Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Співпраця на користь розвитку громад

47 views

Published on

Презентація Валентини Степюк, виконавчого директора Асоціації місцевого самоврядування Прибужжя, під час ІІІ Форуму розвитку громад Прибужжя, який відбувся 30 березня за ініціативи народного депутата Ігоря Гузя та у рамках програми «Модельний округ» Програми USAID РАДА: «Парламентсько-муніципальний діалог на користь розвитку громад».

Published in: Government & Nonprofit
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Співпраця на користь розвитку громад

 1. 1. Співпраця на користь розвитку громад Виконавчий директор Асоціації місцевого самоврядування Прибужжя Валентина Степюк
 2. 2. Об’єднання громад: успіхи та проблеми ● Створено 12 ОТГ; ● 7 ОМС - прийняли рішення про приєднання і чекають на внесення змін у перспективні плани (документи в Кабміні); ● 3 ОМС - прийняли рішення і розпочали процедуру приєднання; ● 3 ОМС - чекають прийняття закону щодо приєднання до міст обласного значення; ● 1 ОМС - не прийняв рішення про приєднання.
 3. 3. Співпраця громад Прибужжя
 4. 4. Обмін досвідом
 5. 5. Навчальні заходи
 6. 6. Семінари-тренінги для депутатів ОТГ
 7. 7. Робота над Стратегіями розвитку громад
 8. 8. Розвиток партнерства з громадами європейських країн
 9. 9. Форуми розвитку громад Прибужжя
 10. 10. Пріоритети 2018 року: ● Допомога у реалізації державних реформ у громадах в усіх сферах і галузях ● Сприяння розвитку інвестиційної привабливості громад Прибужжя ● Проведення навчальних і практичних заходів з питань місцевого економічного розвитку ● Налагодження партнерства громад регіону Прибужжя з громадами європейських країн.
 11. 11. Дякуємо за увагу! Виконавчий директор Асоціації місцевого самоврядування Прибужжя Валентина Степюк тел. 098 311 06 23 E-mail: amsp.bug@gmail.com

×