Procusys brozura new

408 views

Published on

Published in: Technology
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
408
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
4
Actions
Shares
0
Downloads
3
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Procusys brozura new

 1. 1. Změna není špatná,pokud jde dobrým směrem. Facility – Energy – Finance – Office
 2. 2. rocusys Změna není špatná,přináší novou šťávu do facility služeb. Neposkytujemestandardní, lehce nahraditelná řešení, ale zcela nový pokud jde dobrým směrem.přístup, jenž má jediný záměr – ozdravit životní prostředíve firmách a pomoci tak vaší firmě vzkvétat. Skvělýa neviditelný facility servis je standard, který dnesposkytuje prakticky každý. My na to jdeme jinak.Naše služby jsou viditelné, protože staví na lidech, kteříje poskytují. Věříme v komunikaci mezi lidmi a živouzpětnou vazbu, proto naše lidi znáte podle jména a za to,co dělají, nesou vlastní kůži na trh. V korporátním byznysuse všichni naučili schovávat za anonymní štíty svýchfirem. Cítíme, že je na čase vyjít ven a začít tvořit.Proto jsme tady. Pro vás. Roman Trnka zakladatel PROCUSYS
 3. 3. acilityzKaždý se nás ptá, co je ještě možné inovovat na úklidu, správě budova firemního majetktu. Navenek to vypadá, že všechno už bylo vymyšlenoa všechno je dáno. Jsou to nové technologie, výkonnější stroje neboještě efektivnější postupy? Ne, to považujeme za standard, který dnesdělají všichni. V Procusysu věříme, že věci se dají dělat jinak. Ne líp, ne hůř.Prostě jinak. Pracujeme se živými lidmi a pro živé lidi. Vědomě vytvářímefirmám životní prostředí. Děláme to s láskou, protože dostávámeokamžitou a živou zpětnou vazbu. Naše zaměstnance znáte jménem,protože to nejsou žádní anonymní a neviditelní roboti. Chodíme dopráce rádi. Baví nás zkoumat, jakými novými detaily je možné oživita zpříjemnit firemní životní prostředí našich klientů. Jsme si hlubocevědomi toho, že služba Facility 2.0 je tady proto, aby podpořila živéhoducha vašich firem a vaši zaměstnanci se cítili přirozeně a uvolněně.Jako doma. Jediným kritériem úspěšnosti, na kterém nám záleží, jeautenticita a soulad.
 4. 4. EnergyKaždá větší společnost našeho typu dnes nakupuje a prodává energii.Na tom není nic zvláštního. Vypadá to, že v této oblasti není co inovovat,a hovořit zde o tom, že jsme dokonalí profesionálové se silným zázemím,taky nikoho neohromí. Rozdíl je jinde. Poznáte ho, až se s námi potkáte.Uvidíte ho v detailech pramenících z hlubokého porozumění problematicevýroby a distribuce energie. Ucítíte ho ve vášni, kterou pro nás tento oborznamená. Zachytíte ho ve způsobu, jakým o něm přemýšlíme a jak o němhovoříme. Pochopíte ho na základě našeho integrovaného - na individu-álních potřebách založeného - servisu. Až se osobně poznáme, budetevědět, že jste se ocitli v dobrých rukou.
 5. 5. Property management Finanční účetnictví Dodávky energií Recepce a poštovní službyFacility management Mzdové účetnictví Energetický management Správa zasedacích místnostíTechnická správa budov Energetické projekty Tiskové a kopírovací službyPO a BOZP Energetický audit a průkaz Archivní a spisové službyVnitřní úklid ENB Management nákupuVnější úklid Telekomunikační službyPéče o zeleň IT službyDDD Správa a inventarizace majetkuŘízení investičních projektů Klíčové a kartové hospodářstvíOstraha objektů Služby autoprovozuOdpadové hospodářství Catering Nápojové a jídelní automaty
 6. 6. O Nikdo nepotřebuje vědět, jak věci fungují. Dokud fungují. Jeden z Murphyho zákonů říká, že když se něco může pokazit, tak se to pokazí. Dobře ho známe, proto se snažíme myslet několik kroků dopředu a předvídat možné události. Někdy je to nelehký úkol, protože se denně setkáváme s událostmi, které přináší život sám. Možná vám to přijde zvláštní, ale nás skutečně baví myslet dopředu a myslet za vás. Vybírat a posouvat živé lidi, abychom společně měnili životní prostředí českých firem k lepšímu. Například recepční je tváří vaší společnosti a má všehovšudy dvě sekundy na to, aby příchozímu předala zprávu o tom, s kým má tu čest. A to už stojí za pečlivou volbu.
 7. 7. FinanceVe financích rozhoduje preciznost, spolehlivost a včasnost. To je fakt. Ale neníto trochu nuda? Kdo říká, že finance nemohou být tvořivé? Ne ve způsobu,jakým s nimi nakládáme. Ne v procesech, systémech a standardech, ježfungují všude stejně. Ale v tom, že ucítíte na konci živého člověka. Kouzloje ukryto v malých, nenápadných odkazech, které lidem, kteří přijdous vašimi finančními výstupy do styku, rozsvítí den. Nevěřili byste, kolikdrobných, autenticky tvořivých vzkazů se dá propašovat do tak zdánlivěnudného oboru, jakým jsou finance. Je to vždycky to něco malé navíc, kvůličemu vás budou vaši zaměstnanci a partneři v byznysu milovat. Zkuste to.
 8. 8. Vize:Spoluvytváříme životníprostředí firem. M ise: Živým servisem pomáháme firmám v rozkvětu.
 9. 9. K ontakt PROCUSYS a.s. Pod Kotlářkou 151/3 150 00 Praha 5 +420 225 347 500 info@procusys.cz www.procusys.cz

×