Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Актуальність:
- недостатня адаптованість учнів до навчання;
- швидка втомлюваність учнів;
- засвоєння та збереження в пам’...
“Interesting tasks for English
lessons”
Для вчителів,які прагнуть:
- полегшити процес запам’ятовування
- підвищити інтерес...
 Розділ І. Завдання на закріплення літер
алфавіту та лексичних одиниць.
 Розділ ІІ. Завдання на розвиток навичок письма....
В розділі розміщено завдання :
- на закріплення літер алфавіту;
- диференціюванню малих та великих літер;
- запам’ятовуван...
В розділі розміщено завдання:
- на написання окремих букв;
- на ускладнене списування;
- на виписування букв, буквосполуче...
В даному розділі представлені завдання для розвитку,
удосконалення та закріплення навичок читання. Навчання
читання здійсн...
В розділі подані римівки та короткі віршики, де складні для
читання слова замінено на малюнки.
Розділ IV. Завдання для вив...
Наочний матеріал, який представлено в цьому допомагає учням
поринути в середовище іншої країни, познайомитися не тільки з
...
Дидактичні матеріали, зібрані у посібнику
сприяють:
- практичному опануванню учнями мовленнєвих
умінь;
- кращому засвоєнню...
Дякую за увагу!
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

'Interesting tasks for English lessons" (методичний посібник)

737 views

Published on

Для вчителів,які прагнуть:
- полегшити процес запам’ятовування
підвищити інтерес до іноземної мови
зробити процес навчання цікавим та захоплюючим

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

'Interesting tasks for English lessons" (методичний посібник)

 1. 1. Актуальність: - недостатня адаптованість учнів до навчання; - швидка втомлюваність учнів; - засвоєння та збереження в пам’яті великого обсягу лексичного матеріалу; - недосконалість підручників та посібників з англійської мови. Згідно Державного стандарту початкової загальної освіти іноземна мова була впроваджена як обов’язковий предмет з 1-го класу в усіх типах загальноосвітніх навчальних закладів у 2012-2013 н.р.
 2. 2. “Interesting tasks for English lessons” Для вчителів,які прагнуть: - полегшити процес запам’ятовування - підвищити інтерес до іноземної мови - зробити процес навчання цікавим та захоплюючим
 3. 3.  Розділ І. Завдання на закріплення літер алфавіту та лексичних одиниць.  Розділ ІІ. Завдання на розвиток навичок письма.  Розділ ІІІ. Завдання на розвиток навичок читання.  Розділ IV. Завдання для вивчення віршів та римівок.  Розділ V. Дидактичний матеріал для оформлення кабінету англійської мови. Розділи посібника
 4. 4. В розділі розміщено завдання : - на закріплення літер алфавіту; - диференціюванню малих та великих літер; - запам’ятовуванню слів, назви яких починаються на певну літеру; - запам’ятовуванню порядку розташування літер. Розділ I. Завдання на закріплення літер алфавіту та лексичних одиниць.
 5. 5. В розділі розміщено завдання: - на написання окремих букв; - на ускладнене списування; - на виписування букв, буквосполучень і слів; - на самостійне написання слів. Розділ II. Завдання на розвиток навичок письма.
 6. 6. В даному розділі представлені завдання для розвитку, удосконалення та закріплення навичок читання. Навчання читання здійснюється на добре відомому лексичному матеріалі, вже засвоєному в усній мові. Учні навчаються читанню тільки тоді, коли в них вже відпрацьована артикуляція звуків, складів, слів і, навіть, невеликих фраз. Розділ III. Завдання на розвиток навичок читання.
 7. 7. В розділі подані римівки та короткі віршики, де складні для читання слова замінено на малюнки. Розділ IV. Завдання для вивчення віршів та римівок.
 8. 8. Наочний матеріал, який представлено в цьому допомагає учням поринути в середовище іншої країни, познайомитися не тільки з мовним матеріалом, але й краєзнавчим. Гарно оформлений кабінет англійської мови не залишить байдужим жодного учня. Розділ V. Дидактичний матеріал для оформлення кабінету англійської мови.
 9. 9. Дидактичні матеріали, зібрані у посібнику сприяють: - практичному опануванню учнями мовленнєвих умінь; - кращому засвоєнню простих синтаксичних моделей і лексичних вправ; - полегшенню сприйняття учнями іноземної мови; - покращенню якості знань учнів; - роблять процес навчання цікавим і приємним. Висновок
 10. 10. Дякую за увагу!

×