Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Primend Ärikonverents - Viis äppi äri eduks

105 views

Published on

Aina rohkem on igapäevases elus kasutusel mobiilne tehnika. Oma uudistevajaduse saame kätte lugedes neid teel olles mobiilirakendusest, meelelahutus saabub õhtul pargist Pokemone otsides ja orienteeruda aitavad erinevad kaardirakendused. Milliseid äppe kasutades saame olla produktiivsemad oma tööelus? Tõnis Tikerpäe näitab ette 5 olulisimat rakendust, mis aitavad teha tööd kiiremini ja korrastatult. Muidugi on nende seas ka analüütikaäpp, mis aitab sooritustel ja tulemustel silma peal hoida nii teel kui tööl!

Esineja: Tõnis Tikerpäe (Primend)

Published in: Business
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Primend Ärikonverents - Viis äppi äri eduks

  1. 1. Viis äppi äri eduks Tõnis Tikerpäe 7. september 2016 Ärikonverents: Analüütikaga edukaks
  2. 2. Outlook laseb mugavalt hallata erinevaid e-maili kontosid, kalendreid, kontakte ja faile. Kalendri jagamine, kohtumiste määramine, kirjade arhiveerimine – see kõik toimub paari lihtsa liigutusega. Power BI äpp tagab ligipääsu olulistele äriandmetele, kus iganes viibid. Power BI rakenduses saad töölaudu lihtsasti vaadelda ja kohandada – niimoodi oled alati olulisega kursis. Office Lens on nagu miniatuurne skänner Sinu taskus. Pildid tahvlitelt, märkmetest ja visiitkaartidest on nüüd võluväel digitaalkujus olemas ja enam ei pea muretsema, et mõni tähtis märkmepaber kaotsi läheb. OneDrive'i rakendus tagab ligipääsu ja võimaluse jagada dokumente, fotosid ja teisi faile otse nuti- seadmest. OneDrive'i rakendus lubab sul olla produktiivne, kus iganes viibid. Skype for Business ehk Skype’i ärirakendus võimaldab meelepärases mobiilsideseadmes kasutada Lynci ja Skype’i funktsioone: heli ja video edastamise, samuti kiirsõnumside, koosoleku- ja helistamisfunktsioone ja palju muud.
  3. 3. Head avastamist!

×