Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

3 технологія раннього навчання

 • Login to see the comments

3 технологія раннього навчання

 1. 1. ТЕХНОЛОГІЯ РАННЬОГО НАВЧАННЯ ГЛЕНА ДОМАНА
 2. 2. Глен Доман створив сучасну теорію і широку практичну програму раннього навчання дітей, зручну для застосування не лише в навчальновиховних закладах, а й у домашніх умовах.
 3. 3. Глен Доман – американський педіатр, лікар – нейрохірург, автор унікальної методики розвитку розумових здібностей у дітей раннього віку. “Наша мета – аж ніяк не зробити дитину Нобелівським лауреатом чи всесвітньо відомим скрипалем, чи олимпійською “зіркою”. Важливо дати дітям необмежені можливості в житті. А здійснення цього визначатиметься тим, що обере для себе дитина, ким вона вирішить стати, що сподобається їй з довгого списку можливостей”.
 4. 4. КОНЦЕПТУАЛЬНІ ЗАСАДИ За переконанням Глена Домана, основи інтелекту, чесності людини, життєві перспективи загалом закладаються в перші дитячі роки. Цей період є вирішальним для подальшого життя дитини, і вона вже ніколи не зможе перевершити потенціал, закладений до 5 років.
 5. 5. АСПЕКТИ РОЗВИТКУ: 1)загальний розвиток ; 2)навчання читання, математики, основ природничоматематичних наук, літератури, мистецтва.
 6. 6. МЕТА РОЗВИТКУ І ВИХОВАННЯ: Допомогти дитині визначитися в житті, з різноманітних можливостей зосередитися на найважливіших для неї
 7. 7. ТЕХНОЛОГІЯ НАВЧАННЯ ЧИТАННЯ - вчити читати не за буквами і складами, а відразу словами; - дитина запам’ ятовує певне слово побачивши і почувши його 12-15 разів; - слова писати на смужках щільного паперу розміром 10-15 см. червоними прописними літерами заввишки 7.5 см.; - поступово можна переходити на чорні літери меншого розміру .
 8. 8. ЕТАПИ НАВЧАННЯ ЧИТАННЯ: 1.Окремі слова. 2.Словосполучення. 3.Прості речення. 4.Поширені речення. 5.Книги.
 9. 9. ТЕХНОЛОГІЯ НАВЧАННЯ МАТЕМАТИКИ Застосовують у ранньому віці (2,53роки), оскільки вона дає змогу навчити мозок дитини розрізняти кількість і в результаті всі обчислення здійснювати як операції з множинами, за рахунок чого і досягають їхньої швидкості.
 10. 10. ЕТАПИ НАВЧАННЯ МАТЕМАТИКИ 1.Упізнавання кількості. 2.Упізнавання рівності. 3.Розв’ язання прикладів. 4.Упізнавання цифр. 5.Упізнавання рівності з цифрами.
 11. 11. СУТЬ ТЕХНОЛОГІЯ НАВЧАННЯ МАТЕМАТИКИ Найчіткіше окреслює перший етап. - для впізнання кількості виготовляють комплект карток із червоними кружальцями, від 1 до 100; - навчання починають із карток, на яких нанесені кружальця від 1 до 5, послідовно показують картки і називають відповідне число; - наступного дня проводять три заняття з першим комплектом, додаючи ще один комплект – із картками від 6 до10, показують тричі на день; - після подолання п’ яти етапів навчання математики розпочинають глибоке вивчення математики за підручниками з математики, алгебри, геометрії самостійно або за допомогою старших.
 12. 12. Навчально – розвивальне середовище Центр навчання грамоти Кімната казок бібліотечка куточок прослуховувань Українська світлиця Куточок виготовлення книжок
 13. 13. Засоби реалізації навчання читання у системі навчально-виховної роботи Сюжетно– рольові ігри Навчання читання
 14. 14. Взаємозв’ язок навчання читання з іншими напрямами навчально-виховної роботи Логіко – математична діяльність Сенсорна діяльність Інтелектуальна діяльність Ознайомлення довкіллям Навчання читання Фізкультурнооздоровча діяльність Формування психічних процесів з Ігрова діяльність
 15. 15. Заняття з дітьми
 16. 16. Заняття з дітьми
 17. 17. Рівні сформованості знань 60 40 низький 20 0 високий початок року кінець року високий достатній низький

×