Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

презентация Microsoft power point

564 views

Published on

111

  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

презентация Microsoft power point

  1. 1.  Першим поширеним браузером з графічним інтерфейсом був NCSA Mosaic. Початковий код цього одного з перших браузерів був відкритий і деякі інші браузери (Netscape Navigator і Internet Explorer) узяли його за основу. Цей браузер мав свої недоліки, але майже усі вони були усунені у браузері Netscape Navigator. Netscape випустила Netscape Navigator під різні операційні системи (UNIX, Windows, Mac OS) і добилася помітного успіху, у тому числі і комерційного. Це спонукало компанію Microsoft випустити свій браузер Internet Explorer.
  2. 2.  Mozilla Firefox (Мозілли Файрфокс), раніше відомий як Phoenix і Firebird - другий за популярністю в світі браузер і перший з відкритих, який добився такої популярності. На середину 2006 року частка Mozilla Firefox становила, за різними даними, від 11 до 15% всього загальносвітового ринку браузерів, сильно потіснивши позиції домінуючого в мережі браузера Internet Explorer. Після релізу версії 1.0 9 листопада 2004 отримав схвалення від численних медіаізданій, включаючи «Форбс» [1] І «The Wall Street Journal» [2]. З більш ніж 25 мільйонами завантажень в перші 99 днів після його випуску, Firefox став одним з найбільш використовуваних вільних програм з відкритим кодом, особливо серед домашніх користувачів. 19 жовтня 2005 Firefox був завантажений в стомільйонний раз, всього лише через 344 дні після випуску версії 1.0. Станом на листопад 2005 Firefox займав вже 9,4% на світовому ринку інтернет-браузерів, сильно потіснивши позиції домінуючого в мережі браузера Internet Explorer.
  3. 3.  Існують версії для Windows, Mac OS X, Linux, OS / 2, FreeBSD, Solaris й інших операційних систем. Mozilla Firefox 2.0 вийшов 24 жовтня 2006 року. Будучи великим кроком вперед в порівнянні з попередньою версією, новий браузер продовжує славні традиції, а також відкриває безліч нових можливостей. 30 листопада 2005 вийшов Firefox 1.5. Прихильники Firefox стверджують, що на відміну від самого поширеного на початок 2005 браузера Internet Explorer шостої версії, вбудованого в Windows, Firefox забезпечує вищий рівень безпеки користувача, здатний захищати його від навязливої ​реклами, має цілу низку нових можливостей. Хоча Firefox - невеликий за розміром браузер, він є одним з найбільш гнучких з широкими можливостями настроювання: користувач може встановлювати додаткові теми, які змінюють зовнішній вигляд програми, і розширення, що додають нову функціональність.
  4. 4.  Opera - інтернет-браузер, що випускається компанією Opera Software ASA. Браузер написаний на мові програмування C + +, володіє високою швидкістю роботи і сумісний з основними веб- технологіями. Особливостями Opera довгий час були багатосторінковий інтерфейс (система вкладок у вікні програми) і можливість масштабування документів цілком, укупі з графікою; потім ці функції зявилися і в інших браузерах. Браузер Opera портовано під трохи операційних систем (включаючи Microsoft Windows, Mac OS X, GNU / Linux, FreeBSD, Solaris а також для мобільних платформ на основі symbian) і платформ (Intel, Sparc, PowerPC).

×