Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
FANZOOM


   Výzkum uživatelů na Facebooku
   pomocí jejich zájmového profilu

          Perfect Crowd s.r.o.
FANZOOM
 Když chceme někoho skutečně poznat, neptáme se na jeho
   věk, region, postoje nebo počet členů v domácnos...
FANZOOM
 A dozvíme se ještě více, když se místo ptaní můžeme dívat.
 Jaké vtipy objekt našeho zájmu rozesmějí, jakou h...
FANZOOM


Můžeme zkoumat cílové skupiny a podrobně je popsat.
Zde například: „Jaké pořady mají rádi kluci, kteří provozují...
FANZOOM


 Můžeme zkoumat profil fanoušků značky nebo
 jiné stránky na Facebooku, ať už ji spravujete
 Vy nebo nikdo jiný....
FANZOOM


    Fanzoom umí podpořit kreativní myšlení a vybudit
           obrazotvornost.

Strojovost FANZOOM...
FANZOOM
FANZOOM je tedy nástroj, který:
  je automatizovaný (nepoužívá dotazník nebo moderátora)

  je autentický (b...
Pro více informací …
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

of

Fanzoom - Analýza zájmu skupiny uživatelů Facebooku Slide 1 Fanzoom - Analýza zájmu skupiny uživatelů Facebooku Slide 2 Fanzoom - Analýza zájmu skupiny uživatelů Facebooku Slide 3 Fanzoom - Analýza zájmu skupiny uživatelů Facebooku Slide 4 Fanzoom - Analýza zájmu skupiny uživatelů Facebooku Slide 5 Fanzoom - Analýza zájmu skupiny uživatelů Facebooku Slide 6 Fanzoom - Analýza zájmu skupiny uživatelů Facebooku Slide 7 Fanzoom - Analýza zájmu skupiny uživatelů Facebooku Slide 8
Upcoming SlideShare
Test Virálního videa
Next
Download to read offline and view in fullscreen.

3 Likes

Share

Download to read offline

Fanzoom - Analýza zájmu skupiny uživatelů Facebooku

Download to read offline

FANZOOM je výzkumný nástroj, který popíše skupinu uživatelů na Facebooku z pohledu toho, co tyto uživatele společně zajímá.

Výsledkem je zájmový profil cílové skupiny nebo fanoušků značky poskytující vhled daleko za možnostmi klasického výzkumu nebo statistik ze sociálních sítí.

Related Books

Free with a 30 day trial from Scribd

See all

Related Audiobooks

Free with a 30 day trial from Scribd

See all

Fanzoom - Analýza zájmu skupiny uživatelů Facebooku

 1. 1. FANZOOM Výzkum uživatelů na Facebooku pomocí jejich zájmového profilu Perfect Crowd s.r.o.
 2. 2. FANZOOM Když chceme někoho skutečně poznat, neptáme se na jeho věk, region, postoje nebo počet členů v domácnosti. Zeptáme se ho na jeho zájmy. FANZOOM je výzkumný nástroj, který popíše skupinu uživatelů na Facebooku z pohledu toho, co tyto uživatele společně zajímá. Výsledkem je zájmový profil cílové skupiny nebo fanoušků značky poskytující vhled daleko za možnostmi klasického výzkumu nebo statistik ze sociálních sítí. A co posloucháš za hudbu?
 3. 3. FANZOOM A dozvíme se ještě více, když se místo ptaní můžeme dívat. Jaké vtipy objekt našeho zájmu rozesmějí, jakou hudbu si pouští a jak se obléká? FANZOOM je automatizovaný nástroj, která zkoumá uživatele bez vlivu výzkumníka. Výsledek nelze ovlivnit vlastními domněnkami nebo neobratnými otázkami. Protože čerpá z reálného chování uživatelů Facebooku, nemusí se spoléhat na deklarace respondentů. Je zcela autentický.
 4. 4. FANZOOM Můžeme zkoumat cílové skupiny a podrobně je popsat. Zde například: „Jaké pořady mají rádi kluci, kteří provozují dané sporty?“. Skateboard BMX Longboard Street Art Sheldon-Cooper TheStig Jan-Kraus ozzak.comeback Jan-Kraus ozzak.comeback DrHouse DrHouse DrHouse primacool Futurama primacool MrBean DrHouse officialreddwarf pohlreich WillSmith MrBean MrBean southpark Futurama TheSimpsons Pohlreich TheSimpsons
 5. 5. FANZOOM Můžeme zkoumat profil fanoušků značky nebo jiné stránky na Facebooku, ať už ji spravujete Vy nebo nikdo jiný. Eduard Tomáš 105 FANZOOM odhalí, čím se Vaši fanoušci liší od zbytku Škola přírodního stavitelství 101 Facebookové populace. MAITREA 71 Probuzení * 2012 * - 53 Například fanoušci Táni Awakening * 2012 * Fischerová jsou 105 krát častěji Dalai Lama 43 fanoušky mystika Eduarda Proti tunelování našich lesů 39 Tomáše. MOJE Pravdy 36 Afirmace 32 Dalajlama 25 Pozitivní evoluce 23
 6. 6. FANZOOM Fanzoom umí podpořit kreativní myšlení a vybudit obrazotvornost. Strojovost FANZOOMu kontrastuje s košatostí výsledků, které poskytuje. Spojováním jednotlivých zájmů fanoušků se uvolňuje kreativní energie, která je zdrojem vhledu za hranicí formulace hypotéz. Autentičnost výsledků zároveň umožňuje přípravu komunikačních konceptů, které jsou přirozeně relevantní a lze je využít i při denní praxi komunikace s fanoušky.
 7. 7. FANZOOM FANZOOM je tedy nástroj, který: je automatizovaný (nepoužívá dotazník nebo moderátora) je autentický (bez deklarací respondentů) umí zkoumat cílové skupiny umí zkoumat značky a stránky je inspirací pro kreativitu je cenově dostupný (není třeba odměn pro respondenty).
 8. 8. Pro více informací …
 • perfectcrowd

  Oct. 6, 2015
 • busho

  Sep. 4, 2013
 • emmacore

  Mar. 28, 2013

FANZOOM je výzkumný nástroj, který popíše skupinu uživatelů na Facebooku z pohledu toho, co tyto uživatele společně zajímá. Výsledkem je zájmový profil cílové skupiny nebo fanoušků značky poskytující vhled daleko za možnostmi klasického výzkumu nebo statistik ze sociálních sítí.

Views

Total views

9,285

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

7,702

Actions

Downloads

4

Shares

0

Comments

0

Likes

3

×