Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Sarah De Wael            Erasmushogeschool Brussel                  Zelfreflectie: Woensdag 2...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

1 lko zelfreflectie woensdag 22_2_sarahdewael

1,544 views

Published on

 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

1 lko zelfreflectie woensdag 22_2_sarahdewael

 1. 1. Sarah De Wael Erasmushogeschool Brussel Zelfreflectie: Woensdag 22/2Woensdag 22/2 werden we de module in gesleurd. We konden voor 9 uur de module kopen in debibliotheek. Hier werden meteen de verschillende groepen verdeeld. Ik zat samen met Nisa,Samantha &Nona in een groep. We hadden meteen stress omdat we met zo weinig groepsgenootjeszaten, en zagen al het werk op ons afstormen.Na de module verkoop konden we genieten van een origineel, creatief verhaaltje gemaakt doorverschillende schilderijen van Joan Mir’o. Hierna kregen we verschillende opdrachten rond dezeschilderijen. We moesten ze namaken door middel van klei, materialen, muziekinstrumenten en zelfeen verhaaltje schijven over Joan Mir’o. Dit gaf een gevoel van trots, omdat we dit als groepgemaakt hebben zonder enige discussies. Het was ook zeer creatief, want door deze oefeningenleerde je het werk van Joan Mir’o ook kennen! We waren namelijk actief aan het leren!Na deze oefeningen kregen we een leerrijk hoorcollege. Deze werd ook leuk gebracht door middelvan liedjes en vele voorbeelden. We kregen al meer een beeld wat er ons te wachten staat.Toen de middagpauze afgelopen was werden we nu echt opgesplitst in onze groepen. We werkten inde cursus, maakte oefeningen en gaven een reflectie op de voormiddag. De verschillende takenwerden overlopen en de stress begon officieel. Zo kregen we de opdracht om een project dag in dekleuterklas voor te bereiden met als thema architectuur. Deze thema dag heeft verschillendeonderdelen.Gelukkig zat ik in een leuke groep, waarvan ik weet dat ze het beste uit hun gaanbrengen! Er werd vanaf de ochtend al naar elkaar geluisterd en verschillende ideeën aan bod gebracht. Zokonden we in de namiddag al werken aan een taak door middel van verrassing-dozen die je op weghelpen naar een goede leer-dag in de kleuterklas! In onze groep verdeelden we ook meteen deteksten, zodat we konden leren tegen de grote toets die er aankomt.De verschillende taken werden ook overlopen. Ik was notulist, Nisa groepsleider, Samanthagespreksondersteuner en Nonafotgraaf. Omdat we in groep al meteen open waren en allesbespraken heb ik een goed verslag kunnen maken. Spijtig genoeg wist ik niet dat dit op een officieelpapier moest. In deze module ga ik werken om specifieker te zijn en mij niet in te houden. Ik wilopener zijn ten opzichte van mijn groepsleden. Toch ben ik er van overtuigd dat het een moeizameweek gaat worden waar we veel van onze groepsleden gaan leren op verschillende vlakken.

×