Advertisement

Līdzdalības iespējas un interneta līdzdalības rīki

Centre for Public Policy PROVIDUS
Feb. 27, 2015
Advertisement

More Related Content

Similar to Līdzdalības iespējas un interneta līdzdalības rīki(20)

Advertisement

More from Centre for Public Policy PROVIDUS(19)

Līdzdalības iespējas un interneta līdzdalības rīki

 1. Prezentācija sagatavota mentoringa programmas ietvaros projektā „Daudzpusīgi risinājumi sabiedrības izglītošanai un integrācijai – 3” ietvaros (līg.Nr.IF/2013/1.a/1), ko īsteno biedrība „Patvērums „Drošā māja”’ sadarbībā ar biedrību „Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS”. Projektu (līdz)finansē Eiropas Savienība. Projekta īstenošana tiek līdzfinansēta 75% apmērā no Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda un 25% apmērā no valsts budžeta līdzekļiem. Prezentācija ir veidota ar Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda atbalstu. Par mentoru programmas saturu atbild biedrība „Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS”. Līdzdalības iespējas un interneta līdzdalības rīki/ Engagement in decision-making: online and offline 10.02.2015. Iveta Kažoka Pētniece/Policy analyst
 2. Par ko būs šis kurss? What will the course be about? • Sapratīsim, kā Latvijā notiek lēmumu pieņemšana/ We will understand the decision- making process in Latvia • Sapratīsim, kā pašiem iesaistīties / We will understand how to engage in Latvian decision- making • Uzzināsim par to, kā iesaistīties, izmantojot Twitter, Manabalss.lv, Facebook, blogus un citus rīkus / We will learn about such engagement methods as Twitter, Manabalss.lv, Facebook, blogs, etc.
 3. Who is this person?
 4. Who is this person?
 5. Who is this person?
 6. Iepazīšanās/Introduction • Kā mani sauc? What’s my name? • Vai esmu no kādas organizācijas? Do I represent any organisation? • Cik ilgi esmu dzīvojis Latvijā? How long have I lived in Latvia? • Ja man būtu jānovērtē savas zināšanas par Latvijas politiku, kā 10 ballu skalā es sevi novērtētu? If I have to evaluate my proficiency of Latvian politics, what mark would I give myself (out of 10)?
 7. Uzdevums 1/Exercise 1 • Ar kādām Latvijas institūcijām esmu saskāries? Kādā kontekstā? Which Latvian state institutions have I encountered? In what circumstances? • Ja es varētu Latvijā izmainīt vienu vai divas lietas, kas tās būtu? Lūdzu, iespējamas lietas! If I could change one or two things in Latvia, what would it be? Be realistic! 
 8. Uzdevums 2/Exercise 2 Diskusija (ideju vākšana): turpinot iepriekšējo uzdevumu - kas ir jādara, lai pamainītu Latviju tā, kā mēs to vēlamies? Discussion (brainstorm): think back to the previous exercise - what needs to be done so that things improve in Latvia?
 9. Uzdevums 3/Exercise 3 Diskusija: Mēs esam Latvijas iedzīvotāji. Kādas ir mums pieejamās metodes, lai pamainītu Latviju? Izveidosim metožu sarakstu! Discussion: We are Latvian residents. What can we do so that things change in Latvia? Let’s make a list of methods!
 10. Nākamreiz/Next time • Kā strādā Latvijas pārvalde/politika? How is Latvia governed? • Kā izmantot Twitter, lai ietekmētu lēmumus? How to use Twitter to influence decisions? • Kā izmantot Facebook, lai ietekmētu lēmumus? How to use Facebook to influence decisions? • Kā izmantot manabalss.lv, lai ietekmētu lēmumus? How to use ManaBalss.lv to influence decisions? • Citas metodes! Other methods!
 11. PALDIES PAR UZMANĪBU! @providuslv facebook.com/providuslv vards.uzvards@providus.lv providus@providus.lv +37167039251 PROVIDUS.LV cietusajiem.lv socialauznemejdarbiba.lv democracyoneday.com dzivotlatvija.lv korupcijas-c.wikidot.com
Advertisement