Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Біотех-реабілітація поранених

992 views

Published on

Проект "Біотех-реабілітація поранених" - інноваційний проект з відновлення пошкоджених кісток кінцівок за допомогою стовбурових клітин пацієнта (що дозволяє уникнути ампутації)

Published in: Health & Medicine
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Біотех-реабілітація поранених

 1. 1. Проект “Біотех-реабілітація поранених” Всеукраїнський центр волонтерів People’s Project
 2. 2. Хто ми? “People’s Project” - одна з провідних волонтерських організацій допомоги українським військовим у зоні АТО. Заснована у березні 2014 року. За оцінкою експертів, опитаних Асоціацією благодійників України, входить до числа найбільших благодійних і волонтерських організацій, які діють ефективно, публічно та прозоро. Близько100 проектів реалізовано (або в процесі реалізації) із сумарним бюджетом понад140млн. грн. Три основні напрямки допомоги: Допомога арміїОхорона здоров’я Соціальні проекти
 3. 3. Наші принципи Прозорість доходів і витрат • Збираємо пожертви тільки через системи безготівкових переказів. • Звітність відкрита й доступна в інтернеті, а дані про нові пожертви з'являються на сайті автоматично. • Збір коштів здійснюється через Миколаївський обласний благодійний фонд «Регіональний фонд Благочестя» (Свідоцтво про державну реєстрацію благодійної організації Серія АВ №736456 від 26.09.08) Контроль переданого обладнання •Для запобігання крадіжці переданого обладнання ми ставимо на нього своє маркування і напис «Не для перепродажу». • При передачі приладів до військової частини ми контролюємо їх постановку на баланс. • Волонтер-ревізор регулярно перевіряє наявність переданого обладнання на балансі у військовій частині. Ефективність • Ми перевіряємо діяльність охочих співпрацювати, аналізуємо їх пропозиції та відбираємо лише вкрай необхідні та найактуальніші. • Пожертви на різні проекти збираються окремо.
 4. 4. Механізм роботи онлайн-платформи Далі на сторінці проекту можна ознайомитися з описом проекту, звітом про надходження та витрати, форумом і стрічкою новин за проектом. Користувач заходить на сайт www.peoplesproject.com і обирає проект, який бажає підтримати благодійним внеском
 5. 5. Механізм роботи онлайн-платформи Прозора система звітності автоматично оновлюється. Це найдосконаліша система, яка була розроблена командою People’s Project Опис проекту містить розгорнуте пояснення актуальності потреби, на що збираються кошти, перелік необхідних приладів (послуг) та їх вартість.
 6. 6. Механізм роботи онлайн-платформи Зробити внесок можна 3 шляхами – картою Visa або MasterCard, через термінал ПриватБанку або банківським переказом, що робить звітність за проектом повністю прозорою і документально підтвердженою. Ми не працюємо з готівкою. На сайті вбудована безпечна миттєва оплата через LiqPay від ПриватБанк – за переведення коштів та збереження персональних даних відповідає банк.
 7. 7. Доля тяжкопоранених військових Протягом 2014-2016 рокiв на сході України поранено близько 25 тис. людей (дані ООН). Близько 50% від усіх бойових травм під час бойових дій у наш час становлять ушкодження кінцівок внаслідок вибухових такульових поранень На даний час традиційна медицина в Україні при дефектах кісткової тканини від 5 см застосовує протезування або ампутацію через нефункціональність кінцівки.
 8. 8. Проект “Біотех-реабілітація поранених”
 9. 9. Технологія лікування 1. Забір клітинного матеріалу пацієнта 2. Підготовка матеріалу в біолабораторії 3. Операція з застосуванням клітинно-тканинного матеріалу Середня тривалість циклу лікування становить 3-5 місяців Технологія, розроблена фахівцями підрозділу ilaya.регенерація – це унікальне відновлення дефектів кісток кінцівок (плеча, передпліччя, стегна, гомілки та стопи), отриманих в ході механічних та вогнепальних поранень. Технологія фактично є альтернативою ампутації, протезуванню, інвалідності або довготривалому виснажливому лікуванню традиційними методами.
 10. 10. Клініка Ilaya – партнер проекту
 11. 11. Благодійні внески на проект близько10 000 благодійних внесків за весь час існування проекту більше 22 000 000 грн пожертв було зібрано на лікування бійців Прозора система звітності за проектом: всі внески, як і витрати за проектом, відображаються в режимі реального часу. Благодійники проекту: • Всі небайдужі українці. • Діаспори українців за кордоном – зокрема, об’єднання українців Іспанії, Італії, Канади та інші. • Приватні компанії – Electrolux, Interpipe, Weidmann та інші.
 12. 12. Пацієнти – тяжкопоранені бійці Новітня технологія регенерації – на допомогу військовим, постраждалим в ході бойових дій на сході України.
 13. 13. Пацієнти за 2014-2016 рр. Прийнято у проект >70 пацієнтів з важкими бойовими травмами кінцівок Завершене лікування 35 пацієнтів
 14. 14. Пацієнт: приклад Олександра www.peoplesproject.com/oleksandr-27- rokiv-vartist-likuvannya-280-289-grn Поранений: Олександр, 27 років, боєць 30-тої ОМБр, поранений біля Лутугине. Був мобілізований у зону АТО ще під час першої хвилі – у березні 2014 року. Спочатку його підрозділ стояв на кордоні з окупованим Кримом, потім боєць пройшов Савур-Могилу, Степанівку, Міусинськ. Зараз, на рідній Житомирщині у Новоград-Волинському героя чекає родина – дружина, 5-річний син та 1,5-річна донька, яка, до речі, народилася саме під час участі Олександра в АТО. Травма: Наслідки вогнепального осколкового поранення: • дефект кісток передплюсни, • варусна деформація переднього відділу правої стопи. Вартість лікування зі знижкою медичного центру 36%: 280 289 грн
 15. 15. Власні медіа: соціальні мережі Більше 100 тис. юзерів охоплення майже кожної публікації
 16. 16. Підтримка ЗМІ за 2014-2016 рр.
 17. 17. Можливості для партнерства Компанія, яка рятує долю постраждалого військового, має статус “Спонсор лікування бійця”. Відповідна позначка супроводжує інформацію в рамках проекту “Біотех-реабілітація поранених”. На сайті завжди можна простежити за тим, як, завдяки вашій підтримці, відбувається лікування поранених.
 18. 18. З нами можливо все! Всеукраїнський центр волонтерів People’s Project www.peoplesproject.com info@peoplesproject.com +380 97 334 26 04

×