Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Україна - країна у
Східній Європі,
багата своїми
унікальними
пам'ятками і
цікавими
історичними
місцями. Якщо ви
вирішили
п...
Біла церква -
старовинне місто в
Київській області
на річці Рось,
заснований
давньослов'янськи
ми поселеннями і
зруйновани...
Донецьк - одне з великих міст країни, був заснований в 13 столітті запорізькими козаками. Це
місто цікавих пам'яток Україн...
Київ - найдавніший місто, розташоване на річці Дніпрі, є серцем країни.
Прогулюючись по будь вуличці цього приголомшливого...
Карпати - це один з найпрекрасніших регіонів, який славиться своїми земними красотами,
підходящими для гірськолижного відп...
Одеса - Це дійсно унікальне місто України, про нього складено чимало
пісень і віршів, і це не дивно. Кожен приїжджає сюди ...
Benvenuti in Ucraina! Welcome to Ukraine! Bienvenue à l'Ukraine!
виконала учениця 11_класу_тарасевич_юлія!
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×
Upcoming SlideShare
Barroco
Next
Download to read offline and view in fullscreen.

0

Share

Download to read offline

виконала учениця 11_класу_тарасевич_юлія!

Download to read offline

123

Related Books

Free with a 30 day trial from Scribd

See all
  • Be the first to like this

виконала учениця 11_класу_тарасевич_юлія!

  1. 1. Україна - країна у Східній Європі, багата своїми унікальними пам'ятками і цікавими історичними місцями. Якщо ви вирішили присвятити свою відпустку Україні, ми радимо вам обов'язково відвідати такі цікаві місця як: Київ, Крим, Одеса, Закарпаття.
  2. 2. Біла церква - старовинне місто в Київській області на річці Рось, заснований давньослов'янськи ми поселеннями і зруйнований в 13 столітті під час навали на Київську Русь. Незважаючи на те, що площа збереженого міста невелика, в ньому залишилося досить для цікавої екскурсії історичних пам'ятників.
  3. 3. Донецьк - одне з великих міст країни, був заснований в 13 столітті запорізькими козаками. Це місто цікавих пам'яток України, побудованих в різні часи, які повністю відображають історію міста та області. Їх ви можете побачити, прогулюючись по Донецьку: це пам'ятник Джону Джеймсу Юзі і пам'ятник «Слава Шахтарській Праці», а також пам'ятник Богдану Хмельницькому та багато інших споруд. Юз Джон Джеймс - британский горный инженер, промышленник, основатель Донецка Гетьман Війська Запорозького
  4. 4. Київ - найдавніший місто, розташоване на річці Дніпрі, є серцем країни. Прогулюючись по будь вуличці цього приголомшливого міста, ви відчуваєте енергетику, якою просякнута вся столиця України, як історично головне місце держави. На кожному кроці вас зустрінуть унікальні пам'ятки, шикарні палаци і собори, безліч різних музеїв середньовіччя і багато інших цікавих місць.
  5. 5. Карпати - це один з найпрекрасніших регіонів, який славиться своїми земними красотами, підходящими для гірськолижного відпочинку, але в доважок до цього і має на своїй території цікаві пам'ятники України. Невеликі місцеві поселення, розташовані в горах, до цих пір зберегли культуру середньовіччя, що надає їм особливий колорит і шарм. В Карпатах знаходиться безліч різних пам'яток, як історичних, так і природних. Найчистіше повітря, гори, термальні джерела, мінеральні джерела, гірські річки - все це робить відпочинок в Карпатах райською насолодою.
  6. 6. Одеса - Це дійсно унікальне місто України, про нього складено чимало пісень і віршів, і це не дивно. Кожен приїжджає сюди людина зачаровується цим містом і закохується в нього з першого погляду. Чого тільки коштує Потьомкінські сходи, яка вражає своєю величчю або Одеський Археологічний музей. Неможливо залишитися байдужим до цього міста. Це місто по праву вважається таким, що самим цікавим місцем України.
  7. 7. Benvenuti in Ucraina! Welcome to Ukraine! Bienvenue à l'Ukraine!

123

Views

Total views

191

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

4

Actions

Downloads

2

Shares

0

Comments

0

Likes

0

×