Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

P7, gastronomické aktivity dc

317 views

Published on

V DC MR Štefánika sa konala akcia zameraná na gastronómiu, robili sa 2 druhy "lokši".

Published in: Entertainment & Humor
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

P7, gastronomické aktivity dc

 1. 1. GASTRONOMICKÉ AKTIVITY V DENNOM CENTRE (DC)  JDS Vranov centrum v spolupráci s DC má širokú škálu aktivít pre seniorov.  Len nedávno sme vám priblížili ich výstavku „Zdobenie Veľkonočných kraslíc“ a dnes vám ponúkame inú oblasť aktivít JDS Vranov a DC.  V nasledujúcich stránkach prezentácie si môžete prezrieť gastronomické zručnosti v tradičných domáckych pochúťkach.
 2. 2. PO VEĽKEJ NOCI SME SA STRETLI V DC, KDE KAŽDÁ „GAZDINKA“ SA CHCELA PREZENTOVAŤ SVOJIMI TYPICKÝMI VEĽKONOČNÝMI ŠPECIALITAMI.
 3. 3. DOBRÔTKY SME „ZVLÁDLI“ A ČAJ, ČI KÁVA PADLI VHOD.
 4. 4. ANNA (V POZADÍ) AKO PRVÁ PRIDELILA „JEDNIČKU“ VEĽKONOČNÝM MAŠKRTÁM.
 5. 5. PANI HILDA NÁM PREDSTAVILA ZOZNAM JEDÁL, KTORÉ PRIPRAVILA PRE RODINU. JOZEF ZASE CHCEL DOSTIHNÚŤ ZAMEŠKANÝ ČAS SO SUDOKU.
 6. 6. ANI NA ĎALŠÍ DEŇ SME SA „NEPÔSTILI“
 7. 7. NA RAD PRIŠLA AJ CHVÍĽKA ZÁBAVY.
 8. 8. OKREM VÝSTAVKY V DC SME SI MOHLI PREZRIEŤ PODOBNÚ VÝSTAVKU V MSDK.
 9. 9. TU NÁS JOZEF PRESVEDČOVAL, ŽE NA BUDÚCI ROK BUDE AJ ON ROBIŤ TAKÉ PARÁDY.
 10. 10. NUŽ A TENTO KRÁT NÁS PREKVAPILI ŠIKOVNÉ RUKY SENIORIEK LOKŠAMI; NA KYSLOM MLIEKU A ZEMIAKOVÝMI LOKŠAMI.
 11. 11. CHÝR A VÔNE, KTORÉ SA Z DC OBČAS DOSTANÚ AJ DO „OKOLIA“ NENECHALI NA SEBA DLHO ČAKAŤ. V PRIESTOROCH DC SME PRIVÍTALI VZÁCNYCH HOSTI, NA ČELE S PÁNOM PRIMÁTOROM MESTA VRANOV ING. JÁNOM RAGANOM. Pani Helena Tóthová, poverená vedením DC spolu s manželom Tiborom, privítali vzácneho hosťa ešte „v pracovnom ovzduší“.
 12. 12. PREDSEDNÍČKA JDS PANI LUKIČOVÁ AKO HOSTITEĽKA, VEDĽA PANI JENDRUŠČÁKOVEJ, PRIJALI TIEŽ POZVANIE KU STOLU, POD „TAKTOVKOU“ ING. ČINTALOVEJ.
 13. 13. POTEŠILO NÁS V DC, ŽE NÁS POCTILI NÁVŠTEVOU AJ PÁN MGR. ONDREJ KRIŠANDA, PREDNOSTA MESTA A TIEŽ PANI MGR. KATARÍNA GÁLIKOVÁ, VEDÚCA ODBORU MSÚ. Vzácnym hosťom sa venujú Ing. Eva Čintalová a pani Mária Hladká.
 14. 14. NAŠE POZVANIE PRIJAL AJ PÁN POSLANEC MESTA VRANOV ING. PIDANÝ, KTORÝ JE ZÁROVEŇ NAŠIM PODPOROVATEĽOM PRI RÔZNYCH AKTIVITÁCH JDS VRANOV CENTRUM PS – „Príjemnú atmosféru som pomáhal dotvárať aj ja s pani Hildou Šanovskou, že je to cítiť?“
 15. 15. PANI HELENA OCHOTNE PÁNOVI PREDNOSTOVI „VYŠTEBOTALA“ RECEPTY NA LOKŠE.
 16. 16. HOSTI SME VYPREVADILI, ALE LOKŠI EŠTE ZOSTALO DOSŤ. PREČO STE NEPRIŠLI? UŠLO BY SA AJ VÁM MILÍ SENIORI. Pre JDS Vranov centrum a DC M.R. Štefánika Vypracoval Ing. Čintala máj 2014

×