Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

P4, zdobenie vn kraslíc v DC

318 views

Published on

Prezentácia aktivíty JDS Vranov centrum v DC M.R. Štefanika

Published in: Art & Photos
 • Be the first to comment

P4, zdobenie vn kraslíc v DC

 1. 1. „Zdobenie veľkonočných kraslíc“ v DC M.R. Štefánika 875, Vranov nad Topľou • Tento týždeň sme odštartovali v DC M.R. Štefánika plánovanú aktivitu na, ktorú sme sa „riadne pripravili“ – hlavne čo do rozmanitosti kraslíc, že?
 2. 2. „Zdobenie veľkonočných kraslíc“ v DC M.R. Štefánika 875, Vranov nad Topľou Na našej webovej stránke DC M.R. Štefánika 875, Vranov nad Topľou sme vás informovali v rubrike PRIPRAVUJEME o plánovanej aktivite vyše uvedenej. Podľa nášho plánu sa aktivita začala 13. 3. 2014 a vy teraz môžete nahliadnuť do jej začiatkov.
 3. 3. „Zdobenie veľkonočných kraslíc“ v DC M.R. Štefánika 875, Vranov nad Topľou Sľúbili sme vám, že stačí, ak si prinesiete potrebný materiál a ostatné už zariadime my v DC. Máte už toto?
 4. 4. „Zdobenie veľkonočných kraslíc“ v DC M.R. Štefánika 875, Vranov nad Topľou Výborne, lebo my sme vaše materiálne potreby doplnili. Vidíte ich? Sú to skúsené ruky animátorky. Pridajte vy vyše ruky a môžeme začať!
 5. 5. „Zdobenie veľkonočných kraslíc“ v DC M.R. Štefánika 875, Vranov nad Topľou • Poviem vám pravdu, že Anička sa už nemohla dočkať Vlastne chceme povedať, že my v DC sme už začali. Ale kde ste boli, ak sa to začalo bez vás?
 6. 6. „Zdobenie veľkonočných kraslíc“ v DC M.R. Štefánika 875, Vranov nad Topľou • Ani sa nečudujte, lebo si uvedomila, že „času je málo“ a pochváliť sa „šikovnosťou je nad zlato“ nie? „Áno moja“.
 7. 7. „Zdobenie veľkonočných kraslíc“ v DC M.R. Štefánika 875, Vranov nad Topľou Keď sa Anička „vzdialila“, pani Hladká sa „prihladkala“ ku mne, animátorke, no v zápätí jej stoličku obsadila pani Oľga.
 8. 8. „Zdobenie veľkonočných kraslíc“ v DC M.R. Štefánika 875, Vranov nad Topľou • Vždycky to tak bolo, že „malá kôpka pýta väčšiu“. Už pracuje aj ďalšia dvojica. Šikovné rúčky majú (ako môj manžel).
 9. 9. „Zdobenie veľkonočných kraslíc“ v DC M.R. Štefánika 875, Vranov nad Topľou • Čo myslíte, sú to azda „osie hniezda“? Nie, budú to kraslice a aké krásne a čo v nich bude? Príďte, uvidíte.
 10. 10. „Zdobenie veľkonočných kraslíc“ v DC M.R. Štefánika 875, Vranov nad Topľou • Budúci týždeň: „to bee continue“ . • Budeme tu aj pre vás. • Od pondelka 17. 3. 2014 je aj výstava kraslíc. Pre DC spracovala: Ing. Eva Čintalová marec 2014

×