Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

маївка

509 views

Published on

 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

маївка

 1. 1. Маївки Світлани ВікторівниВчителя інформатики та математики Полонської гімназії
 2. 2. 1. ПРОФЕСІЙНИЙ АВТОПОРТРЕТ.2. РОБОТА НАД МЕТОДИЧНОЮ ПРОБЛЕМОЮ.3. НАВЧАЛЬНО-МАТЕРІАЛЬНА БАЗА.4. ПРОФЕСІЙНЕ ЗРОСТАННЯ.5. Я-КЛАСНИЙ КЕРІВНИК.6. ПОГЛЯД НА ПЕРСПЕКТИВУ.
 3. 3. У Полонному я народилася, Тут пройшли й нині йдуть кращі роки. Та з дитинства я не змінилася,Раніше відвідувала, а зараз сама веду уроки. Була я змалечку цікава, Тягнулась до науки. Весела, вперта, дуже жвава, В учителів зі мною були справжні муки. Моя допитливість до всього, І вдача щира, влучність слова вдала, Приносила знання все нові й нові, Тому й покликання собі обрала. До точних наук я тяготіла, Бралась охоче за будь-яке діло, Вчителем інформатики захотіла стати, А не артисткою бути, на сцені співати. Попрощавшись зі школою, я зрозуміла, Що впевнена в цьому, цього я хотіла. І в 99 я вступила в ЖДУ, А гімназія сказала: „Я тебе жду”.
 4. 4.  Посада - учитель математики, інформатики. Освіта - вища. ВНЗ - Житомирський державний педагогічний університет ім. І.Франка. Педагогічний стаж - 10 років. Кваліфікаційна категорія - “спеціаліст І категорії”.
 5. 5. Найкраще видовище на світі – дитина, щовпевнено йде по життю, після того, як ви показали їй шлях Конфуцій
 6. 6. “Веб-квест” як засіб розвитку інформаційної культури та ІКТ-компетентностей на уроках інформатики
 7. 7. сформувати в учнів такі вміння, які б надали їм змогу1 вільно орієнтуватися в інформаційних потоках; здійснювати пошук та семантичне опрацювання даних2 і відомостей; самостійно конструювати раціональні алгоритми в3 роботі з інформацією; продуктивно використовувати набуті знання і вміння4 як в особистих, так і в соціально значущих цілях.
 8. 8. Успішність учня Формування ІКТ- Активнакомпетентності пошуковаучнів, що є один із діяльність припріоритетних розв’язаннінапрямків розвитку проблемногосучасної загальної завдання.освіти.
 9. 9. Підготовчий Вхідний Основний Підсумковий Вивчення Розробка Розробка Участь в потреб і моделі матеріалів, конференціях,психологічних введення відповідно до проведенняособливостей веб-квесту в розподілених моніторингів учнів навчання ролей
 10. 10. Компетентний Здатний до здійснення індивідуального проектуЦіннісноспрямований Випускник Самостійний Життєтворчий Самодостатній
 11. 11. ЕЛЕКТРОННА ПОШТА МУЛЬТИМЕДІА- МАТЕРІАЛИ INTERNET АУДІО-МАТЕРІАЛИ ЕЛЕКТРОННА БІБЛІОТЕКА
 12. 12. 1. Координатор Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер».2. Лауреат Восьмого всеукраїнського конкурсу «Вчитель-новатор».3. Учасник конкурсу "Успішний проект з використанням інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі у рамках Програми Intel® «Навчання для майбутнього». (Посилання проекту на сайті Конкурсу Iteach WIKI: http://project.iteach.com.ua/projects/?id=307).4. Призер районного етапу виставки педагогічних інновацій.5. Публікація на сайті Всеукраїнський портал «Початкове навчання». (Робочий зошит з навчальної дисципліни «Сходинки до інформатики», 2 клас. Посилання: http://www.nachalka.com.ua/load/informatika/2_klas/robochij_zoshit_z_navchalnoji_disciplini _skhodinki_do_informatiki/92-1-0-1712 ).6. Тренер курсів “Intel Навчання майбутнього” з використанням інформаційно- комунікаційних технологій при викладанні навчальних предметів згідно державним стандартом загальної середньої освіти.
 13. 13. КОНКУРС – це перша сходинка до майстерності
 14. 14. 1. Тематичні класні години.2. Участь у загальношкільних виховних заходах.3. Зустрічі із представниками правових структур.4. Інтерактивні та ділові ігри, дебати, дискусії.5. Походи, свята, години спілкування.
 15. 15. Роби велике не обіцяючи великогоПрокладай шлях до розуму людини чере її серце Одноманітність у роботі стомлює не лише учня, але й вчителя Даруй себе дітям!Учень – це не посудина, яку потрібноНаповнити, а факел, який потрібно запалити.
 16. 16. 1. Удосконалювати педагогічну техніку володіння інноваційними технологіями.2. Працювати з нормативно-правовою документацією з предмету.3. Працювати з науково-методичною літературою.4. Розробляти матеріали для публікацій.5. Проходити курси підвищення кваліфікації.
 17. 17. БажанняСтарання Знання Наполегливість
 18. 18. Систематично вживай бальзам мудрості, коктейль творчості, каву бадьорості, відварпунктуальності, настій терпимості, екстракт людяності. Приймай зранку та ввечері ібудеш вічно молодим, учителю.

×