Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

савчук з. й.

521 views

Published on

 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

савчук з. й.

 1. 1. Світ прекрасний навколо мене Сонце ясне і синє небо, Птахи і звірі, гори і ріки, Нехай він буде таким навіки! А я буду добро приносить Бо світ навколо любові просить!!!
 2. 2. Закінчила: Кам'янець – Подільський державний педагогічний інститут ім. Затонського (1988р); Хмельницьке педагогічне училище (1979р)
 3. 3. Особисті дані Стаж роботи – 34 роки Кваліфікаційна категорія – спеціаліст вищої категорії Курси підвищення кваліфікації у 2012 році Атестація у 2014 році
 4. 4. Впровадження інтерактивних технологій при формуванні навичок швидкочитання.
 5. 5. Вважаю, що провідним методом навчання читання є дидактична гра як найприродніша діяльність для першокласників. Заглиблюючись у цікаві ігри зі словесним матеріалом першокласники не помічають як у них формується ряд дуже важливих навичок, які лежать в основі читання. Так вони непомітно для себе, невимушено, легко і швидко навчаються читати.
 6. 6. Правда чи ні Уважні долоньки Ланцюжок Дидактичні ігри в добукварний період телеграф Чарівна паличка Лото в парах Впіймай звук
 7. 7. овочі Хто в слові командир змійки М'ячик Дидактичні ігри в букварний період Нагодуй зайченя Швидко слово шукай Натисни кнопку Білочка
 8. 8. Полягає в можливості кожної дитини проявити себе якнайкраще; Продемонструвати свої творчі здібності, використавши при цьому набуті знання й навички, поділитися життєвим досвідом, розкрити в собі і своїх друзях нові таланти, позбутися багатьох комплексів, мати на все свій власний погляд і не боятися його відстояти, навчитися слухати думки інших поважати їх.
 9. 9. Як класний керівник приділяю багато уваги формуванню та розвитку колективу. Учні класу активні в суспільному житті класу та школи!
 10. 10.  Бо я вчитель Бо я залишаюсь молодою душею Бачу світ очима дітей Відчуваю музику квітів і слова Відчуваю тепло людських сердець Бачу сотні усмішок щодня Постійно в русі, хвилююсь,співчуваю, радію!

×