6. saraksts

566 views

Published on

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
566
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
19
Actions
Shares
0
Downloads
2
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

6. saraksts

  1. 1. RJAS – Rīgas jauniešu apvienotā savienība „ Labākai rītdienai!” Partijas programmaNodokļu apjomu nosaka pēc algas lieluma – progresīvais nodoklis.Privātīpašniekiem, kam pieder lielāks dzīvoklis par četrām istabām, tiek noteiktskatru mēnesi maksāt atsevišķu nodokli, kas sastāda 2 % no dzīvokļa vērtības.Valdošajā valsts varā strādājušajiem (politiķiem) tiek diezgan būtiski samazinātaspiemaksas un kompensācijas (līdz pat 50%).Naudas sodi par braukšanu dzērumā, braukšanu bez tiesībām, braukšanu arautomašīnu bez apdrošināšanas un par braukšanu ar mašīnu bez tehniskās skates, tiekbūtiski palielināti.Valsts īpašumos esošās daudzās padomes, tiek likvidētas vai tiek samazinātsstrādājošo skaits tajās.Bankās tiek palielināta komisijas maksa izņemot no sava konta vairāk par 100 latiem.Tiek uzlikts nodoklis cilvēkiem, kam pieder mašīnas jaunākas par 2009.gadu. Šonodokli summē kopā ar ceļu nodokli.Bankas nosaka kredītlimitu (limita ierobežojumu nosaka banka pēc katrasprivātpersonas vai uzņēmuma ienākumiem), kas ierobežo kredītsaistības, iespējuiegūt kredītu.Pensiju apjomu nosaka pēc darba stāža (nostrādātajiem gadiem), nevis pēc algasapjoma, kāds ir saņemts par paveikto darbu.Ārvalstīs esošās Latvijas vēstniecības Latvijas pilsoņiem sniedz medicīnisku undažāda cita veida palīdzību, aizstāvot katra pilsoņa personību.Tiek izveidota viena vienota komiteja, kura regulāri pārskata valsts budžeta apmēruun izdevumus, tādējādi izvairoties no ‘naudas noplūdes’.Pensionāriem valsts sedz ārstēšanās izdevumus slimnīcā līdz pat 38%, izvērtējotprivātpersonas nepieciešamības un finansiālo stāvokli.Bezdarbnieka pabalstu maksā gadu no brīža, kad cilvēks ir oficiāli reģistrējies kābezdarbnieks. Pabalsta apjoms ir 100 latu apmērā. Ja bezdarbnieks dzīvo tikai nopabalta un neizrāda vēlēšanos meklēt darbu (dodoties uz NVA un interesējoties), tadpabalsta apjoms tiek samazināts par 2/3.Naudas prēmijas apjomu par panākumiem sportā un par ieguldījumu Latvijas vārda”nešanā” pasaulē piešķir īpaši izveidota komisija, kuru veido dažādu sporta veidupārstāji (eksperti). Prēmijas apjomu nosaka pēc sacensību prestiža.Kompensējamie medikamenti bezmaksas tiek nodrošināti tikai maznodrošinātajiemun trūcīgajiem iedzīvotājiem. Pārējām iedzīvotāju grupām līdzmaksājums parkompensējamiem medikamentiem tiek segts piešķirts līdz pat 50 % medikamentuvērtības.Mācības Vidusskolā norisinās tikai valsts valodā. Līdz pat 9.klasei paliek spēkāiespēja zināšanas apgūt savā dzimtajā valodā (krievu, lietuviešu u.c.).Tiek samazinātas gāzes cenas līdz 3%.
  2. 2. Klaiņojošajiem suņiem un kaķiem valsts sedz 70% no sterilizācijas. Palikušos 30%sedz vietējā pašvaldība.Bērniem līdz 18 gadu vecumam tiek nodrošinātas bezmaksas pretgripas vakcīnas.Tiek atjaunoti uzņēmumi kā – „Jelgavas cukurfabrika”; „Liepājas cukurfabrika” u.c.Pievienotās vērtības nodoklis tiek samazināts līdz 19%.Tiek atjaunotas vecās (tagadējās) dzīvnieku patversmes.Katru gadu no valsts budžeta tiek piešķirta noteikta naudas summa Dziesmu un dejusvētku norisei.Tiek noteikta naudas summa, kuru gadā drīkst atvēlēt salūtiem. Šo noteikto naudassummu nedrīkst pārsniegt.Valsts no budžeta piešķir vienlīdzīgu finansējumu visiem Latvijas teātriem.Olimpiskā komiteja sedz sportistu ceļa izdevumus uz Eiropas un Pasaules mērogasacīkstēm.Par noziegumiem, kas veikti pret dzīvniekiem tiek piešķirti adekvāti sodi, tajā skaitācietumsods.
  3. 3. Pašnovērtējums Kandidāta Dzimšanas Joma, kurā vēlētos realizēt par valstsNr.p.k. Dzimums Klase Skola vārds, uzvārds gads savu potenciālu valodas prasmi (dzimtā/līmenis) NODARBINĀTĪBA UN 1. Annija Plūksne 1995 sieviete 10.b Rīgas 6.vidusskola dzimtā SOCIĀLĀS LIETAS VIDE, SABIEDRĪBAS VEESELĪBA UN 2. Sarmīte Priede 1995 sieviete 10.b Rīgas 6.vidusskola dzimtā PĀRTIKAS NEKAITĪGUMS 3. Nora Dzene 1995 sieviete 10.b Rīgas 6.vidusskola ĀRLIETAS dzimtā Nikola Vanda 4. 1995 sieviete 10.b Rīgas 6.vidusskola KULTŪRA UN IZGLĪTĪBA dzimtā Veikle 5. Beatrise Heislere 1995 sieviete 10.b Rīgas 6.vidusskola KULTŪRA UN IZGLĪTĪBA dzimtā 6. Kristiāns Puško 1995 vīrietis 10.b Rīgas 6.vidusskola BUDŽETS dzimtā Krišjānis TRANSPORTS UN 7. 1995 vīrietis 10.b Rīgas 6.vidusskola dzimtā Kamradzis TŪRISMS PILSOŅU BRĪVĪBAS, 8. Artūrs Staprēns 1995 vīrietis 10.b Rīgas 6.vidusskola TIESLIETAS UN dzimtā IEKŠLIETAS

×