Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
1
ГО «Клуб Ділових Людей»
www.bc-club.org.ua .
ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ !
Антон Матіяш
+38(097)9245038
avmatiiash@gmail.com...
Бізнес-клуб
www.bc-club.org.ua
КЛУБ ДІЛОВИХ ЛЮДЕЙ
3
ГО «Клуб Ділових Людей»
― це бізнес-клуб,
створений для розбудови України,
як сильної європейської держави,
шляхом розви...
4
ГО «Клуб Ділових Людей»
www.bc-club.org.ua .
КЛУБ ДІЛОВИХ ЛЮДЕЙ - це
Нові клієнти, підрядники
та партнери
Цінна інформац...
5
ГО «Клуб Ділових Людей»
www.bc-club.org.ua .
СЕРВІСИ КЛУБУ
БІЗНЕС-ЗАХОДИ
Networking Events, партнерські
зустрічі, обгово...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

клуб ділових людей

1,126 views

Published on

Business. People Club #16 / Kyiv Networking Event #3

Published in: Business
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

клуб ділових людей

  1. 1. 1 ГО «Клуб Ділових Людей» www.bc-club.org.ua . ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ! Антон Матіяш +38(097)9245038 avmatiiash@gmail.com © ГО «Клуб Ділових Людей»
  2. 2. Бізнес-клуб www.bc-club.org.ua КЛУБ ДІЛОВИХ ЛЮДЕЙ
  3. 3. 3 ГО «Клуб Ділових Людей» ― це бізнес-клуб, створений для розбудови України, як сильної європейської держави, шляхом розвитку малого та середнього бізнесу та побудови громадянського суспільства на основі етики бізнесу та національної ідеї. КЛУБ ДІЛОВИХ ЛЮДЕЙ www.bc-club.org.ua .
  4. 4. 4 ГО «Клуб Ділових Людей» www.bc-club.org.ua . КЛУБ ДІЛОВИХ ЛЮДЕЙ - це Нові клієнти, підрядники та партнери Цінна інформація для бізнесу Нові бізнес-можливості та проекти Клуб активних ділових людей, які будують свій добробут та успіх країни!
  5. 5. 5 ГО «Клуб Ділових Людей» www.bc-club.org.ua . СЕРВІСИ КЛУБУ БІЗНЕС-ЗАХОДИ Networking Events, партнерські зустрічі, обговорення проектів, майстер класи БІЗНЕС-ІНФОРМАЦІЯ гранти для бізнесу, закупівлі, тендери, бізнес-проекти БІЗНЕС-ГРУПИ участь у внутрішніх бізнес-групах для співпраці та обміну досвідом, персональний Бізнес Асистент РЕКОМЕНДАЦІЇ ПІДРЯДНИКІВ на Ваш запит ми підберемо для Вас підрядника з числа учасників Клубу ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ можливість участі у спільних бізнес-проектах КАТАЛОГ УЧАСНИКІВ Інформація про більше ніж 950 власників бізнесу

×