Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Kurumsal web tasarım

1,253 views

Published on

Kurumsal web tasarım hakkında kısa bilgiler.

http://www.reklowebtasarim.com/

Published in: Internet

Kurumsal web tasarım

  1. 1. KURUMSAL WEB TASARIM
  2. 2. Kurumsal Web Tasarım Kurumsal Şirket  Kurumsal bir şirket, yapacağı veya yaptığı her işin, her hamlenin daha önceden belirlenmiş ilke ve kurallar dâhilinde yapıldığı bir şirkettir.  Kurumsallık günümüzde her şirketin olmak istediği bir ilkedir. Hem şirket içindeki çalışma ortamının daha kaliteli olması açısından hem de müşteri gözünde saygın bir şirket olmak için kurumsallık önemlidir.
  3. 3. Web Tasarım Kurumsal Web Sitesi Nasıl Olmalı? Kurumsal web tasarım yaparken, firmanın yapısına ve vizyonuna yönelik bir yapı oluşturmak gerekir. Kurumun yapısını birebir yansıtan, hedef kitle ile iletişimi doğru şekilde oluşturmakta olan bir web sitesi firma için çok daha faydalı olacaktır.
  4. 4. Doğru İletişim Yönlendirmeleri Web sitesi oluşturulurken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri de doğru iletişim yönlendirmelerini güzel bir biçimde yapabilmek.
  5. 5. “Kurumsal bir firmanın web sitesinin olması son derece önemli olmakla birlikte, sadece web sitesi sahibi olmak değil, bu web sitesini doğru şekilde tasarlatmak da firmanın başlıca görevlerinden biridir.
  6. 6. Nasıl? ⊡ Kurumsal web sitesi yapmak istiyorsak, araştırmamızı düzgün ve titiz bir şekilde yapmalıyız. ⊡ Yaptığınız tasarımlarda özgün olmalı ve başka web sitelerinden etkilenmemelidir. ⊡ Tasarımınızı da güzel bir şekilde hallettikten sonra kurumsal web sitenizi üst sıralara çıkarmak için çalışmalısınız. Kurumsal Web Sitesi Nasıl Yapılır?
  7. 7. GÜVEN Kurumsal web sitesini ziyaret eden müşterilerine şüphe uyandırmayacak doğru ve çarpıtılmadan yapılan bir web sayfası daha çok güven sağlar.
  8. 8. Reklowebtasarım olarak profesyonel web tasarım hizmetlerimiz ile kendisini büyütmek isteyen firmalara en uygun fiyatlı kurumsal web tasarım yaparak, bizimle çalışan firmaları internet dünyasında en üst seviyeye getiriyoruz. Reklowebtasarım
  9. 9. TEŞEKKÜRLER Sizde kurumsal web tasarımı yaptırmak istiyorsanız bize ulaşın. http://www.reklowebtasarim.com info@reklomastik.com

×