Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

хмиз звіт

376 views

Published on

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

хмиз звіт

 1. 1. Полонська гімназія
 2. 2.  Хмиз Вікторія Анатоліївна
 3. 3. Рік проходження останньої атестації: 2010 Результати атестації: підтвердження кваліфікаційної категорії “Спеціаліст вищої категорії”, встановлення звання “Старший вчитель” Офіційні нагороди, заохочення : грамоти районної і обласної держадміністрації; диплом ІІ ступеня за результатами обласної ярмарки педагогічних ідей .
 4. 4. З 2000 РОКУ Я - ЧАСТИНКАЗ 2000 РОКУ Я - ЧАСТИНКА ПЕДКОЛЕКТИВУ ПОЛОНСЬКОЇПЕДКОЛЕКТИВУ ПОЛОНСЬКОЇ ГІМНАЗІЇГІМНАЗІЇ
 5. 5. Науково – методична метаНауково – методична мета моєї роботи:моєї роботи:
 6. 6.  Мета самоосвіти: самовдосконалення Якщо вчитель поєднує в собі любов до справи і до учня, він – досконалий вчитель. Л.М.Толстой
 7. 7. Реалізація методичної проблеми Робота з обдарованими дітьми Самоосвітня діяльність Використання ІКТ на уроках у позаурочній діяльності Проектна діяльність Апробація інноваційних методів і форм навчання і виховання діяльності Формування математичної культури в клубі “Піфагорійський союз”
 8. 8. Моделюючи навчальну діяльність, вМоделюючи навчальну діяльність, в своїй роботі виділяю такі моменти:своїй роботі виділяю такі моменти:
 9. 9. Важливу роль у розвиткуВажливу роль у розвитку ключових компетентностей учнівключових компетентностей учнів має позакласна робота з предметумає позакласна робота з предмету В рамках цієї роботи планую різноманітні форми роботи: •КВК; •ігри-подорожі; •усні журнали; •«Зоряний час»; •брейн-ринги та інші.
 10. 10. МАТЕМАТИЧНИЙ КЛУБМАТЕМАТИЧНИЙ КЛУБ «ПІФАГОРІЙСЬКИЙ«ПІФАГОРІЙСЬКИЙ СОЮЗ»СОЮЗ» .(Фото клубні)
 11. 11. ВІДКРИТЕ ЗАСІДАННЯ МАТЕМАТИЧНОГО КЛУБУ До дня народження Норберта Вінера – батька кібернетики
 12. 12. (Електронна газета на екрані,коментар учнів, вчителя)
 13. 13. НАУКОВІ УЧНІВСЬКІНАУКОВІ УЧНІВСЬКІ КОНФЕРЕНЦІЇ, ВИСТУПИ НАКОНФЕРЕНЦІЇ, ВИСТУПИ НА БАТЬКІВСЬКИХ ЗБОРАХ,БАТЬКІВСЬКИХ ЗБОРАХ, ПЕДРАДАХ, ТВОРЧИЙ ЗВІТ…ПЕДРАДАХ, ТВОРЧИЙ ЗВІТ…  Попит на математиків зростає з року в рік. Тим більше на збагачених досвідом роботи в клубах .  Холодні числа, зовні сухі формули математики сповнені внутрішньої краси і сконцентрованої в них думки, помножені на творчий вогник молодих сердець - це та могутня сила, здатна піднести людину до вершин досконалості.
 14. 14. НАУКОВО-ПРАКТИЧНАНАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ТІЛАКОНФЕРЕНЦІЯ «ТІЛА ОБЕРТАННЯ ТАОБЕРТАННЯ ТА МАТЕМАТИКА»МАТЕМАТИКА»
 15. 15. з Аллою Бойко на обласній олімпіаді. (Фото учениці з дипломом) Робота з обдарованими дітьми
 16. 16. ІНСЦЕНІЗАЦІЯ КАЗКИІНСЦЕНІЗАЦІЯ КАЗКИ «КОЛОБОК» У 6 КЛАСІ«КОЛОБОК» У 6 КЛАСІ
 17. 17. Я – КЕРІВНИК КАФЕДРИ МАТЕМАТИКИ ТАЯ – КЕРІВНИК КАФЕДРИ МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ З 2014-2015 Н.Р.ІНФОРМАТИКИ З 2014-2015 Н.Р.
 18. 18.   Робота класного керівникаРобота класного керівника  Хмиз Вікторії Анатоліївни Щодня йду до дітей з відкритим серцем. В 2012 році закінчили Полонську гімназію мої випускники. Мій перший випуск…З чотирнадцяти дітей 13 вступили до ВНЗ України, з них троє – на контрактну форму навчання, решта – на бюджет. 2013-2015рр.- знову класний керівник.
 19. 19. Робота класного керівника в новому 5-БРобота класного керівника в новому 5-Б 2 0 1 2
 20. 20. Виховна година “ Мій життєвий план”Виховна година “ Мій життєвий план”
 21. 21. ПОСВЯТА В СТАРШОКЛАСНИКИ
 22. 22. РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ РОБОТИ УРЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ РОБОТИ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ ЗВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ З МАТЕМАТИКИМАТЕМАТИКИ  2012р.- І місце на районній та ІІІ місце на олімпіаді з математики , І місце на районній та обласній олімпіаді з фізики,участь у Всеукраїнській (республіканський рівень)  2013 р.-ІІІ місце на районній та в інтернет – олімпіаді з математики  2014 р.-І місце на районній та ІІ на обласній олімпіаді з математики  2015 р.- І місце на районній і ІІІ –на обласній олімпіаді з математики
 23. 23.  2003 р. – “Під шкільними вітрилами- 200 років” (Методичні рекомендації та розробка проекту до 200-річчя школи). На обласній виставці – диплом ІІІ ступеня. Публікація в газеті “Виховання в школі”  2009р. – Математичний клуб – осередок формування математичної культури старшокласників . І місце на районній,на обласній – Диплом ІІ ступеня.  2015р. Навчально –методичний посібник з математики «Коли складне стає простим , а просте -цікавим». Участь у виставціУчасть у виставці педагогічного досвідупедагогічного досвіду
 24. 24.  Мені стільки років, скільки є. Я не соромлюся ні свого віку, ні своїх думок, ні своїх почуттів.  Люблю те, що цікаво робити. Хочу добиватися і виходити переможницею. Я знаю себе.  Я мужня і терпляча. З роками навчилася змовчати або наполягати на своєму.  А ще я весела і непримхлива і не скаржусь!  Намагаюсь пізнати свої вади і працюю над собою.  Охоче розмовляю з дітьми, бо ще в школі вирішила, що буду вчителем, рушила і йду до мети, швидко і впевнено. Педагогічне есе

×