Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Vilniaus vandenys projektas

4,306 views

Published on

Published in: Education
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Vilniaus vandenys projektas

  1. 1. Vanduo iš žemės Vanduo iš žemės būna nešvarus, geltonas ir smirdantis. Tačiau jis yra išvalomas specialiais prietaisais.
  2. 2. Kur telpa visas vanduo ? Vandeniui laikyti yra tam tikros talpyklos. Čia matote viena iš jų. Ją ypač reikia saugoti nuo šalčio, nes joje esantis vanduo gali užšalti.
  3. 3. Kaip vanduo atbėga iki talpyklų? Iki talpyklų vanduo atbėga ilgais,vingiuotais vamdžiais.Kai kurie vamdžiai kyla į viršų todėl yra statomas siurblys.
  4. 4. Kaip atrodo “gręžinys su panardintu siurbliu„? Tai yra gręžinys su panardintu siurbliu “maketas„ į žemę yra įkasamas ilgas metalo vamzdis ir per jį siurbiamas vanduo iki namų.
  5. 5. Kaip vanduo pasiekia mūsų namus? Šiais siurbliais vanduo atbėga iki mūsų namų, nes jie yra labai dideli ir galingi.
  6. 6. Kaip valdoma visa į ranga? Įranga valdoma kompiuteriu, taip daug lengviau, nes užtenka tik spūstelėti mygtuką ir siurblys įsijungia arba išsijungia.
  7. 7. Ačiū už dėmesį. Projektą paruošė 3d klasės mokiniai

×