ВІДБОРУ. 5.3. ВСІ ФОНОГРАМИ НАДСИЛАЮТЬСЯ ОРГАНІЗАТОРАМ НА brightchildren@ukr.net НЕ ПІЗНІШЕ, НІЖ ЗА ДОБУ ДО ПОЧАТКУ ДОДАТКОВОГО ВІДБОРУ У ФОРМАТІ *.WAV АБО У ФОРМАТІ *.MP3, А ТАКОЖ НАДАЮТЬСЯ до початку додаткового відбору на електронному носії USB Flash. 5.4 КОЖЕН ЛИСТ НА ОФІЦІЙНУ АДРЕСУ brightchildren@ukr.net У ТЕМІ ЛИСТА ОБОВ’ЯЗКОВО МАЄ МІСТИТИ: “[КАСТИНГ: ОБЛАСТЬ]” (Для прикладу, [КАСТИНГ: Одеська область], [КАСТИНГ: Черкаська область] тощо) 6. ОРГАНІЗАЦІЙНІ ВИМОГИ 6.1. Організації, фізичні особи, які делегують учасників, несуть витрати по їх проїзду до місця проведення відбору та назад, проживання і харчування на весь період відбору. 6.2. Творчі колективи повинні мати одну супроводжуючу особу, яка гарантує безпеку дитини (творчий керівник або батьки). 6.3. Участь у попередньому та додатковому відборах безкоштовна. ПРОГРАМА ДОДАТКОВОГО ВІДБОРУ НА КОНКУРС 13.02.2018 10:00-20:00 – Проведення додаткового відбору за адресою м. Київ, вул. Володимирська, 45 (Київський Будинок вчених НАН України) КОНТАКТИ Тел: +38 (093) 669-70-71, +38 (050) 766-05-35 (питання репертуару) Е-mail: brightchildren@ukr.net Facebook: fb.me/brightchildrenua

×