Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

клуб ділових людей

1,124 views

Published on

Business. People Club #16 / Kyiv Networking Event #3

Published in: Business
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

клуб ділових людей

  1. 1. 1 ГО «Клуб Ділових Людей» www.bc-club.org.ua . ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ! Антон Матіяш +38(097)9245038 avmatiiash@gmail.com © ГО «Клуб Ділових Людей»
  2. 2. Бізнес-клуб www.bc-club.org.ua КЛУБ ДІЛОВИХ ЛЮДЕЙ
  3. 3. 3 ГО «Клуб Ділових Людей» ― це бізнес-клуб, створений для розбудови України, як сильної європейської держави, шляхом розвитку малого та середнього бізнесу та побудови громадянського суспільства на основі етики бізнесу та національної ідеї. КЛУБ ДІЛОВИХ ЛЮДЕЙ www.bc-club.org.ua .
  4. 4. 4 ГО «Клуб Ділових Людей» www.bc-club.org.ua . КЛУБ ДІЛОВИХ ЛЮДЕЙ - це Нові клієнти, підрядники та партнери Цінна інформація для бізнесу Нові бізнес-можливості та проекти Клуб активних ділових людей, які будують свій добробут та успіх країни!
  5. 5. 5 ГО «Клуб Ділових Людей» www.bc-club.org.ua . СЕРВІСИ КЛУБУ БІЗНЕС-ЗАХОДИ Networking Events, партнерські зустрічі, обговорення проектів, майстер класи БІЗНЕС-ІНФОРМАЦІЯ гранти для бізнесу, закупівлі, тендери, бізнес-проекти БІЗНЕС-ГРУПИ участь у внутрішніх бізнес-групах для співпраці та обміну досвідом, персональний Бізнес Асистент РЕКОМЕНДАЦІЇ ПІДРЯДНИКІВ на Ваш запит ми підберемо для Вас підрядника з числа учасників Клубу ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ можливість участі у спільних бізнес-проектах КАТАЛОГ УЧАСНИКІВ Інформація про більше ніж 950 власників бізнесу

×