10a,b ep

377 views

Published on

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
377
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
11
Actions
Shares
0
Downloads
2
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

10a,b ep

  1. 1. 3.saraksts 10.a,b klase Partijas programmaMūsu partija ir par izglītotu, tolerantu un rīcībspējīgu sabiedrību. Mēs pārstāvam jauniešus,kuriem rūp Latvijas šodiena un rītdiena. Partijas mērķis ir uzlabot un attīstīt izglītības sistēmu,kas palīdzētu sekmēt jauniešu vēlmi mācīties un pilnveidoties. Mūsu mērķis ir izzināt problēmutās saknē, un palīdzēt to atrisināt, kopā vienojoties un ticot savām idejām un to rezultātam.Kultūra  Lai paaugstinātu skolēnu kopējo izglītības līmeni popularizēsim dažādus ar kultūru saistītus pasākumus, kas būtu gan informatīvi, gan izglītojoši.  Popularizēt Vislatvijas kultūras nedēļas skolās un ieviest koncertlekcijas ne tikai sākumskolai.Ekonomika  Mācību perioda laikā, nodrošināt skolas vecuma bērnus ar bezmaksas transportu ne tikai pilsētās, bet arī starppilsētu transportā.  Nodrošināt skolotājus ar bezmaksas telefona sarunām mācību ietvaros.  Ieviest izmaiņas saistībā ar augstajām pusdienu cenām skolās, tādējādi palīdzot bērniem no maznodrošinātām ģimenēm.Izglītība  Nodrošināt skolas ar mācībām nepieciešamo inventāru un citiem darbam nepieciešamajiem materiāliem.  Sponsorēt bezmaksas pulciņus un nodarbības skolēniem, kas palīdzētu veicināt veselīgu dzīvesveidu.
  2. 2.  Ieviest atpūtas telpas mācību iestādēs, kā arī nodrošināt skolēnus ar atpūtai nepieciešamajām lietām.  Veicināt stipendiju attīstību mācību iestādēs un it īpaši vidusskolās.Dzīvnieku aizsardzība  Novērst fizisku vardarbību pret dzīvniekiem.  Piespriest lielākus sodus par dzīvnieku ļaunprātīgu spīdzināšanu, nolaidību, (kuras rezultātā cieš dzīvnieks) un citiem fiziskiem kaitējumiem.  Popularizēt dzīvnieku aizsardzību.  Veicināt kažokzvēru apstākļu uzlabošanos un labākus dzīves apstākļus vai ņemt piemēru no Lielbritānijas, Austrijas vai Horvātijas un ieviest pilnīgu kažokzvēru audzētavu likvidāciju.  Novērst kosmētiskos un citus eksperimentus ar dzīvniekiem. Sieviešu tiesības  Novērst nevienlīdzīgu algu sadalījumu starp sievietēm un vīriešiem.  Veicināt bērnu kopšanas pabalstu paaugstinājumu.  Paildzināt dekrēta atvaļinājumu ilgumu.
  3. 3. Pašnovērtējums par Kandidāta Joma, kurā vēlētos Dzimš. valsts valodasNr.p.k. vārds, Dzimums Klase Skola realizēt savu gads prasmi uzvārds potenciālu (dzimtā/līmenis) Paula Elīza Rīgas DZĪVNIEKU 1. 1995 sieviete 10.a Dzimtā Bērziņa 6.vidusskola AIZSARDZĪBA Rīgas 2. Elvīra Avota 1996 sieviete 10.a IZGLĪTĪBA Dzimtā 6.vidusskola Rīgas SIEVIEŠU 3. Luīze Griķe 1995 sieviete 10.a Dzimtā 6.vidusskola TIESĪBAS Baiba Rīgas 4. 1996 sieviete 10.b EKONOMIKA Dzimtā Korsaka 6.vidusskola Annija Rīgas 5. 1995 sieviete 10.a VESELĪBA Dzimtā Liepājniece 6.vidusskola Gustavs Rīgas 6. 1996 vīrietis 10.b EKONOMIKA Dzimtā Ērglis 6.vidusskola Deivids Rīgas 7. 1997 vīrietis 10.b ZIVSAIMNIECĪBA Dzimtā Lagzdiņš 6.vidusskola

×