Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Klausimai

2,821 views

Published on

 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Klausimai

 1. 1. 1 Aukščiausia pasaulyje JI yra Stokhlome, Djurgardeno saloje. JI atidaryta 2013 m. gegužės mėn. JOS aukštis 121 m, JI pasiekia 70 km/h greitį. Kas?
 2. 2. 2 Jo šou yra įtrauktas į Gineso rekordų knygą kaip ilgiausiai trunkantis TV šou su tuo pačiu vedėju. Tiesa, 2010 m. jis savo šou nutraukė. Kas JIS?
 3. 3. 3 Šis gyvūnas yra nacionalinis Kroatijos simbolis. Jis yra ir nacionalinis Katalonijos simbolis. Jis yra ir vieno Italijos miesto bei to paties pavadinimo futbolo komandos simbolis. Negana to, jis yra ir vienos partijos simbolis. Koks tai gyvūnas?
 4. 4. 4 Šio labai mažo automobilio modelis pasirodė 1983 m. Jis iš karto tapo populiariausiu automobiliu Apeninų pusiasalyje ir tokiu buvo daugiau nei 10 metų. 1995 m. tėvynėje šio modelio gamyba buvo nutraukta, bet jį toliau sėkmingai gamino kitose šalyse. Štai Lenkijoje jis buvo gamintas iki 2002 m., o Pietų Amerikoje jis tebegaminamas iki šiol. Koks tai automobilis (modelis ir markė)?
 5. 5. 5 Kokio filmo tai minimalistinis plakatas?
 6. 6. 6 Tai antrasis britų daininkės albumas. Jis pasirodė 2011 m. Jo tiražas - daugiau nei 25 milionai egzempliorių. Jis pirmavo daugelio šalių hit paraduose. Žurnalai „Billboard“ ir „Rolling Stone“ šį albumą pripažino geriausiu tų metų albumu. Albumas du kartus iš eilės (2011 ir 2012) tapo geriausiu albumu JAV. Iki tol tai buvo pavykę tik M. Jacksono albumui „Thriller“. Kokia tai daininkė ir koks albumo pavadinimas?
 7. 7. 7 Manoma, kad seniausias jis yra Italijoje. Aukščiausias - Prancūzijoje. Ilgiausias - Kinijoje. Kas jis?
 8. 8. 8 Juokaujama, kad jis vienintelis vyras, kuris gali liepti moteriai dingti iš virtuvės. Mes jį žinome iš TV šou. Jo restoranai yra gavę 13 „Michellin“ žvaigždučių. Kas jis?
 9. 9. 9 Šis krepšininkas per visą karjerą žaidė tik viename klube. Jis yra pelnęs galybę titulų. Jo rezultatyvių perdavimų vidurkis (11,2 perdavimo per rungtynes) iki šiol yra geriausias rodiklis NBA. Kas jis?

×