Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Ücretsiz ve pratik ziyaretçi ve yorum değişim sistemi

69 views

Published on

1. Nedir ? Kazan – kazandır prensibiyle çalışan, üyelerin birbirlerinin web siteleri ziyaret ettiği hit sitesidir.
2. Farklı Ziyaretçiler : Surf listesinde olan web sitesini en fazla 4 saatte 1 görebilirsiniz, yani web sitesi aynı ip den günde en fazla 6 organik hit alabilir.
3. 7/24 Otosurf : Sistemi sürekli açık bırakın, o hiç durmadan size ziyaretçi kazandırır.
4. Çok Kazandıran Otosurf : %90 kazanma hakkı
5. Otosurf Bonusu : Dün yaptığınız otosurf adeti kadar, bugün altın kazanırsınız.
6. Sabit olmayan ziyaretçi süresi : Ekli sitelerin ziyaret edilme süreleri 18 saniyeden 180 saniyeye kadar ayarlanabilir. 1 Altın 18 saniye 10 altın 180 saniyedir.
7. Gizli Ziyaretçi : Ziyaret edilen sitenin sayaçlarında referans adresi olarak www.foreverautohits.com görünmez.
8. Karşılıklı Yorumlaşma : Sitenize ait sayfalara yorum yapılmasını sağlayabilirsiniz.
9. Çoklu URL sistemi : Sitenize ait 5 sayfaya kadar grup listesi yapıp, ardı ardına ziyaret ettirebilirsiniz.
10. Yeni üye olan herkese 100 altın ve 7 gün geçerli VIP üyelik HEDİYE !
11. Site karşılaştırma : Sitenize oy verdirin, ziyaretçi kazanın.

Published in: Internet
  • Be the first to comment

Ücretsiz ve pratik ziyaretçi ve yorum değişim sistemi

  1. 1. Ücretsiz ve pratik ziyaretçi ve yorum değişim sistemi! 1. Nedir ? Kazan – kazandır prensibiyle çalışan, üyelerin birbirlerinin web siteleri ziyaret ettiği hit sitesidir. 2. Farklı Ziyaretçiler : Surf listesinde olan web sitesini en fazla 4 saatte 1 görebilirsiniz, yani web sitesi aynı ip den günde en fazla 6 organik hit alabilir. 3. 7/24 Otosurf : Sistemi sürekli açık bırakın, o hiç durmadan size ziyaretçi kazandırır. 4. Çok Kazandıran Otosurf : %90 kazanma hakkı 5. Otosurf Bonusu : Dün yaptığınız otosurf adeti kadar, bugün altın kazanırsınız. 6. Sabit olmayan ziyaretçi süresi : Ekli sitelerin ziyaret edilme süreleri 18 saniyeden 180 saniyeye kadar ayarlanabilir. 1 Altın 18 saniye 10 altın 180 saniyedir. 7. Gizli Ziyaretçi : Ziyaret edilen sitenin sayaçlarında referans adresi olarak www.foreverautohits.com görünmez. 8. Karşılıklı Yorumlaşma : Sitenize ait sayfalara yorum yapılmasını sağlayabilirsiniz. 9. Çoklu URL sistemi : Sitenize ait 5 sayfaya kadar grup listesi yapıp, ardı ardına ziyaret ettirebilirsiniz. 10. Yeni üye olan herkese 100 altın ve 7 gün geçerli VIP üyelik HEDİYE ! 11. Site karşılaştırma : Sitenize oy verdirin, ziyaretçi kazanın.

×