Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Презентація

426 views

Published on

Published in: Education
  • Login to see the comments

  • Be the first to like this

Презентація

  1. 1. Кредо команди:Кредо команди: Нехай живе і процвітаєНехай живе і процвітає наш клубнаш клуб під назвоюпід назвою ““САПФІР”САПФІР” КерівникКерівник Єршова Ірина МиколаївнаЄршова Ірина Миколаївна Президент клубуПрезидент клубу Зубарь ДаринаЗубарь Дарина
  2. 2. 1.1. Навчити старшокласників спілкуватись, формувати і захищати власнуНавчити старшокласників спілкуватись, формувати і захищати власну думку;думку; 2.2. Поширити кругозір учнів про життя, традиції інших країн;Поширити кругозір учнів про життя, традиції інших країн; 3.3. Утверджувати високі морально-етичні норми життя для молодих людейУтверджувати високі морально-етичні норми життя для молодих людей України;України; 4.4. Виховувати патріотичні почуття у учнів до Батьківщини;Виховувати патріотичні почуття у учнів до Батьківщини; 5.5. Вчити культурні листування учнів і розвивати мовні навичкиВчити культурні листування учнів і розвивати мовні навички старшокласників за допомогою Інтернету.старшокласників за допомогою Інтернету.
  3. 3. 1.1. Бути відкритими для новихБути відкритими для нових вражень;вражень; 2.2. Сприймати іншу людину як себе;Сприймати іншу людину як себе; 3.3. Нікого не критикувати;Нікого не критикувати; 4.4. Не боятися бути самим собою;Не боятися бути самим собою; 5.5. Взаємопідтримувати один одного;Взаємопідтримувати один одного; 6.6. Вчитися дружити і співпрацювати.Вчитися дружити і співпрацювати.
  4. 4. Кредо клубу:Кредо клубу: Нехай живе і процвітаєНехай живе і процвітає наш клубнаш клуб під назвоюпід назвою ““САПФІР”САПФІР”

×